منو سایت

Lego Star Wars: The Skywalker Saga DLC را برای Mandalorian S2، Bad Batch اضافه کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lego Star Wars: The Skywalker Saga DLC را برای Mandalorian S2، Bad Batch اضافه کرد.

Lego Star Wars: The Skywalker Saga DLC را برای Mandalorian S2، Bad Batch اضافه کرد.

4 می (همچنین به عنوان روز جنگ ستارگان شناخته می شود) و برادران وارنر برای جشن گرفتن. گیمز DLC جدیدی را برای بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga منتشر کرده است. بسته های DLC جدید شخصیت هایی از The Mandalorian و The Bad Batch را اضافه می کنند.

بسته DLC Mandalorian شخصیت های فصل 2 مانند Ahsoka Tano، Boba Fett، Bo Katan، Fennec Shand و Moff Gideon را اضافه می کند. در همین حال، بسته DLC Bad Batch شامل Hunter، Wrecker، Tech، Crosshair و Echo می شود.

در حال پخش: LEGO Star Wars: The Skywalker Saga – تریلر DLC

اینها فقط آخرین بسته‌های DLC برای The Skywalker Saga هستند که در حال حاضر افزونه‌هایی را اضافه می‌کنند، از جمله شخصیت‌هایی از فصل ۱ Mandalorian، Rogue One و Solo، و همچنین شخصیت‌های مختلف «کلاسیک» و سربازان جنگ ستارگان.

حماسه Skywalker در 5 آوریل شروع شد و بیش از 3 میلیون نسخه در دو هفته اول فروخت. این بازی گسترده شامل داستان ها و شخصیت های هر نه فیلم حماسه اسکای واکر است.

حماسه Skywalker توسط TT Games در ارتباط با Lucasfilm Games توسعه یافته است. این بازی بارها به تعویق افتاد تا اینکه سرانجام در اوایل آوریل عرضه شد. طبق گزارش‌ها، این تأخیرها منجر به «بحران بزرگ» برای توسعه‌دهندگان در TT Games شده است، به طوری که برخی از توسعه‌دهندگان بنابر گزارش‌ها «در خارج از ساعات کاری به دلیل حجم کاری و برخی از استرس‌هایی که متحمل شده‌اند، متلاشی شده‌اند».

برای اطلاعات بیشتر به بررسی GameSpot بازی The Skywalker Saga و همچنین بررسی GameSpot بهترین بازی های لگو در تمام دوران ها مراجعه کنید.

سایر اخبار جنگ ستارگان مجموعه ای از بازی ها، لگو، کلکسیون ها و موارد دیگر را می فروشند. علاوه بر این، در اینجا تریلر جدیدی از برنامه تلویزیونی Obi-Wan Kenobi وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.