منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • iOS 16 به‌روزرسانی‌های Game Center، بهبود پیام‌های متنی و موارد دیگر را برای دستگاه‌های اپل به ارمغان می‌آورد

iOS 16 به‌روزرسانی‌های Game Center، بهبود پیام‌های متنی و موارد دیگر را برای دستگاه‌های اپل به ارمغان می‌آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
iOS 16 به‌روزرسانی‌های Game Center، بهبود پیام‌های متنی و موارد دیگر را برای دستگاه‌های اپل به ارمغان می‌آورد

اپل رویداد بزرگ سالانه خود را امروز در WWDC برگزار کرد که در آن شرکت جزئیات سیستم عامل آینده iOS 16 را ارائه کرد. روشی که شما معمولاً از دستگاه های اپل خود استفاده می کنید.

از نظر بازی، اپل گفت Metal – گرافیک سه بعدی پایین‌رده و با سرعت سخت‌افزار و API سایه‌زن محاسباتی آن – به Metal 3 به‌روزرسانی شده است که قابلیت‌های بازی را در آیفون، آی‌پد و مک بهبود می‌بخشد. همچنین یک API دانلود پس‌زمینه جدید وجود خواهد داشت که به شما امکان می‌دهد بازی‌ها را در پس‌زمینه دانلود کنید در حالی که کارهای دیگر را به روشی ساده‌تر انجام دهید.

Resident Evil Village اواخر امسال برای مک در دسترس خواهد بود.
Resident Evil Village اواخر امسال برای مک در دسترس خواهد بود.

Game Center به‌روزرسانی دریافت می‌کند که به شما امکان می‌دهد فعالیت‌های بازی افراد در لیست دوستان خود را به اشتراک بگذارید و ببینید و ردیابی و مقایسه امتیازهای بالا را آسان‌تر می‌کند. ویژگی‌های SharePlay اکنون به بازی‌ها تعمیم داده می‌شود تا بازی با دوستان به صورت زنده آسان‌تر شود. همه این ویژگی‌ها در اواخر امسال برای همه دستگاه‌های اپل، آیفون، آی‌پد، مک‌بوک و دسکتاپ اپل ارائه خواهند شد.

گالری

اپل همچنین از بازی‌های جدیدی که به مک بوک ایر می‌آیند، و همچنین عناوینی که به لطف نصب تراشه‌های M2 آینده در خط جدید مک‌بوک ایر اپل، بهبود خواهند یافت، رونمایی کرده است. برای نمایش تراشه M2، اپل مدیر تحقیقات فنی پیشرفته کپکام، Maseru Ijuin را برای به اشتراک گذاشتن جزئیاتی در مورد Resident Evil Village معرفی کرد. به لطف این تراشه، آخرین ورود کپکام به Resident Evil اواخر امسال برای مک عرضه می شود. اگرچه نسخه مک محتوای انحصاری یا افزودنی‌های مخصوص مک نخواهد داشت، ایجوین گفت که Capcom اخیراً تحت تأثیر تمرکز اپل بر روی بازی قرار گرفته است و می‌گوید مک‌های جدید «آنچه را که ما به آنها می‌دهیم بدون زحمت انجام می‌دهند». Resident Evil Village در اواخر امسال به همراه No Man’s Sky که به اختصار نیز معرفی شد، برای مک‌ها عرضه خواهد شد. Baldur’s Gate 3 نیز آدرس بسیار کوتاه اما قابل توجهی دریافت کرد.

اپل همچنین از بازی‌های جدیدی که به مک بوک ایر می‌آیند، و همچنین عناوینی که به لطف نصب تراشه‌های M2 آینده در خط جدید مک‌بوک ایر اپل، بهبود خواهند یافت، رونمایی کرده است.

این بازی ها در مرکز رویداد WWDC اپل در سال 2022 نبودند، اما به خوبی ارائه شدند.
این بازی ها در مرکز رویداد WWDC اپل در سال 2022 نبودند، اما به خوبی ارائه شدند.

البته اپل بیشتر وقت خود را صرف به اشتراک گذاری سایر جزئیات هیجان انگیز غیر بازی iOS 16 کرده است. . اپل از به‌روزرسانی‌های بازی‌های ورزشی به عنوان مثال استفاده می‌کند، اما احتمالاً این پنل‌ها جزئیات به‌روزرسانی بازی‌های موبایل مورد علاقه شما را نیز به اشتراک می‌گذارند.

پیام‌های متنی همچنین برخی به‌روزرسانی‌هایی را دریافت می‌کنند که مدت‌ها به دنبال آن بوده‌اند، با قابلیت علامت‌گذاری پیام‌های متنی به‌عنوان خوانده‌نشده، ویرایش پیام‌های متنی و بازیابی پیام‌های متنی که قبلاً ارسال کرده‌اید.

اپل تاریخ انتشار iOS 16 را اعلام نکرده است، اما می گوید که این نسخه در پاییز امسال برای آیفون 8 و مدل های جدیدتر در دسترس خواهد بود.