منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • iiRcade Gold Edition با فرم فاکتور معتبر، پیش‌سفارش‌های زنده معرفی شد

iiRcade Gold Edition با فرم فاکتور معتبر، پیش‌سفارش‌های زنده معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
iiRcade Gold Edition با فرم فاکتور معتبر، پیش‌سفارش‌های زنده معرفی شد

شرکت بازی‌های آرکید خانگی iiRcade در حال ساخت برخی از بهترین کابینت‌ها است و امروز پیش‌سفارش‌های سری جدید نسخه طلایی را آغاز کرده است. همراه با دستگاه Dead Cells از پیش اعلام شده، نسخه طلایی iiRcade شامل نسخه تطبیقی ​​سیاه (با برچسب های Double Dragon) و همچنین مدل های Space Invaders و Dragon’s Lair است.

با ضریب فرم بالاتر با قسمت بالای منحنی، طرح بلندگوی محتاطانه‌تر و کنترل‌ها و مشخصات برتر مشابه سیستم اصلی iiRcade، نسخه طلایی اکنون بیشتر شبیه یک ماشین آرکید واقعی به نظر می‌رسد. این چادر همچنین برای این ظاهر آرکید معتبر روشن شده است و دارای 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای دانلود عناوین جدید از فروشگاه است. با توجه به حجم فایل کوچک اکثر آنها، این به معنای واقعی کلمه برای صدها بازی بدون نیاز به حذف هیچ یک کافی است و 11 بازی (12 بازی در Dragon’s Lair و Space Invaders) در خارج از پورت گنجانده شده است.

در این بازی چیزهای زیادی از دست خواهید داد.
در این بازی چیزهای زیادی از دست خواهید داد.

آلبوم عکس

در طول پنجره تخفیف 30 روزه پیش‌سفارش، سیستم‌های iiRcade Gold Edition 800 دلار قیمت خواهند داشت و پس از آن قیمت به 1000 دلار افزایش می‌یابد. انتظار می‌رود که آنها در ماه جولای تحویل داده شوند، و پس از داشتن سیستم اصلی نسخه Black برای بیش از یک سال، در حال ساخت مجموعه‌ای از بازی‌ها با تعداد زیادی شوت‌آپ مانند Strikers 1945، R-Type و Truxton هستم. با استفاده از برنامه Jukebox و بلوتوث، همچنین می توانید از بلندگوهای 100 واتی آن برای پخش موسیقی خود بسیار قدرتمند استفاده کنید.

کسانی که در 100 نفر برتر برای پیش‌سفارش قرار می‌گیرند، یک کاپوت iiRcade و 100 نفر بعدی یک تی‌شرت رایگان دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، فردی که به طور تصادفی انتخاب شده است، یک سفر “بلیت طلایی” به دفتر مرکزی iiRcade در شیکاگو برای یک شب بازی و آبجو دریافت می کند.

جونگ شین، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت، در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: «ما می خواهیم از کل جامعه iiRcade خود برای حمایت و بازخوردشان از زمان اولین راه اندازی تشکر کنیم. ما پیشنهادات آنها را پذیرفتیم و آنها را در طراحی جدید iiRcade Gold Edition ادغام کردیم و همچنین ویژگی‌های جدید هیجان‌انگیزی را اضافه کردیم.»