منو سایت

Lego Brawls بسیار آشفته آن را از Smash Bros متمایز می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lego Brawls بسیار آشفته آن را از Smash Bros متمایز می کند.

به نظر می رسد Lego Brawls متعلق به رنسانس بازی های مبارزه ای متحرک ساید اسکرول است که اخیراً به نظر می رسد به صفوف سری محبوب Super Smash Bros نینتندو پیوسته است. اما اینکه انتظار داشته باشیم این یک بازی مبارزه ای عالی باشد، با تمام پیچیدگی هایی که دارد، اشتباه است. Lego Brawls با دقت بیشتری به عنوان بخشی از Battle of Smash Bros توصیف می شود. – یک دسته کامل از هرج و مرج غیرقابل پیش بینی و شدید، با سقف مهارت نسبتاً کم و درجه دسترسی بالا.

ما چندین دور Lego Brawls را در جشنواره بازی تابستانی انجام دادیم، از جمله مسابقات تک نفره و همکاری روی کاناپه. در یک بازیکن، مسابقاتی را برای هشت بازیکن وارد می‌کنید که می‌توانند به صورت آنلاین نیز بازی کنند، که در آن دو تیم از مکان‌های مختلف با مضمون لگو عبور می‌کنند، با یکدیگر می‌جنگند و سعی می‌کنند مکان‌های خاصی را روی نقشه برای بردن امتیاز بگیرند. شبیه به Smash Bros. و دیگر بازی های مبارزه ای در ارائه و طراحی نقشه آن، اما همین.

در حال پخش: LEGO Brawls واکنش عملی جشنواره بازی تابستانی 2022

از نظر تجربه واقعی، Lego Brawls بیشتر در مورد پذیرش هرج و مرج است. هر بازیکن یک شیء غوغا دریافت می کند که با آن می تواند به حریفان ضربه بزند، یک تیر برای جلوگیری از ضربات وارده و یک پرش دوبل برای حرکت. شما یک دستگاه اندازه گیری سلامتی دارید که تعیین می کند چند ضربه می توانید بزنید، اما جنگ های غوغا به طور کلی بسیار ساده هستند – هدف واقعی شما یافتن آیتم ها است. همانطور که در بازی Smash Bros.، عناصر خاصی به صورت تصادفی در اطراف نقشه ظاهر می شوند و به شما پاداش هایی برای سلاح های سه کلاس مختلف می دهند که هر کدام بهتر از قبلی هستند.

عناصر دسترسی به تجهیزات بهتری را فراهم می کنند که شما با حجم کاری خود تعیین می کنید. به عنوان مثال، من یک پیستون را به عنوان سلاح سرد و یک بلستر بیگانه، یک کامیون بستنی و یک اژدها را به عنوان سایر موارد در لباس خود انتخاب می کنم. من به این سلاح های دیگر دسترسی ندارم تا زمانی که عناصر را روی نقشه پیدا کنم، که به من اجازه می دهد کامیون بستنی خود را احضار کنم، بگویم، و آن را در اطراف نقشه بچرخانم. این کامیون زره دارد که محافظت بیشتری در برابر حملات ارائه می دهد و با شدت بیشتری نسبت به پیستون من ضربه می زند، اما فقط برای مدت محدودی دوام می آورد. ایده این است که شما امیدوار باشید آیتم هایی را پیدا کنید که به بهترین تجهیزات خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید مسیر نبرد را معکوس کنید یا در برخی موارد منفجر شوید. دیگران سلاح های بهتر برای بازیکن و جلوگیری از درهم شکستن تیم شما.

گنجاندن این عناصر به این معنی است که هر نبرد ترکیبی بی معنی از عناصر مضحک است، مانند سفینه های فضایی، شوالیه های اسب، روبات های غول پیکر و هر چیز دیگری که ممکن است در کیت های مختلف لگو وجود داشته باشد که Brawls را تشکیل می دهند. در حالی که به تنهایی بازی می کردم، در یک مسابقه هشت نفره در برابر هوش مصنوعی شرکت کردم، اما حتی با افراد غیرانسان، همه چیز طوفان مزخرفی ایجاد کرد. کنترل‌های Brawls به مهارت زیادی برای بازی یا برتری نیاز ندارند، اما بازی با وادار کردن شما به پیش‌بینی، ایجاد استراتژی و مقابله با یک سری آشوب احمقانه، این قابلیت دسترسی را جبران می‌کند.

اگرچه شما آیتم های زیادی برای بار خود دارید، اما آنها با هم تراز می شوند – بنابراین در حالی که اژدهای من می توانست آتش نفس بکشد، قدرتمندتر از هر چیزی که بازیکن دیگری می توانست در همان مکان یک سفینه فضایی تجهیز کند، نبود. به همین ترتیب، پیستون غوغا من برابر با یک شمشیر سبز درخشان بیگانه است. کامیون بستنی با آیتم دیگری که می توانید در جای خود انتخاب کنید متفاوت بازی می کند، اما به شما برتری نسبت به سایر بازیکنان نمی دهد و به شما امکان می دهد آیتم ها را بر اساس زیبایی و سبک بازی انتخاب کنید. در واقع، شما تشویق می‌شوید که با انتخاب سلاح‌ها و شخصیت‌ها کاملاً مسخره شوید.

یافتن آیتم هایی که به شما امکان می دهد از سلاح های ویژه در حمله خود استفاده کنید، به شما برتری نسبت به حریفان می دهد، در حالی که هرج و مرج سرگرم کننده زیادی ایجاد می کند.
یافتن آیتم هایی که به شما امکان می دهد از سلاح های ویژه در حمله خود استفاده کنید، به شما برتری نسبت به حریفان می دهد، در حالی که هرج و مرج سرگرم کننده زیادی ایجاد می کند.

همانطور که در بازی Lego Brawls بازی می کنید، همیشه امتیازات تجربه ای کسب می کنید که قفل قطعات از مجموعه های مختلف لگو را باز می کند. وقتی شروع می کنید، چه به تنهایی و چه با دوستان، یک “تم” از لگو را انتخاب می کنید و زمان بازی شما صرف باز کردن قفل قطعات آن تم خاص می شود. چند موردی که دیدیم شامل کیت های کلاسیک لگو مانند Castle and Space، و همچنین موارد جدیدتر مانند Ninjago و Jurassic Park بود. این مجموعه آخر تنها تم دارای مجوز بود که در زمان بازی ما ظاهر شد و مشخص نیست که آیا می‌توانید انتظار داشته باشید که مجموعه‌های مجوزدار دیگری را در آینده ببینید یا خیر. اما قطعا وجود دارد اراده دارای تم های بیشتری هستند که همگی رایگان خواهند بود و می توانند به عنوان به روز رسانی یا پیشنهادات محدود زمانی برای رویدادهای مختلف درون بازی وارد بازی شوند.

تم ها احتمالاً خنده دارترین جنبه Lego Brawls را اضافه کردند – ایجاد یک شخصیت کاملا احمقانه برای سیلی زدن به دوستان خود. من یک هیبرید دلقک و کابوی با ظاهر وحشتناک ساختم، با پیستونی مرگبار همراه با اسبی که گاوچران قرار بود سوار شود، که بیشتر شبیه پیشبند اسبی شکل دلقک من روی سینه اش بود. از طرف دیگر، جوردن رامی ویراستار، به سرعت یک نوع شخصیت دزد دریایی زخمی و ترسناک را با یک جفت پومپوم تشویق کننده کنار هم قرار داد. و مجموعه فوق الذکر پارک ژوراسیک شامل تمام شخصیت های فیلم های فرنچایز، از جمله جف گلدبلوم بدون پیراهنی مانند ایان مالکوم بود. شما می توانید تکه هایی از هر شخصیت یا مجموعه ای را بردارید و آنها را با هم ترکیب کنید، بنابراین تا زمانی که یک دلقک گاوچران را ساختم، کاملاً آرزو می کردم که ای کاش یک دلقک آشفته داغ و بدون پیراهن ایجاد می کردم.

شاید بهترین بخش در مورد Lego BRwls این است که چگونه می توانید شخصیت مینی فیگور خود را سفارشی کنید.
شاید بهترین بخش در مورد Lego BRwls این است که چگونه می توانید شخصیت مینی فیگور خود را سفارشی کنید.

در حالی که مسابقات هشت نفره بزرگتر به یک بازی تک نفره یا آنلاین منتقل می شوند، مبارزات کاناپه مسابقات رایگان کوچکتری با حداکثر چهار بازیکن هستند. مسابقه ما، در یک آتشفشان متراکم که دارای ارتعاشات مشابه سطح سیاره Zebes در Smash بود، سلاح های بارگیری ما را به دلیل مقیاس کوچکتر حذف کرد. در عوض، هر کارت عناصر خاص خود را دارد که می توانید آنها را در سراسر عرصه ها پراکنده پیدا کنید. این آتشفشان کمان هایی را حمل می کرد که امتیاز قابل توجهی در برد و اسب هایی داشت که می توانستید برای عبور از حریفان سوار شوید. با این حال، در پایان، گدازه بدترین حریف ما شد – اگرچه دیو کلین، تهیه‌کننده ویدئو نیز دشمن بزرگی بود، که در نهایت هم دلقک‌های رودئو و هم تشویق‌کنندگان دزدان دریایی را شکست داد.

Lego Brawls احتمالاً جایگزین بازی‌های مبارزه‌ای روی کاناپه نخواهد شد، اما ضروری نیست. در عوض، نگاهی انحصاری به گیم‌پلی مهمانی ارائه می‌کند که با گزینه‌های سفارشی‌سازی مضحک آن لذت‌بخش‌تر شده است. ممکن است ساعت‌ها صرف یادگیری شخصیت‌ها و تکمیل ترکیب‌ها نکنید، اما به نظر می‌رسد Lego Brawls اوقات خوبی را با دوستان، به‌ویژه گیمرهای غیر هاردکور فراهم می‌کند. آن را در نینتندو سوییچ، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در 2 سپتامبر جستجو کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.