منو سایت

Legacy of Thieves برای رایانه به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Legacy of Thieves برای رایانه به تعویق افتاد

Uncharted: Legacy of Thieves این یکی از عناوینی است که از زمان ارائه آن تاکنون اعلام نشده است. اگرچه مدت زیادی از عرضه این بازی برای پلی استیشن 5 می گذرد. نسخه کامپیوتری هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. مدتی پیش، فروشگاه اپیک گیمز تاریخ انتشار ریمستر Uncharted 4 را برای رایانه شخصی فاش کرد. اما پایگاه داده آنلاین Steam نشان می دهد که بازی با تاخیر انجام شده است.

به گزارش پارسی گیم، اکثر بازی های استیم تا زمان انتشارشان فاصله زمانی دارند. این بدان معناست که بازی باید تا الان منتشر شود. این تاریخ برای بازی Uncharted: Legacy of Thieves 15 جولای بود و نسخه PC باید تا آن تاریخ در دسترس کاربران قرار می گرفت. این تاریخ به 19 اکتبر تغییر یافته است و این نشان دهنده به تعویق افتادن انتشار بازی برای چند ماه آینده است.

تاریخ جدید در وب سایت SteamDB کشف شد و نشان دهنده تاخیر در انتشار Uncharted: Legacy of Thieves است. لازم به ذکر است که پورت بازی برای کامپیوتر توسط استودیوی Iron Galaxy و زمانی که تاریخ انتشار بازی برای PS5 اعلام شد، ساخته شده است. تغییرات کامل نسخه PC باید اعلام می شد. هنوز این اتفاق نیفتاده و استودیوی سازنده ماه هاست که مخفی شده و هیچ اطلاعاتی از بازی و پیشرفت پروژه منتشر نکرده است.

Uncharted Delay: Legacy of Thieves

تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves

با این حال برنامه ریزی اولیه این بود که نسخه پی سی Uncharted 4 در ماه های اول سال 2022 ارائه شود.هفت ماه از سال هنوز هیچ خبر ملموسی شنیده نشده است. تغییر تاریخ انتشار بازی در استیم نشان می‌دهد که استودیو هنوز آماده نیست تا ویژگی‌های نسخه PC بازی Uncharted: Legacy of Thieves را فاش کند و در نتیجه سرعت بازی در حال کاهش است. فروشگاه اپیک گیمز تاریخ انتشار ریمستر Uncharted 4 را اعلام کرده است و حالا مشخص شده که این تاریخ اشتباه است و بازی واقعا کند است.

تاخیر Uncharted: Legacy of Thieves به این معنی است که تا پاییز امسال منتشر نخواهد شد. نسخه PC بازی Marvel’s Spider-Man در تاریخ 21 آگوست منتشر خواهد شد. سپس نوبت مایلز مورالس است. همچنین شایعاتی در مورد نسخه کامپیوتری Returnal و Sackboy وجود دارد. طبق شایعات، نسخه PC بازی Ghost of Sushima نیز در دست توسعه است. این بدان معناست که برنامه ریزی اولیه سونی شکسته شده است و باید دید Remaster Uncharted 4 چه زمانی عرضه خواهد شد.

منبع: PlayStationLifeStyle