منو سایت

Iron Banner Rift در فصل 17 Destiny 2 بازمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Iron Banner Rift در فصل 17 Destiny 2 بازمی گردد

قبل از آن، Bungie تغییرات Iron Banner را به عنوان شهرت در رتبه ها و حذف توکن ها و جوایز می دانست. آخرین نشریه This Week At Bungie با جزئیات بیشتری به تعمیر بنر آهنی در فصل 17 Destiny 2 پرداخت. یکی از بزرگترین تغییرات، بازگشت حالت تیم محور 6v6 Crucible از Destiny 1 به نام Rift است.

در این بازی ورزشی بازیکنان در نقش اسپارک رانر بازی می کنند. یک بازیکن از هر تیم باید Spark را از مرکز نقشه بردارد. دونده باید گسل را در سمت تیم مقابل در مدت زمان تعیین شده غرق کند – در صورت شکست دونده، جرقه می افتد. سایر هم تیمی ها باید از رانر دفاع کنند، زیرا تیم دشمن قلمرو آنها را در حالت دفاع کامل زیر نظر خواهد داشت.

The Spark Runner در Iron Banner Rift توسط Destiny 1
The Spark Runner در Iron Banner Rift توسط Destiny 1

ویژگی منحصر به فرد بنر آهنی شکار است. شکار زمانی آغاز می شود که یک تیم در Iron Banner Control تمام مناطق را فتح کند و امتیاز اضافی برای تیم به دست آورد تا دشمنان را برای هر کشتن شکست دهد. پس از تنظیم مجدد مناطق، شکار به پایان رسید. در Rift، شکار زمانی شروع می‌شود که یک تیم اسپارک را می‌گیرد، اما کشتن‌ها در این حالت بازی به امتیاز اضافه نمی‌شوند، بنابراین مشخص نیست که هانت دقیقاً چه می‌کند.

ویژگی های متمایزی Rift وجود دارد که باید در نظر داشته باشید، مانند توانایی احیای هم تیمی ها و نقطه ای که مکان اسپارک رانر را پس از گرفتن اسپارک یا زمانی که رانر آسیب می بیند نشان می دهد. Rift فقط در Iron Banner در فصل 17 در دسترس خواهد بود.

فصل آینده، صلاح الدین زمانی حضور خود را آشکار خواهد کرد که بانجی او را در جلو و مرکز در حیاط برج قرار دهد. بدون جوایز و نشانه‌های Iron Banner، بازیکنان می‌توانند با اتمام مسابقات برای دریافت Iron Engrams با Saladin واجد شرایط شوند، درست مانند سایر ارائه‌دهندگان PvP. بازیکنان می‌توانند Iron Engrams خود را بر روی سلاح‌های فعلی و قطعات زره‌هایی که بازیکنان قبلاً برنده شده‌اند متمرکز کنند، اما این مبادله هزینه مادی دارد. به جای جوایز و ماموریت های معمول، چهار روز چالش وجود خواهد داشت. توسعه دهنده افزود: “جوایز همچنین پاداش های شهرت را برای بقیه هفته به همراه Pinnacle Iron Engram دریافت خواهند کرد.”

برای به دست آوردن کمی شهرت، بازیکنان باید سعی کنند در مسابقات برنده شوند، پنج زره یا زیور آلات بنر آهنی بپوشند، سلاح های بنر آهنی را تجهیز کنند، چالش ها را کامل کنند و از نماد بنر آهنی استفاده کنند که بازیکنان بتوانند از مجموعه خود بگیرند.

Bungie همچنین گفت که او مزیت سطح قدرت را غیرفعال می کند تا به بازیکنان جدید کم قدرت اجازه رقابت بدهد. بازیکنان Destiny 2 می توانند یک پیروزی کاملاً جدید از Iron Banner را دنبال کنند تا به Iron Lords تبدیل شوند. بنر آهنی فقط در هفته های 31 می و 12 جولای فصل 17 فعال خواهد بود.

نقشه Disjunction Crucible در فصل 17 Destiny 2
نقشه Disjunction Crucible در فصل 17 Destiny 2

بازیکنان قرن هاست که کارت PvP جدیدی ندیده اند، اما Iron Banner Rift Disjunction را می آورد، کارت جدیدی که به طور خاص برای این حالت بازی ایجاد شده است. اکشن در منطقه باتلاقی رخ می دهد که شبیه باتلاق های شاگردان در دنیای تخت های ساواتون است. TWAB خاطرنشان می کند که این کارت همچنان در سایر حالت های PvP قابل پخش خواهد بود.

علاوه بر این، Bungie به حالت بازی قبلی Crucible، به نام Zone Control – یک حالت بازی هدف‌محور که در آن کشتار به امتیاز اضافه نمی‌شود، باز می‌گردد. هنوز شامل نبرد است، اما فقط برای شکست دادن مخالفان، پاک کردن راه و تصرف مناطق. Bungie افزود: “Zone Control از طریق یک نود جدید Crucible Labs منتشر خواهد شد، از هفته 5 (21 ژوئن) شروع می شود و تا پایان فصل در دسترس خواهد بود، به جز زمانی که Iron Banner زنده باشد.” سایر تغییرات در Crucible عبارتند از:

حذف

  • مانند Trials of Osiris، زمان اکنون 90 ثانیه است.

آشوب

  • امتیاز قتل های فوق العاده به سه افزایش یافته است.
  • امتیاز هدف به 200 از 150 افزایش یافته است.
  • محدودیت زمانی به هفت دقیقه کاهش یافت.

غرش

  • محدودیت زمانی را به 10 دقیقه افزایش داد – قبل از هشت.

نمایش

  • نتایج هدف دور به 15 از 10 افزایش یافته است.

فصل رستاخیز در 24 می به پایان می‌رسد، اما بازیکنان می‌توانند به هفته جاری Iron Banner بروند، از شر توکن‌های Saladin خلاص شوند یا غارت‌ها و جوایز جدیدی از بازی‌های سالانه نگهبان برنده شوند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.