منو سایت

Infinite به زودی بر روی کنسول های نسل نهم عرضه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Infinite به زودی بر روی کنسول های نسل نهم عرضه خواهد شد

Infinite Memory Game یک بازی تیراندازی اول شخص هیجان انگیز است که سال گذشته برای رایانه های شخصی منتشر شد. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، کاربران کنسول های نسل نهم و دارندگان کنسول های نینتندو سوییچ به زودی می توانند Bright Memory: Infinite را تجربه کنند.

به عنوان بخشی از Future Games Showcase، اعلام شد که بازی Infinite Memory در سری پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس اس و ایکس‌باکس ایکس از تلاش مجدد پشتیبانی می‌کند و در صورت فعال بودن این فناوری، می‌توانید افکت را 60 فریم در ثانیه مشاهده کنید. در حالت Performance اما با غیرفعال کردن Ray Tracing، نرخ فریم به 120 فریم در ثانیه افزایش می یابد. آن دسته از گیمرهایی که نسخه PS5 بازی Bright Memory: Infinite را تجربه می کنند، می توانند از ویژگی های ویژه کنترلر Dual Sense آن بهره ببرند.

لازم به ذکر است که بازی Infinity Memory بر روی سخت افزار کنسول نینتندو سوییچ اجرا می شود و یک تجربه مبتنی بر ابر نیست. این نسخه همچنین دارای فناوری TAA است و از هدف گیری ژیروسکوپی پشتیبانی می کند.

Zang، بنیانگذار Bright Memory: Infinite از استودیو FYQD، می‌گوید: «می‌دانم تصمیم ما باعث می‌شود طرفداران بیشتر منتظر بمانند. اما من و شرکایم تصمیم گرفتیم زمانی را که برای درخشش بازی لازم است برای خاطرات بی پایان شما بر روی کنسول ها اختصاص دهیم. ما از این زمان اضافی برای بهینه سازی بازی در هر یک از کنسول ها استفاده کردیم. مطمئن بودم که Bright Memory: Infinite بر روی کنسول‌ها در دسترس خواهد بود، اما همچنان روی پلتفرم‌های مختلف معجزه می‌کند.

Bright Memory: بازی بی پایان برای شما حافظه بی پایان

Bright Memory دارای انواع سلاح ها، شمشیرها و قدرت های ماوراء طبیعی است

در بازی Infinity Memory، بازیکنان نقش یک مامور ویژه به نام Shelia را بر عهده می گیرند که وظیفه دارد رازهای باز کردن یک سیاهچاله در جشن سال نو چینی را فاش کند. این افکت ترکیبی از تیراندازی اول شخص و استفاده از شمشیر و اسلش به سبک هک است. علاوه بر این، Shelia قادر به استفاده از قدرت های ماوراء طبیعی، از جمله psychokinesis است.

با استفاده از حرکات آکروباتیک، نیروهای ماوراء طبیعی، سلاح های گرم و شمشیر، می توانید ترکیب های مختلفی ایجاد کنید که برای مبارزه با سربازان افسانه ای و شیاطین استفاده می شود. Bright Memory: Infinite دارای یک درخت مهارت است که از طریق آن می توانید قدرت جدیدی به دست آورید و توانایی های Shelia را ارتقا دهید.

استودیو FYQD تایید کرده است که بازی Infinite Memory روی هر یک از کنسول ها شامل تمامی بسته های الحاقی ارائه شده در نسخه PC می شود. به این ترتیب می توانید به بسیاری از عناصر تزئینی مختلف دسترسی داشته باشید.

نظر شما در مورد عرضه Bright Memory: Infinite بر روی کنسول های نسل نهم و نینتندو سوییچ چیست؟ آیا از تجربه این کار استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot