Loba - Apex Legends Guide

Loba – Apex Legends Guide

اگرچه Apex Legends یک تجربه سریع و متمرکز بر تهاجمی در نبرد سلطنتی است، اما نمی‌توانید بدون برداشتن مقداری سلاح و مهمات بجنگید. و اگر می خواهید مقدار زیادی از این غنیمت شیرین و دوز آگاهی موقعیتی را برای شما و تیمتان فراهم کنید، می توانید از تست لوبا استفاده کنید.

در حالی که او ممکن است هیچ توانایی تهاجمی را روی میز نیاورد، اما شیک بودن و شکارچی لوبا می تواند یک افزوده ارزشمند برای هر تیمی باشد. توانایی او در ردیابی و یافتن اقلام بنفش برای سرقت بسیار ارزشمند است، در حالی که توانایی فوق العاده مفید او به او اجازه می دهد تا فروشگاهی را برای دسترسی آسان به همه اقلام نزدیک راه اندازی کند. برای اطلاعات و نکاتی در مورد چگونگی استفاده حداکثری از این اسطوره متمرکز بر تیم، ادامه مطلب را بخوانید.

توانایی هایی که به طعمه مربوط می شود

اگر هدف شما این است که توانایی های حمله به جدول را به تیم خود بیاورید، با لوبا خیلی خوش شانس نخواهید بود. درعوض، به عنوان یک غارتگر و فروشگاه سیار عمل می‌کند و آن را برای ذخیره‌سازی بسیار مفید می‌کند – چیزی که در موقعیت‌های چسبنده که ممکن است به کمی مهمات اضافی یا اقلام درمانی نیاز داشته باشید، مهم‌تر است.

توانایی تاکتیکی لوبا است بهترین دوست دزدکه او را می بیند که دستبندش را پرت می کند و برای او تله پورت می کند. می‌توانید انتقال از راه دور را زود فعال کنید یا منتظر بمانید تا وقتی به حداکثر فاصله‌اش رسید، به‌طور خودکار شما را از راه دور منتقل کند.

نگاه به کیفیت توانایی منفعل لوبا است و به او اجازه می دهد تا اشیاء بنفش (حماسی) را از میان موانع، که حتی شامل سطل های غارت نزدیک هم می شود، ببیند، و اساساً او را به بهترین پیشاهنگ برای بهترین غارت تبدیل می کند. او حتی می تواند این عناصر را از راه دور و از طریق همان موانع برای دیگران پینگ کند.

در نهایت، او بوتیک بازار سیاه توانایی عالی یک مجله قابل حمل را پرتاب می کند که به هر یک از اعضای تیم اجازه می دهد تا فوراً تا دو مورد نزدیک و مهمات نامحدود را دریافت کنند. با برد 112.5 متر، منطقه نسبتاً وسیعی را پوشش می دهد و می توان از آن برای تکمیل سریع و کارآمد منابع استفاده کرد و در عین حال تیم های دشمن را از موارد مهم محروم کرد.

تاکتیک های شما بهتر است به عنوان ابزاری برای فرار یا تغییر موقعیت استفاده شوند

اگرچه توانایی تله پورت ممکن است ابزاری عالی برای پرخاشگری به نظر برسد، دستبند لوبا به عنوان یک روش فرار بهتر عمل می کند. این بدان معنا نیست که نمی‌توان از آن برای بیرون راندن گروه‌ها یا تعقیب یک دشمن تنها استفاده کرد، اما زمانی که انتقال از راه دور به پایان می‌رسد، با قرار دادن دستبند بر روی مچ دستش، تاخیر وجود دارد. در این مدت شما در فاصله نزدیک هدفی آسان و بدون توانایی مقابله به مثل هستید، پس در استفاده از توانایی تاکتیکی در این راه مراقب باشید.

در صورت امکان، از دستبند او برای گرفتن مکان بالاتر استفاده کنید یا یک مانع بزرگ بین خود و همه دشمنانی که شما را تعقیب می کنند قرار دهید. از آنجایی که شما فاقد بسیاری از توانایی های تهاجمی هستید، می خواهید از هر مزیت موقعیت یابی که دستبند شما می تواند ارائه دهد استفاده کنید.

لوبا بین میراژ و گوست ایستاده است

کار تیمی باعث ایجاد رویا می شود

لوبا یک پیشاهنگ طعمه است که می تواند اشیاء بنفش رنگ را از طریق دیوارها و سطل های تحویل ببیند. اما فقط به این دلیل که می توانید چیزی را ببینید همیشه به این معنی نیست که شما تنها فردی هستید که به آن نیاز دارید، چه رسد به اینکه بهترین عضو تیم خود از آن استفاده کنید. اگر تصمیم دارید مانند این ملکه طعمه بازی کنید، موفقیت بسیار بهتری خواهید داشت، و به تیم خود کمک می کنید تا لباس بپوشند تا بتواند بهترین بازی را داشته باشد. به دنبال این پیوست‌ها، زره‌های بدن و کیت‌های فونیکس برای آن‌ها بگردید تا بتوانند آنچه را که به آن نیاز دارند را به طور مؤثرتری ردیابی کنند.

از تعهدات خود به عنوان یک ابزار اطلاعاتی استفاده کنید

از آنجایی که می توانید محل انواع اشیاء بنفش رنگ را در فاصله 112.5 متری محل خود مشاهده کنید، تمام تلاش خود را بکنید تا در مورد مکان هایی که ممکن است قطعات مهم تجهیزات باشد – به خصوص زمانی که تیم های دیگر در حال پرسه زدن هستند، یادداشت برداری کنید. در حالی که این تقریباً هیچ ایده ای از یک قهرمان واقعی اطلاعاتی مانند Bloodhound یا Seer به شما نمی دهد، می تواند سرنخ های اساسی در مورد اینکه حریفان شما کجا هستند و به کجا می توانند بروند به شما بدهد.

نهایی شما بر روی خنک کننده سریع است، بنابراین به طور مداوم از آن استفاده کنید

بر خلاف برخی از افسانه ها، بهترین های لوبا خیلی سریع شارژ می شوند. بنابراین، تقریباً هر بار که وارد منطقه ای با طعمه متراکم می شوید، می خواهید از آن استفاده کنید. این نه تنها می تواند به شما دسترسی سریع به اقلام یا ملحقات درمانی لازم را بدهد، بلکه می تواند به شما اطلاع دهد که آیا چیزهای دیگری در آن منطقه وجود دارد که ارزش جستجوی آنها را دارند یا فقط باید به حرکت ادامه دهید. زمانی که این کار می تواند در شما صرفه جویی کند بسیار ارزشمند است.

حریفان خود را از گرسنگی خسته کنید

شما قدرت هجومی زیادی را از طریق توانایی های خود به تیم وارد نمی کنید، اما مطمئناً می توانید با طعمه های مفید فراوان آن را جبران کنید. در بخش های اولیه و اواخر مسابقات زمانی است که مهمات با ارزش ترین و اغلب کمیاب ترین هستند. در این زمان ها (البته در هر زمانی، واقعاً)، توانایی عالی خود را به کار بگیرید و تمام مهمات را برای تیم خود بردارید. هیچ محدودیتی برای اینکه چقدر می توانید از بوتیک بازار سیاه خارج شوید وجود ندارد، بنابراین می توانید با گرفتن تمام مهمات برای خود دشمنان خود را از گرسنگی بکشید.

در مورد اقلام پزشکی یا چیز دیگری، صادقانه، همینطور است. هرچه بیشتر برای خود انتخاب کنید، دشمنان شما کمتر می توانند برای شکست دادن شما و یا بیشتر از آن استفاده کنند. فقط به یاد داشته باشید که شما فقط می توانید دو مورد مصرف نهایی را خارج کنید، بنابراین آنها را به حساب بیاورید.

اما مراقب باشید، زیرا نهایی شما می تواند شما را از بین ببرد

علیرغم توصیه های بالا برای استفاده مداوم از آن، توانایی عالی شما نیز راهی آسان برای نشان دادن نیروهای دشمن دقیقاً جایی است که هستید. بنابراین، اگر می‌خواهید بر آنها برتری پیدا کنید، ممکن است بخواهید استفاده از بازار را تا اولین حرکت خود به تعویق بیندازید.

با کمک supreme، صدای بلند و یک نشانگر بصری افزایش دهید تا به تیم‌های اطراف اجازه دهید مکان شما و همچنین هر موردی را که از بازار دانلود می‌کنید تعیین کنند. فقط این را در نظر داشته باشید و مطمئن شوید که قبل از خرید به تیم های تهاجمی گوش می دهید.

می توانید تعویض زره را آسان کنید

با استفاده از توانایی عالی خود در درگیری‌های پایان بازی، شما و تیمتان می‌توانید زره‌های خود را در محل امن رها کنید و سپس سایر زره‌های نزدیک را از بازار بازیابی کنید تا یک مجموعه تبادل زیبا ایجاد کنید. این روشی بسیار سریع‌تر برای پر کردن سپرهایتان نسبت به صرف زمان (و منابع) برای درمان سنتی است. البته فقط به خاطر داشته باشید که همه تیم‌هایی که به مکان شما حمله می‌کنند نیز می‌توانند از مجموعه شما استفاده کنند، بنابراین برنامه‌ریزی کنید که دقیقاً بیرون از خانه با آنها ملاقات کنید، جایی که تمام زره‌های خود را در آن ذخیره می‌کنید.