منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Last Of Us PS5 Remake با تاریخ انتشار در ماه سپتامبر منقضی می شود، نسخه PC بعداً منتشر می شود

Last Of Us PS5 Remake با تاریخ انتشار در ماه سپتامبر منقضی می شود، نسخه PC بعداً منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Last Of Us PS5 Remake با تاریخ انتشار در ماه سپتامبر منقضی می شود، نسخه PC بعداً منتشر می شود

Last Of Us PS5 Remake با تاریخ انتشار در ماه سپتامبر منقضی می شود، نسخه PC بعداً منتشر می شود

The Last of Us به نسل سوم کنسول های پلی استیشن جهش می کند و به پلی استیشن 5 می آید. این اعلام پس از آن منتشر شد که کاربر توییتر Wario64 اوایل امروز لیستی از بازی ها را در فروشگاه پلی استیشن مشاهده کرد که همراه با آن یک تریلر کامل شده بود. طبق این لیست، بازی برای انتشار در تاریخ 2 سپتامبر برنامه ریزی شده است.

در تریلر که بود قطعا که قرار بود در طول کنفرانس خبری Not-E3 این هفته پخش شود – به احتمال زیاد Summer Game Fest Live – نشان داد که بازسازی آینده “از ابتدا برای پلی استیشن 5 ساخته شده است”. همچنین مشخص شد که علاوه بر عرضه پلی‌استیشن 5، بازی The Last of Us برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود، اگرچه تاریخ انتشار در تریلر ذکر نشده است. این به روند مداوم پلی استیشن برای انتشار برخی از بزرگترین عناوین انحصاری خود بر روی رایانه شخصی ادامه می دهد و به مخاطبان بیشتری اجازه می دهد تا عناوین با روایت غنی آن را تجربه کنند.

دو نسخه از بازی برای خرید در دسترس خواهند بود: نسخه استاندارد (60 دلار آمریکا) و نسخه Firefly (100 دلار). اگرچه تفاوت بین این نسخه ها هنوز فاش نشده است، اما هر دو نسخه با Left Behind عرضه می شوند، یک افزونه DLC که الی را در طول رویدادهای منتهی به The Last of Us ردیابی می کند، و همچنین مدت کوتاهی که در طی آن او توسط او از هم جدا شد. جوئل در طول بازی

داستان فیلم The Last of Us که در آمریکای پسا آخرالزمانی می گذرد، مردی به نام جوئل و دختر سر گرمش الی را دنبال می کند که در کشور پرسه می زنند و در جستجوی درمانی برای بیماری همه گیر قارچی که جهان را درگیر کرده است. این بازی زمانی که در سال 2013 منتشر شد با تحسین منتقدان روبرو شد و در نقد GameSpot از بازی The Last of Us آن را “یک ماجراجویی منحصر به فرد که به چشمان بشریت می نگرد و پلک نمی زند” نامید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.