منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • iiRcade اضافه کردن کنترلر و لوازم جانبی شخص ثالث، بدون نیاز به کابل

iiRcade اضافه کردن کنترلر و لوازم جانبی شخص ثالث، بدون نیاز به کابل

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
iiRcade اضافه کردن کنترلر و لوازم جانبی شخص ثالث، بدون نیاز به کابل

iiRcade اضافه کردن کنترلر و لوازم جانبی شخص ثالث، بدون نیاز به کابل

پلتفرم بازی آرکید خانگی iiRcade با یک ابتکار لوازم جانبی جدید قابل تنظیم تر می شود و پشتیبانی از طیف وسیعی از کنترلرها و دستگاه های شخص ثالث را به عنوان جایگزینی برای چوب های کنترل سنتی اضافه می کند. این به بازیکنان گزینه های بهتری برای بازی های خاصی می دهد که برای کنترل های آرکید استاندارد مناسب نیستند.

این ابتکار که iiRcade آن را پلتفرم لوازم جانبی بازی باز می‌نامد، با پشتیبانی از اسپینرهای خارج از فروشگاه و کنترل‌کننده‌های trackball آغاز می‌شود، به این معنی که هیچ تغییری لازم نیست تا آنها را بر روی iiRcade کار کنند. سیستم‌های استاندارد iiRcade که اکنون در دسترس هستند، از این کنترل‌کننده‌ها از طریق بلوتوث پشتیبانی می‌کنند. از آنجایی که مدل‌های نسخه طلایی آینده دارای پورت‌های USB در پایین صفحه کنترل هستند، علاوه بر بلوتوث، از اتصالات USB نیز پشتیبانی می‌کنند.

این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: «همه بازی‌های جدیدی که می‌توانند از لوازم جانبی بهره ببرند همچنان روی کنترل‌کننده‌های جوی استیک استاندارد در نسخه‌های کلاسیک و طلایی iiRcade متمرکز هستند و به هر دارنده iiRcade این امکان را می‌دهند تا از بازی‌های جدید بدون نیاز به لوازم جانبی لذت ببرند». به نظر می رسد حداقل در حال حاضر این نشان می دهد که بازی های تفنگ سبک از منو خارج خواهند شد. تنها رقیبی که فشار زیادی در این فضا ایجاد می‌کند، Arcade1Up است، زیرا کابینت‌های مستقل آن برای عملکرد صحیح نیازی به سازگاری بین بازی‌ها ندارند.

iiRcade اخیراً از خط Gold Edition خود رونمایی کرده است که با تخفیف پیش‌سفارش 799 دلاری در دسترس است، قبل از اینکه پس از پایان آن دوره به 999 دلار برسد. خط جدید دارای فرم فاکتور آرکید سنتی تر، علامت های روشن و یک پنل کنترل جدید است که می تواند بدون ابطال گارانتی باز و تغییر کند. علاوه بر 11 بازی بسته، هر سیستم iiRcade برای خرید یک بازی اضافی به فروشگاه آنلاین دسترسی دارد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نسخه طلایی در ویدیوی رویداد بالا بیابید.