منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Hot Drop: The Broken Ghost Quest از Apex Legends جانشین احتمالی در انبارهای اسلحه IMC پیدا می کند.

Hot Drop: The Broken Ghost Quest از Apex Legends جانشین احتمالی در انبارهای اسلحه IMC پیدا می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Hot Drop: The Broken Ghost Quest از Apex Legends جانشین احتمالی در انبارهای اسلحه IMC پیدا می کند.

Hot Drop ستون هفتگی GameSpot’s Apex Legends است که در آن جردن رام نگاهی دقیق‌تر به نبرد سلطنتی Respawn می‌اندازد تا بینش بیشتری در مورد تکامل بازی ارائه دهد و همچنین عمیق‌تر به روایت اپیزودیک و شخصیت‌های آن بپردازد.


ما اکنون دو سال از بهترین‌هایی که برای Apex Legends اتفاق می‌افتد داریم: معرفی Quest. رژیم جدید متمرکز بر تاریخ در ماه می 2020 با فصل 5: The Goodwill of Luck آغاز شد. اولین خط داستانی او The Broken Ghost نام داشت و همینطور هم شد خارق العاده. حتی دو سال بعد، هیچ ماموریتی تا این حد جذاب نبوده و Respawn در فصول پس از آن جانشین مناسبی برای آن پیدا نکرده است.

یعنی تا فصل 13: Saviors. این فصل جدید، IMC Armories را به Storm Point اضافه می کند – این انبارهای اسلحه راهی را برای جوخه ها فراهم می کند تا در نبرد PvE علیه Specters شرکت کنند تا غارت بهتری به دست آورند. در حال حاضر، آنها کاملاً راهی برای در نهایت اضافه کردن یک نبرد PvE به یک PvP Battle Royale بدون احساس غیرضروری یا آزاردهنده هستند، اما من فکر می کنم که آنها می توانند بسیار بیشتر از این باشند. IMC Armories پتانسیلی را برای معرفی مجدد چیزی مانند The Broken Ghost در Apex Legends ارائه می دهد.

За тези, които не са запознати, The Broken Ghost беше седмичен незадължителен страничен куест в Apex Legends. Когато играете мач на кралската битка, можете да намерите пакети съкровища. Намирането на пет пакета ви осигури билет за достъп до следващата глава на Quest, която излиза на седмична база. Тези глави ви видяха да играете като любимите си легенди, докато те изследваха алтернативна вселена в търсене на артефакти за Лоба, участвайки в PvE битка срещу сенчестите скиталки на този свят и след това получавайки текстови взаимодействия между легендите, продължавайки сюжетната линия на Apex Legends в скокове и граници.

Сезон 5 беше моментът, в който общността научи, че всъщност сме били хранени с обикновени хапки в сезони 1-4. Respawn натрупа знание и развитие на повествованието в нашите гладуващи храни в сезон 5 – за първи път общността на Apex Legends пирува.

Усещаше се като част от интерактивно телевизионно шоу, като феновете с вълнение влизаха в Twitter и Reddit всяка седмица, за да обсъждат най-новите разработки на The Broken Ghost и да теоретизират какво ще се случи следващата седмица. И тази история се размина по места – в крайна сметка видя завръщането на Ash от Titanfall 2, вълнуващите първи стъпки от странна връзка между две цветнокожи жени, формирането и разпадането на очарователното приятелство на Уотсън и Крипто, ранните признаци на по-голямата сестра на Wraith манталитет, когато ставаше дума за Уотсън, и най-малките намеци, че Каустик може да се интересува от хора, извън използването им като субекти за неговите експерименти.

И на всичкото отгоре, The Broken Ghost повлия от седмица на седмица на кралската битка на Apex Legends. Сезон 5 видя въвеждането на реактивни герои, оцветяващи начина, по който определени легенди взаимодействаха една с друга. Лоба и Ревенант бяха антагонисти един към друг, например, докато Каустик беше бащински към Уотсън. И как се развиваха тези взаимодействия се развиваше с напредването на The Broken Ghost: Когато Уотсън загуби вяра в Crypto и Caustic, например, гласовите й линии с двете легенди се трансформираха от приятелски и весели в недоверчиви и отсечени. Беше невероятен сезон.

Почти всяка сюжетна линия в сезони 6-12 може да бъде проследена до The Broken Ghost. Той е широко считан от феновете като най-влиятелната дъга в разказа на Apex Legends. Беше много. Както се случва, беше твърде много.

Авторите на Apex Legends се опитаха да извършат повече PvE-фокусирани куестове, но не успяха. „Тук имаме много разработчици, които биха искали да продължат да правят нещо подобно [Season 5’s Quest]”چاد گرنیر، مدیر وقت Apex Legends، در حالی که در فوریه 2021 درباره دومین سال متحول کننده Battle Royale بحث می کردیم، به من گفت. مشکل اینجاست که ما Quest را انجام دادیم، و سپس یک بلوک داشتیم.”

تام کاسیلو، نویسنده آن زمان Apex Legends در این باره نوشت: “باور کنید، ما چندین بار در سال گذشته این کار را با چیزهایی که در توییتر به پایان رسید امتحان کرده ایم.” توییتر در اکتبر 2021. “ما هرگز نتوانستیم آن را با پرتاب حل کنیم. این یک مشکل نیروی انسانی است، این یک مشکل حافظه است، این یک مشکل زمانی است. همه ما می خواهیم متفاوت باشد. اما واقعیت وضعیت این است.”

نتیجه گیری درباره The Broken Ghost احتمالا جالب ترین کاری است که Apex Legends تا به حال انجام داده است.
نتیجه گیری درباره The Broken Ghost احتمالا جالب ترین کاری است که Apex Legends تا به حال انجام داده است.

Respawn سعی کرده جای خالی The Broken Ghost را با ماموریت هایی که صرفاً به عنوان کمیک، نمایش های رادیویی (که در بازی به عنوان Chronicles از آن یاد می شود) و مکالمات متنی انجام می شود، پر کند. برخی توانسته‌اند داستان‌های ارزشمندی ارائه دهند، اما هیچ‌کس عنصر تعاملی The Broken Ghost را جذب نکرده است.

The Broken Ghost به این دلیل کار می کرد که داستان خود را از طریق ماموریت های PvE – مانند سطوح کمپین در Titanfall 2 – که کاملاً از PvP Battle Royale جدا بودند، روایت می کرد، جایی که لذت بردن از مکالمات اسکریپت شده به طور قابل درک دشوار بود. و در حالی که Respawn از آن زمان سعی کرده است PvE را در نبرد سلطنتی خود بگنجاند، اما به خوبی کار نمی کند زیرا ماهیت PvP بازی قابل اجتناب نیست و لحظات ناامید کننده ای را ایجاد می کند که در آن تیم شما در حین متعهد شدن به PvE توسط بازیکنان دیگر مورد حمله قرار می گیرد. طرف چیزها

IMC Armouries این مشکل را برطرف می کند. این انبارهای اسلحه به سرعت ثابت کردند که یکی از بهترین موارد اضافه شده به فصل 13 هستند – آنها راهی را برای همه فراهم کردند تا در صورت تمایل به نبرد PvE بپیوندند و جوایز بسیار خوبی را برای دردسر بدست آورند. اسلحه ها پس از فعال شدن بسته می شوند، بنابراین لازم نیست نگران حمله تیم دیگری به شما و خراب کردن مسابقه خود باشید. صادقانه بگویم، IMC Armories یک راه عالی برای افزودن PvE به نبردی است که عمدتاً PvP متمرکز است. آنها همچنین بسیار سرگرم کننده هستند – من آنها را دوست دارم.

و از آنجایی که این انبارهای اسلحه بسته هستند و تا زمانی که تیم شما تصمیم نگیرد آنها را باز کند، دیگر جوخه ها نمی توانند وارد شوند، پتانسیلی را برای استقرار یک نبرد PvE داستان محور در Apex Legends ارائه می دهند. Respawn از نظر فنی در حال حاضر با این مفهوم بازی می‌کند – متوجه خواهید شد که وقتی افسانه‌ها به IMC Armouries نفوذ می‌کنند، از نسخه‌ای از نرم‌افزار هک Crypto استفاده می‌کنند که نشان می‌دهد افسانه به اندازه کافی به رقبای خود اعتماد دارد تا بخشی از فناوری خود را در اختیار آنها بگذارد. این یک جزئیات کوچک است، اما زمانی که بتوانید کمی وقت بگذارید و نگران بازیکنان دیگر نباشید، به راحتی قابل تشخیص است زیرا در پناهگاهی غیرقابل نفوذ محبوس شده اید.

رابطه عاشقانه بین بنگلور و لوبا برای اولین بار در The Broken Ghost شعله ور شد، اما با ورود والکری به The Legacy Antigen پیچیده تر شد.
رابطه عاشقانه بین بنگلور و لوبا برای اولین بار در The Broken Ghost شعله ور شد، اما با ورود والکری به The Legacy Antigen پیچیده تر شد.

فکر می‌کنم اینگونه است که Respawn می‌تواند به ماموریت‌های PvE The Broken Ghost بازگردد. به جای تلاش برای جداسازی کامل PvE و PvP، او می‌تواند راه‌هایی برای قرار دادن قطعات PvE در تجربه PvP موجود و سپس محصور کردن آنها پیدا کند تا تیم‌ها بتوانند در ماموریت‌های داستان کوتاه شرکت کنند.

تصور کنید که Wraith باید به یک پایگاه داده IMC دسترسی داشته باشد تا مقداری خاک را در نیوکاسل که قبلاً به آن مشکوک است، کند. Respawn می تواند به بازیکنان نیاز به دسترسی به IMC Armory و نفوذ به پایگاه داده را اختصاص دهد. طبق معمول، این اسپکترز را فعال می کند، که بازیکنان باید آنها را شکست دهند و به آنها غنیمت ارزشمندی برای تلاش هایشان می دهد. اما این یک فرآیند 60 ثانیه ای است – یک دقیقه کامل زمان برای اضافه کردن کمی داستان سرایی مداوم. بنابراین، در حالی که این اتفاق می‌افتد، Wraith می‌تواند درباره جزئیاتی که از هکی که شما انجام می‌دهید، اظهار نظر کند – چه شخصاً اگر عضو تیم باشد، یا اگر در رادیو نباشد – با آخرین یادداشتی که در مورد آن صحبت خواهد کرد. یافته های او پس از مسابقه.

سپس این گفتگوی بعدی می تواند یک صحنه دقیق تر / کمیک / بازی رادیویی / و غیره باشد. که بعد از مسابقه باز می شود. و شاید نقش اصلی Wraith او را متقاعد کند که به اطلاعات بیشتری نیاز دارد، اما از منبعی متفاوت، بازیکن را مجبور می کند در یکی از انبارهای اسلحه IMC دیگر Storm Point فرود بیاید و این روند را تکرار کند. من فکر می کنم که نبردها در IMC Armories در پایان بارها و بارها خسته کننده می شوند، اما این یک نقطه شروع عالی برای معرفی مفهوم نبرد PvE مبتنی بر داستان در یک محیط PvP است، و Respawn مطمئناً می تواند این ایده را در آینده گسترش دهد. فصل ها.

به عنوان مثال، یک نقطه مورد علاقه در آینده می تواند قصر تسلیحات عظیم IMC باشد، که غول های هنوز فعال را پنهان می کند که توسط یک هوش مصنوعی متقلب کنترل می شوند، و یک تیم را تشویق می کند تا با یکدیگر همکاری کنند تا یکی از غول های بزرگ را نابود کنند. به علاوه، این به Respawn اجازه می‌دهد تا در نهایت Titans را بدون به خطر انداختن مؤلفه PvP به Apex Legends اضافه کند. یا Respawn ممکن است اسلحه‌های اضافی را برای پنهان کردن بقایای آزمایش‌های قدیمی IMC اضافه کند که ملاحظات گیم‌پلی جالبی را علاوه بر برخورد با Specters اعمال می‌کند، شبیه به نقاط جالب فتح شهر که مکانیزم‌هایی مانند پدهای پرش و افزایش استخرها را از سم اضافه می‌کنند.

در یک دنیای ایده آل، ما به نوعی ماموریت های بیشتری مانند The Broken Ghost دریافت می کنیم، اما با پیشرفت فصل 5، به طور فزاینده ای رویایی به نظر می رسد که دیگر هرگز زندگی نخواهیم کرد. IMC Armories یک راه حل مناسب برای این مشکل است و راهی برای آوردن تجربه PvE The Broken Ghost با اندازه بزرگش به گیم پلی PvP فوق العاده Apex Legends ارائه می دهد.