منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Kirby 64: The Crystal Shards اواخر این ماه به صورت آنلاین برای نینتندو سوییچ عرضه می شود

Kirby 64: The Crystal Shards اواخر این ماه به صورت آنلاین برای نینتندو سوییچ عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Kirby 64: The Crystal Shards اواخر این ماه به صورت آنلاین برای نینتندو سوییچ عرضه می شود

Kirby 64: The Crystal Shards اواخر این ماه به صورت آنلاین برای نینتندو سوییچ عرضه می شود

نینتندو اعلام کرده است که Kirby 64: The Crystal Shards را به سرویس آنلاین نینتندو سوییچ + بسته توسعه اضافه خواهد کرد. 20 می خواهد رسید.

این بازی کربی را در حالی دنبال می‌کند که او برای جمع‌آوری یک کریستال مقدس که توسط دشمن قسم خورده‌اش، ماده تاریک، شکسته شد، سفر می‌کند. نینتندو تریلری از این بازی منتشر کرده که نقاط قوت کربی را نشان می دهد. مینی بازی های چند نفره را می توان به صورت محلی یا آنلاین نیز بازی کرد. این بازی به چندین عنوان دیگر نینتندو 64 موجود در بسته الحاقی، مانند Mario Kart 64، Star Fox 64 و Super Mario 64 می پیوندد.

در حال پخش: Kirby 64: Crystal Shards – Nintendo 64 – Nintendo Switch Online

در بررسی Kirby 64: The Crystal Shards در GameSpot، گفتیم: “در حالی که ممکن است برخی از طبیعت جوان کربی 64 منفجر شوند، اما عمق سیستم ترکیبی قدرت واقعا چیزهای زیادی را به چیزی که در غیر این صورت یک میان رده بود به ارمغان می آورد. پلتفرمر دارندگان نینتندو 64 باید حتما به این یکی نگاه کنند.”

Kirby 64 اولین بازی از این سری است که دارای گرافیک کامپیوتری سه بعدی است. تصادفاً، آخرین ماجراجویی پوف صورتی، Kirby and the Forgotten Land، اولین بازی از مجموعه ای از مناطق سه بعدی کاملاً کاوش شده است و اکنون در نینتندو سوییچ در دسترس است. در بررسی Kirby and the Forgotten Land از GameSpot، گفتیم: “Kirby and the Forgotten Land یکی از آن بازی هایی است که بدون داشتن لبخند احمقانه دائماً به سختی می توان آن را انجام داد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.