منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Insomniac وعده 50000 دلاری برای گروه حقوق سقط جنین می دهد، سونی برای همسان سازی مشارکت – گزارش

Insomniac وعده 50000 دلاری برای گروه حقوق سقط جنین می دهد، سونی برای همسان سازی مشارکت – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Insomniac وعده 50000 دلاری برای گروه حقوق سقط جنین می دهد، سونی برای همسان سازی مشارکت - گزارش

Insomniac وعده 50000 دلاری برای گروه حقوق سقط جنین می دهد، سونی برای همسان سازی مشارکت - گزارش

به دنبال انتقادات گسترده از ایمیلی از جیم رایان، مدیر عامل پلی استیشن هفته گذشته که از مقامات خواسته بود قبل از نوشتن در مورد تولد گربه‌اش، به «تفاوت نظرات» در مورد حقوق سقط جنین احترام بگذارند، اینسومنیاک گیمز تصمیم گرفت 50000 دلار از پروژه حمایت از حقوق باروری زنان را اهدا کند. حرفه ای. – سازمان انتخابی

به گزارش واشنگتن پست، Insomniac این خبر را در یک ایمیل داخلی ارسال شده در 13 می به اشتراک گذاشت. در آن، تد پرایس، مدیر عامل اینسومنیاک، همچنین تایید کرد که شرکت مادر سونی با کمک مالی استودیو موافقت کرده است، که نشان دهنده انحراف از موقعیت رایان در “میان راه” در هفته گذشته است. تمام کمک های مالی که توسط کارکنان اینسامنیاک انجام می شود، تا زمانی که آنها انجام دهند. آنها را از طریق برنامه PlayStation Cares شرکت.

توسعه دهنده Ratchet and Clank و Marvel’s Spider-Man فاش کرد که در حال حاضر با سونی کار می کند تا “ابتکاری را برای ارائه کمک های مالی به کارمندانی که ممکن است نیاز به سفر به ایالت های مختلف برای دریافت مراقبت های باروری داشته باشند، تدوین کند.” با این حال، هر دو شرکت قصد خود را برای سکوت در مورد کمک‌های مالی اعلام کرده‌اند و کارمندان خود را از ذکر صریح Insomniac یا Sony منع کرده‌اند «اگر تصمیم به بازتوییت هر پیامی که WRRAP ممکن است داشته باشد».

با این حال، گزارش شده است که Insomniac به اشتراک گذاری پیامی در حمایت از Rowe v. Wade ابراز علاقه کرده است، تصمیمی قابل توجه که دسترسی به سقط جنین را به عنوان یک حق قانون اساسی برای همه شهروندان ایالات متحده تعیین می کند، که در حال حاضر در خطر لغو شدن است. به نظر می رسد فراخوان سکوت به طور کامل توسط سونی انجام شده است، زیرا پرایس نوشت که اگر او یا استودیو بیانیه ای صادر کند، “عواقب مهمی برای ما به عنوان یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت” وجود خواهد داشت.

از جمله، هر پیشرفتی که می توانیم در حمایت از تغییر داشته باشیم [Sony Interactive Entertainment’s] این رویکرد متوقف خواهد شد، “قیمت در نامه نوشته شده است.” همچنین احتمالاً در آینده به شدت از انجام کارهای عمومی مهم محدود خواهیم شد.

با این حال، یکی از شرکت‌هایی که با تلاش آشکار دادگاه عالی برای براندازی Roe v. Wade مخالفت می‌کند، توسعه‌دهنده Destiny Bungie است. در یک پست وبلاگی که هفته گذشته در وب سایت رسمی استودیو به اشتراک گذاشته شد، این شرکت این تصمیم را “حمله مستقیم به حقوق بشر” خواند. این شرکت سپس تعدادی از سازمان‌ها را فهرست‌بندی کرد که از گزینه‌هایی که حامیان می‌توانند اهدا کنند، حمایت می‌کنند، از جمله URGE (Unit for Reproductive & Gender Equity) و NARAL Pro-Choice America. جالب است بدانید که Bungie در آستانه تبدیل شدن به یک استودیوی پلی استیشن است، زیرا اخیرا توسط این شرکت خریداری شد.

GameSpot مقاله‌ای نوشته است که در آن تأثیر لغو Roe علیه Wade بر شهروندان آمریکایی و همچنین تعدادی از سازمان‌های انتخابی که می‌توانید از آنها حمایت کنید را توضیح داده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.