منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Lady Dimetris در بسته الحاقی Resident Evil Village از اندازه کوچکتر شده است

Lady Dimetris در بسته الحاقی Resident Evil Village از اندازه کوچکتر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Lady Dimetris در بسته الحاقی Resident Evil Village از اندازه کوچکتر شده است

بسته گسترش Shadows of Rose بازی Resident Evil Village زمستان امسال با ویژگی های خاص و فرآیندی سریع عرضه خواهد شد. بازیکنان می توانند راه بازی Resident Evil Village را به شیوه ای جدید دنبال کنند و این بار کنترل لیدی دمتریوس، بانوی غول پیکر بازی را در دست بگیرند. در یک موضوع اخیر، توسعه دهندگان به چالش های کنترل قد بلند او و کاهش اندازه او در محتوای جدید اشاره کردند.

کریس ردفیلد، هایزنبرگ و لیدی دمتریوس سه شخصیتی هستند که در محتوای جدید قابل کنترل خواهند بود. مدیر گسترش زمستانی بازی در مصاحبه با رسانه Polygon به مشکلات کنترل لیدی دیمیتریس اشاره کرد و اینکه بازیکنان به دلیل قد و جثه نمی توانند او را به درستی کنترل کنند. به گفته کنتو کینوشیتا، توسعه دهندگان می خواستند کنترل شخصیت آسان باشد، بنابراین او را به زیر 9 فوت (270 سانتی متر) کاهش دادند. دلیل این امر بزرگی اتاق ها و مکان های بازی است.

اگرچه لیدی دمتریوس از نظر اندازه کاهش یافته است، اما هنوز هم یکی از بزرگترین شخصیت هایی است که بازیکنان می توانند کنترل کنند. با قد 270 سانتی متری، همچنان بلند است اما می تواند در اتاق ها و مکان های بازی جا شود. کارگردان در این باره می‌گوید: «قد بانو دیمیتریس در طول تولید چالش‌های زیادی برای ما ایجاد کرد. برای این قسمت لازم است که بازیکنان بتوانند به راحتی شخصیت خود را کنترل کنند و برای این امکان قد او را به زیر 9 فوت کاهش دادیم. در این صورت شخصیت به سقف نمی خورد.

لیدی دمتریوس رزیدنت ایول ویلج

بسته توسعه دهکده رزیدنت اویل

کارگردان همچنین اضافه کرد که بیش از 20 ویژگی و کلکسیون در بسته الحاقی Resident Evil Village وجود دارد. علاوه بر عناصر تزئینی، یک سری توانایی های جدید برای شخصیت ها اضافه شده است که می تواند روند بازی را تغییر دهد. نسخه طلایی بازی Resident Evil با DLC زمستانی عرضه می شود که داستان خانواده Winters را به پایان می رساند. سرنوشت این خانواده در همین محتوا نهفته است و پیش بینی می شود که بتوانیم DLC جدید را در 28 اکتبر دریافت کنیم.

لیدی دمتریوس سر و صدای زیادی در راه اندازی Resident Evil Village به پا کرد و شبکه های اجتماعی بازی و محتوای یوتیوب هفته ها به این بانوی بلندقد اختصاص داشت. بازیگر با این شخصیت که برای اولین بار در یک بازی ویدیویی به ایفای نقش پرداخت، به همین دلیل جوایز مختلفی دریافت کرد. خیلی ها Resident Evil Village را یکی از رقبای اصلی جایزه بهترین بازی سال می دانستند، اما این اتفاق نیفتاد و It Takes Two جایزه را گرفت. منتظر انتشار مطالب جدید در ۱۵ آبان باشید.

منبع: TheGamer