منو سایت

Lego Star Wars: The Skywalker Saga نکاتی برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lego Star Wars: The Skywalker Saga نکاتی برای مبتدیان

مانند تمام عناوین بازی لگو، Lego Star Wars: The Skywalker Saga مملو از محتوای بازشدنی، تخم‌مرغ‌های عید پاک و جوک‌های احمقانه است، اما دیدن همه آن‌ها به زمان و انرژی زیادی نیاز دارد – مگر اینکه نکات مبتدی ما را دنبال کنید. به عمل و مطالعه خود کمک کنید تا با قدرت یکی بمانید. در اینجا بهترین نکاتی است که برای سفر شما از طریق Skywalker Saga توصیه می کنیم.

در هدف بمان

کدهای تقلب و بازی با یک دوست مطمئناً به شما کمک می کند تا قفل 380+ کاراکتر را باز کنید و تمام لحظات جادویی جنگ ستارگان را ببینید، اما تا انتها تماشای حالت داستانی را متوقف نکنید.

حماسه Skywalker شامل انواع مناطق و موقعیت های مختلف است که فقط با شخصیت ها و / یا انواع شخصیت های خاص در دسترس هستند. جابه‌جایی بین شخصیت‌ها بسیار آسان است، به خصوص که رفلکس‌های Jedi شما به حرکت در Holocron عادت دارند، اما بازی واقعی پس از جمع‌آوری تیمی متشکل از شخصیت‌ها و شرورهای مختلف آغاز می‌شود.

مرور مناطقی مانند شخصیت‌هایی که در ابتدا در اولین سفر شما در حالت داستانی وجود نداشتند، می‌تواند قفل انواع تخم‌مرغ‌های عید پاک را باز کند، که برای طرفدارانی که به خوبی با کیهان آشنا هستند، باید لذت واقعی باشد. همچنین درها، راهروها و آیتم هایی وجود دارند که فقط با شخصیت های قفل نشده قابل دسترسی هستند، که بسیاری از آنها را می توان به سادگی با تکمیل هر 9 قسمت داستان به دست آورد.

Stormtrooper و دیگر افراد بد به شما حمله نمی کنند اگر شما در کنار آنها باشید.
Stormtrooper و دیگر افراد بد به شما حمله نمی کنند اگر شما در کنار آنها باشید.

شخصیت‌ها را می‌توان با روش‌های دیگری مانند خریدهای درون بازی، DLC پولی و تشخیص شایعات از طریق مکالمه NPC باز کرد، اما تکمیل حالت داستان استاندارد هر فیلم منجر به تعداد شخصیت‌های مضحک می‌شود.

سپس می توانید در حالت بازی رایگان با تمام باز کردن قفل های به دست آمده خود از نو شروع کنید. می‌توانید پخش کامل داستان را بین قسمت‌ها متوقف کنید، که می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد، اما اغلب متوجه می‌شوید که به دیوارهای آجری (او) برخورد می‌کنید که نمی‌توان برای مدت طولانی بدون شخصیت قفل شده از آن گذشت.

در هدف بمان و کل داستان را تمام کن. ارزشش را دارد و تلاش های شما را بعد از بازی بسیار آسان تر می کند.

تحقیق بدون تهدید مکان بالاتر آسانتر است

جهان جنگ ستارگان تقریباً در آخرین شکل لگو خود بازتولید شده است، اما همچنین شامل صخره‌ها، تپه‌های غول‌پیکر و مکان‌های بلند بی‌شماری دیگر است که برای آزار آناکین اسکای واکر کافی است.

قبل از شروع (یا در هر زمان با توقف بازی) حتما تنظیمات دسترسی بازی را بررسی کنید و کادر بازیابی پاییز را علامت بزنید.

اکنون به جای اینکه به مرگ خود بیفتید و مجازات استود را تحمل کنید، بدون از دست دادن طعمه ارزشمند به آخرین مکان امن خود تله پورت خواهید شد. زمانی که آنجا هستید، پیشنهاد می‌کنم زیرنویس‌ها را نیز اضافه کنید، مگر اینکه رویکرد یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل را ترجیح دهید، که همیشه با حالت Mumble بازی امکان‌پذیر است.

روی دستیابی به این ارتقاء در اسرع وقت تمرکز کنید

حماسه Skywalker دارای یک سیستم ارتقاء نسبتاً قوی است که ویژگی ها و قابلیت های عمومی و کلاس خاص را پوشش می دهد. در حالی که آخرین بازی Lego Star Wars خیلی سخت نیست، بازی با ارتقاهای مناسب می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. توصیه می کنیم در اسرع وقت قفل ارتقاهای زیر را باز کنید:

جذب سنبله می توان آن را بیش از یک بار ارتقا داد و قطعاً باید تا آنجا که ممکن است این کار را انجام دهید. روبنا فیگورهای لگو شما را به یک پلاستیک مغناطیسی همه کاره تبدیل می کند که بدون نیاز به لمس فیزیکی گل میخ ها را می کشد. این شما را ثروتمند می کند، در حالی که زمان زیادی برای شما صرفه جویی می کند، به خصوص اگر توصیه های قبلی را نادیده بگیرید و به مرگ بیفتید. این توانایی اغلب تمام خارهای از دست رفته توسط یک سقوط مرگبار یا سرنوشت وحشتناک دیگر را جذب می کند.

آیا درویدها رویای آهنگ های برقی را می بینند؟
آیا درویدها رویای آهنگ های برقی را می بینند؟

قهرمان / شرور متخصص ترمینال باید دو بار باز شود، یک بار برای هر جناح اخلاقی، اما قطعا ارزشش را دارد. ترمینال‌هایی در هر سطحی وجود دارد و با این ارتقاء شما قفل Studs را با هر هک موفقی باز خواهید کرد. یا اگر ترجیح می دهید، می توانید آنها را به طور کلی نادیده بگیرید. در هر صورت، در حال کسب درآمد یا صرفه جویی در زمان هستید.

تعداد پول نقد به شما امتیازهای اضافی برای ضد نبردهای موفق می دهد، که می تواند نبردها را متفکرانه تر و استراتژیک تر کند، و انگیزه بیشتری برای تمرکز در یک بازی که فوق العاده دشوار نیست اضافه می کند. به نظر من این نبرد را بهبود می بخشد و در عین حال پول اضافی برای شما به ارمغان می آورد.

آشکارساز کلکسیونی ترفندهای مهم را با یک نشانگر روی صفحه برجسته می کند. چیزهای بی پایانی برای کشف و جمع آوری در حماسه Skywalker وجود دارد. تا پایان بازی خود صبر نکنید تا کار را برای خود آسان کنید. زمانی که فعالانه از آن استفاده نمی کنید، می توان این ویژگی را از منوی ارتقاء غیرفعال کرد، که مفید است زیرا صفحه می تواند بسیار شلوغ شود، به خصوص پس از اینکه سطح توانایی را چندین بار افزایش دادید.

قفل ضرب‌کننده‌های پین را با کارت‌های داده باز کنید

در منوی Extras، Stud Multipliers پنهان شده‌اند، که می‌توان با پیدا کردن کارت‌های داده در سراسر جهان Star Wars قفل آن را باز کرد. چندین ضریب بازگشایی Stud مختلف وجود دارد و همه آنها را می توان جمع کرد.

انهدام سلاح های غول پیکر فاشیستی سودآور و هیجان انگیز است.
انهدام سلاح های غول پیکر فاشیستی سودآور و هیجان انگیز است.

باز کردن قفل ضرب کننده های x2، x4، x6، x8 و x10 ارزش هر قطعه Stud را که برمی دارید افزایش می دهد. این را می توان به سرعت به سطوح پر هرج و مرج بازی اضافه کرد، مانند نبرد با ستاره مرگ، که در آن چیزهای به ظاهر نامحدودی برای منفجر کردن وجود دارد. نتایج زمانی که با توصیه های زیر ترکیب شوند حتی سودآورتر هستند.

من چیزها را می شکنم

چیزی نیست که بتوانید بشکنید و به شما کمکی نکند. هر چیزی را که می توانید بشکنید تا قطعات گل میخ بیشتری به دست آورید. گاهی اوقات شما حتی اسرار را کشف خواهید کرد، مانند آیتم های مفید یا سلاح هایی که می توانند برای کمک به شما در برابر دشمنان و موانع ساخته شوند. لازم نیست همه چیز را بشکنید، اما دلیلی هم وجود ندارد. نتایج حتی شگفت‌انگیزتر می‌شوند وقتی که تخریب مداوم را با ضرب‌کننده‌های Stud و ارتقاهای Stud Attract ترکیب کنید.

وقتی چیزی را که نیاز دارید، داخل و خارج شوید

Lego Star Wars: The Skywalker Saga بازی شما را در حال اجرا نگه می‌دارد، از جمله زمانی که کلکسیون‌های جدید را جمع‌آوری می‌کنید. هیچ دلیلی برای تکمیل سطوح وجود ندارد، به محض اینکه به چیزی که برای آن آمده اید، برسید، مگر اینکه واقعاً بخواهید، اما این مانند یافتن کمبود محتوا نیست. به هولوکرون برگردید تا زمانی که گنجی را که برای آن آمده اید جمع آوری کنید، سطوح یا حتی قسمت های آن را به طور کامل تغییر دهید. حماسه Skywalker مملو از چیزهای قابل باز شدن است، بنابراین خوب است که بازی شما را مجبور به اضافه کردن محتوای غیر ضروری به داستان بارها و بارها نکند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.