منو سایت

Killzone VR در حال ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Killzone VR در حال ساخت است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، سونی قصد دارد سری Killzone را در قالب بازی Killzone VR احیا کند تا به دارندگان هدفون PSVR 2 امکان تست نسخه واقعیت مجازی یکی از مجموعه های معروف خود را بدهد.

Killzone: Shadow Fall جدیدترین اثر از سری Killzone است که همزمان با پلی استیشن 4 منتشر شد اما این اثر نتوانست نظر منتقدان و گیمرها را به خود جلب کند و به یکی از آثار ضعیف پلتفرم تبدیل شد. پس از بازی Kilson Shadowfall، استودیو Guerrilla Games سریال را رها کرد و به سری Horizon رفت. در نتیجه سری Killzone که یکی از نسل اول سری های نسل هفتم سونی است، در نسل هشتم عملکرد خوبی نداشت و عملاً به فراموشی سپرده شد.

با این حال به نظر می رسد سونی برنامه های متعددی برای سری کیلسون دارد. PSVR Without Parole، منبعی که قبلا جزئیات مربوط به هدفون PlayStation VR را فاش کرده بود، در یک ویدیو جدید ادعا می کند که Killzone VR در حال ساخت است.

به گفته PSVR Without Parole، بازی واقعیت مجازی Kilson در ابتدا توسط Supermassive Games ساخته شد. این استودیو پیش از این در بازی Until Dawn با سونی کار کرده و تجربه زیادی در ساخت بازی های واقعیت مجازی دارد. استودیوی Supercave Games سال‌هاست که Killzone VR را می‌سازد و قصد دارد آن را برای هدفون‌های PS VR عرضه کند. اما در سال 2019 به دلیل نارضایتی از شرایط پروژه، سونی تصمیم گرفت همکاری با استودیوی Supermassive Games را متوقف کند و بازی Kelzon VR را به استودیوی داخلی خود منتقل کند.

بازی Killzone VR Kilzone

وب سایت رسمی سری Killzone به پایان رسید

آنچه PSVR Without Parole در ویدیوی خود می گوید فقط حدس و گمان است. با این حال، توضیحات او منطقی به نظر می رسد. با توجه به شرایط هدفون PS VR در سال 2019، بعید است که سونی تصمیم بگیرد زمان و منابع بیشتری را برای ساخت یک بازی عالی برای این هدست صرف کند. به همین دلیل است که Killzone VR احتمالا یکی از ویژگی های هدفون PSVR 2 خواهد بود و در اختیار دارندگان قرار خواهد گرفت.

سونی اخیرا اعلام کرده است که هدست پلی استیشن VR 2 بیش از 20 بازی First Party و Crisp Party در زمان عرضه خواهد داشت. بنابراین بی دلیل نیست که یکی از این آثار Killzone VR باشد. بدون شک طرفداران سریال کیلسون امیدوارند دنیای او را در واقعیت مجازی احیا کرده و تجربه کنند.

سونی قصد دارد یک رویداد جدید درون بازی را در ساعت 2:30 بامداد جمعه 13 خرداد در تهران برگزار کند. در این رویداد بازی های هدفون PSVR 2 ارائه می شود که امیدواریم یکی از آنها Killzone VR باشد. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه پلی استیشن وی آر 2 وجود ندارد، اما گزارش های منتشر شده حاکی از عرضه آن در اوایل سال 2023 است.

نظر شما در مورد راه اندازی Killzone VR چیست؟ آیا از این کار استقبال می شود؟ آیا به نظر شما سری کیلسون شایسته احیا و انتشار بازی جدید است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt