منو سایت

It’s Only Money یک بازی شبیه ساز GTA با فعالیت های احمقانه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
It's Only Money یک بازی شبیه ساز GTA با فعالیت های احمقانه است

بازی It’s Only Money در جریان رویداد زنده Steam New Zealand معرفی شد که یک شبیه‌ساز ضعیف و با الهام از عناصر چند نفره GTA Online است. این بازی آنلاین و چند نفره، دنیای آزادی را در مقابل یک تا چهار بازیکن قرار می‌دهد و ایده‌ای بسیار شبیه به حزب نازی دارد: شهردار شهر می‌خواهد تصویری غنی و قدرتمند از شهر به نمایش بگذارد، و هر کسی که این کار را نمی‌کند. در بینش آرمان‌شهری او قرار می‌گیرد در گودالی تاریک و بزرگ می‌سازد.

ساکنان شهر و مردم ساکن در مناطق فقیرنشین از تصمیم شهردار به ستوه آمده اند و می خواهند آن را به چالش بکشند. گروهی تشکیل می دهند و تصمیم می گیرند حمله کنند. آنها شروع به دعوا در شهر می کنند، دزدی می کنند، اشیا را خراب می کنند و هرج و مرج زیادی در شهر ایجاد می کنند که برعکس آن چیزی است که شهردار انتظار داشت. با این حال، این یک هرج و مرج آنارشیک کامل نیست و در It’s Only Money می توانید برای خود خانه بسازید و کسب و کاری راه اندازی کنید، تقریباً فعالیت های بازی GTA را تکرار کنید.

خرید ماشین، لباس و وسایل تزیینی در بازی امکان پذیر است و البته هدف نهایی شکست شرکت های بزرگ شهر است که می خواهند افراد پست و محروم را حذف کنند. این بازی آنلاین ایده بسیار جالبی دارد که البته بی شباهت به GTA و GTA Online نیست. این مانند یک استودیو مستقل است که بازی GTA را در اندازه های کوچکتر ساخته است. صفحه استیم می گوید که شهر Rockhaven از مناطق مختلفی تشکیل شده است که هر کدام داستان خاص خود را دارند و کسب و کارهای آن منطقه باید نابود شوند.

این یک بازی فقط برای پول است

این فقط پول شبیه GTA است

یک سری مینی گیم یا بازی های کوتاه نیز برای گذراندن زمان طراحی شده اند. از جمله این بازی ها باید به دو مسابقه حلزون، مسابقه رانندگی و شکار اشیا اشاره کرد. این بازی های کوتاه بسیار احمقانه و سرگرم کننده هستند که برای ذائقه بازیکنان جدید طراحی شده اند. برنامه اولیه این استودیو این است که It’s Only Money را برای دسترسی زودهنگام برای یک منطقه خاص از جهان منتشر کند و با حل مشکلات، مناطق بیشتری به آن اضافه شود. علاوه بر این، محتوای جدید و ماموریت های جدید در طول زمان طراحی و آزمایش خواهند شد.

آرون الکساندر، موسس استودیو، می‌گوید وسعت نقشه شبیه به یکی از جزایر GTA IV است. اما دامنه بازی مدام در حال افزایش است. نقاط عطف، مراحل فرعی، فعالیت های جانبی و کاوش در دنیای باز بازی از جمله کارهایی است که می توانید انجام دهید. تمرکز اصلی نیز روی جنایت است و سازنده می گوید که آنها نمی خواهند با ارزش کار Rockstar رقابت کنند، آنها فقط می خواهند کارهایی را انجام دهند که استودیوهای دیگر نمی توانند.

منبع: PCGAMER