Lego Star Wars: The Skywalker saga به کمترین قیمت خود می رسد

Lego Star Wars: The Skywalker saga به کمترین قیمت خود می رسد

Lego Star Wars: The Skywalker saga تنها چند ماه است که در دسترس است، اما در حال حاضر شاهد کاهش قیمت بسیار زیادی بوده است. امروز به بازی Green Man Gaming بروید و پیدا خواهید کرد حماسه اسکای واکر فقط 32 دلار فهرست شده است – پایین ترین قیمت از زمان عرضه. در حالی که The Skywalker Saga بخشی از فروش تابستانی Steam است، با خرید آن از طریق GMG در پول بیشتری صرفه جویی می کنید. بهتر از همه؟ همچنان یک کلید Steam دریافت خواهید کرد.

حماسه Skywalker جدیدترین محصول لگو از TT Games است. این فرصت را به شما می دهد تا در تمام نه خط داستانی Skywalker بازی کنید – در حین حرکت بیش از 300 شخصیت بازی را باز کنید. شما همچنین می توانید بیش از 100 وسیله نقلیه را برای کمک به کشف نزدیک به 22 سیاره فرمان دهید. بررسی ما از Lego Star Wars: The Skywalker Saga آن را تجربه‌ای دلپذیر می‌داند که عمدتاً به دلیل برخی تغییرات در فرمول استاندارد لگو است.

الساندرو باربوسا منتقد نوشت: «حماسه اسکای واکر مظهر همه درس‌هایی است که در طول مسیر آموخته‌ایم، در حالی که برای آینده آماده می‌شویم. “زاویه جدید دوربین و نبرد گسترده فرمول آشنا را زنده می کند، در حالی که سطوح خطی شامل ترکیبی زیبا از پازل ها و نبردهایی است که با طنز تند تند تند می شود.”

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.