منو سایت

Kalaf Duty Modern Warfare 2 نیازی به ثبت شماره موبایل در کنسول ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Kalaf Duty Modern Warfare 2 نیازی به ثبت شماره موبایل در کنسول ندارد

طبق جدیدترین اخبار بازی، اکتیویژن اعلام کرده است که کاربران نسخه کنسولی Callaf Duty Modern Warfare 2 نیازی به ثبت شماره موبایل ندارند. در ضمن، برای تجربه نسخه PC بازی Call of Duty: Modern Warfare II، همچنان باید این مرحله را طی کنید.

با انتشار Overwatch 2، Activision Blizzard یک لایه امنیتی جدید به ساخته های خود اضافه کرده است. بر این اساس برای تجربه بازی های این شرکت، لازم است شماره موبایل خود را ثبت کنید. این اقدام برای جلوگیری از بازگشت بازیکنان ممنوعه و حذف متقلبان است. اما از سوی دیگر موانع مختلفی ایجاد می شود که باعث نارضایتی و گلایه بازیکنان می شود. با این حال، اکتیویژن بلیزارد تمرین خود را رها نمی کند و در بازی Call of Duty: Modern Warfare II یک سیستم حفاظتی SMS خواهد داشت.

Activision Blizzard اکنون اعلام کرده است که تأیید شماره تلفن همراه فقط در نسخه رایانه شخصی مورد نیاز است و کاربران کنسول خانگی می توانند بدون انجام این کار از تجربه Callaf Duty Modern Warfare 2 لذت ببرند. با توجه به پست منتشر شده در وب سایت رسمی مجموعه کال آف دیوتی، برای پخش آخرین ورودی این مجموعه به شماره موبایل با قابلیت دریافت پیامک نیاز دارید. از ماه می 2020، این الزام برای کاربران رایانه های شخصی Call of Duty: Warzone اعمال می شود. آن دسته از بازیکنانی که بازی Call of Duty Warzone را بر روی رایانه شخصی تجربه کرده اند، برای انجام بازی های Call of Duty: Modern Warfare II و Call of Duty Warzone 2.0 نیازی به ثبت شماره تلفن همراه ندارند.

شرط ثبت شماره تلفن همراه به Battle.net محدود نمی شود و بازیکنانی که Call of Duty Modern Warfare 2 را از طریق Steam بازی می کنند نیز باید این کار را انجام دهند.

اکتیویژن برای اولین بار در آگوست 2022 نیاز تأیید شماره موبایل را به نسخه رایانه شخصی بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه کرد. در این رابطه، این شرکت گفت: «الزام پیامک برای دسترسی به بازی فقط برای اهداف امنیتی استفاده می شود. کالاف دیوتی از داده های تأیید پیامک برای اهداف بازاریابی استفاده نمی کند.

شماره موبایل Call of Duty: Modern Warfare II Call of Duty Modern Warfare 2

سیستم ضد تقلب اکتیویژن افراد زیادی را تحریم کرد

علاوه بر تأیید شماره تلفن همراه، Activision اقدامات مختلفی را برای مبارزه با کلاهبرداری در Callof Duty Modern Warfare 2 و Callof Duty Warzone 2.0 انجام داده است. سیستم ضد تقلب اکتیویژن، به نام Ricochet، زمانی که این آثار منتشر شوند، شروع به کار خواهد کرد. شرکت مذکور از طریق جوانب و ویژگی های این سیستم سعی در سالم نگه داشتن محیط بازی Call of Duty و ارائه تجربه ای عالی دارد.

در طول نسخه بتای Call of Duty: Modern Warfare II، سیستم ضد تقلب Ricochet باعث شد 20000 بازیکن در آزمایش اولیه ممنوع شوند. علاوه بر این، Activision توانست 60000 حساب کاربری غیرقانونی را قبل از شروع بتا مسدود کند و از ورود آنها به سیستم جلوگیری کند.

Activision گفت: “با بررسی داده ها، متوجه شدیم که 72٪ از متقلبان قبل از اینکه حتی یک نبرد را انجام دهند شناسایی و ممنوع شده اند. برای آن دسته از بازیکنانی که می‌توانستند بازی را تجربه کنند، سیستم ضد تقلب ما به طور متوسط ​​توانست آنها را طی پنج نبرد شناسایی و از اکوسیستم حذف کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد، افرادی که قبلا این اثر را خریداری کرده اند می توانند شروع کنند. تجربه آنها از 20 اکتبر (28 مهر). اکتیویژن بازیکنان را تشویق می کند تا با ارائه جوایز و هدایای ویژه، کمپین را تکمیل کنند.

نظر شما در مورد عدم نیاز به ثبت شماره موبایل در نسخه کنسول کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 چیست؟ آیا این اقدام امنیتی برای سازندگان تجربه شما با مشکلی مواجه شده است؟ آیا فکر می کنید نیاز به تایید شماره موبایل باعث ایجاد محیطی سالم برای بازی های سری Call of Duty می شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot