منو سایت

Lego Star Wars: The Skywalker Saga – How to Play Cooperative

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lego Star Wars: The Skywalker Saga - How to Play Cooperative

بازی‌های لگو همیشه به‌خاطر اکشن‌های مشارکتی‌شان شناخته می‌شوند و Lego Star Wars: The Skywalker Saga تفاوتی ندارد. می‌توانید آخرین پیش‌نمایش ما از بازی را تماشا کنید تا ببینید آیا برای بازی‌های لگو آماده هستید یا خیر، اما اگر شریکی در خانه دارید، احتمالاً از قبل پاسخ آن را دارید. اگرچه نمی‌توانید فوراً بازیکن دیگری به The Skywalker Saga اضافه کنید، اما زمان زیادی طول نمی‌کشد. در اینجا نحوه انجام یک بازی Co-op در Lego Star Wars: The Skywalker Saga آورده شده است.

Lego Star Wars: The Skywalker Cooperative Saga

پس از فشار دادن start در منوی اصلی، به صفحه انتخاب قسمت هدایت خواهید شد. اپیزودی را انتخاب کنید که شما و شریکتان می‌خواهید در آن بازی کنید تا اکشن بارگیری شود. روشن کردن یک کنترلر در این صفحه به شما اجازه نمی دهد کاری خارج از دسترسی به عملکردهای سیستم انجام دهید، اما می توانید آن را حذف کرده و برای صفحه بعدی آماده باشید.

در حال پخش: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – Start Trailer

قبل از اینکه شریکتان بتواند به آن ملحق شود، باید منتظر بمانید تا کنترل شخصیت خود را به دست آورید، به این معنی که باید از صحنه های احمقانه لگو لذت ببرید. وقتی جادوی سینمایی به پایان رسید، Start را روی دومین کنترلر متصل فشار دهید تا دوست خود را به اکشن مبتنی بر آجر اضافه کنید.

پس از فشار دادن استارت روی کنترلر، بازی شما به یک صفحه تقسیم می شود و به شما قدرت مبارزه با – یا برای – سمت تاریک را می دهد. به نظر می رسد حماسه اسکای واکر هم از نظر محتوا و هم از نظر تعداد ماموریت، بازی بسیار بزرگ تری باشد که باید آن را به یک ماجراجویی همکاری خوب و طولانی تبدیل کند.

هر بار که بازیکن دو بازی را تمام می کند، کافیست روی کنترلر خود start را فشار داده و به آن بروید ترک تحصیل می کنند در پایین صفحه مکث. با انتخاب آن، بازیکن 2 از بازی حذف می شود و دوباره یک نمای تمام صفحه از اولین بازیکن ارائه می شود.

شرحی ارائه نشده است

آیا یک تعاونی آنلاین Lego Star Wars: The Skywalker Saga وجود دارد؟

Lego Star Wars: The Skywalker Saga نه از همه نوع بازی چند نفره آنلاین داشته باشید، بنابراین قبل از برنامه ریزی برای تصاحب امپراتوری کهکشانی، مطمئن شوید که دوست شما در کهکشانی دور نیست. شاید پشتیبانی آنلاین ممکن است در به روز رسانی آینده ارائه شود، اگرچه این ویژگی هرگز در بازی های قبلی لگو وجود نداشته است، بنابراین بعید به نظر می رسد. حماسه Skywalker در طول توسعه طولانی خود واقعاً با تأخیرها و بحران هایی روبرو شده است، اما چه کسی می داند که آیا ویژگی های اضافی در آینده به همراه DLC پولی که قبلاً منتشر شده است برنامه ریزی شده است یا خیر. با این وجود، به نظر می رسد که Lego Star Wars: The Skywalker Saga پر از ویژگی ها و ویژگی های بازگشایی است که باید برای مدتی همه را مشغول کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.