منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Hot Drop: نشت غول پیکر Apex Legends احتمالا دقیق است، اما ما نمی توانیم 100٪ به آن اعتماد کنیم.

Hot Drop: نشت غول پیکر Apex Legends احتمالا دقیق است، اما ما نمی توانیم 100٪ به آن اعتماد کنیم.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Hot Drop: نشت غول پیکر Apex Legends احتمالا دقیق است، اما ما نمی توانیم 100٪ به آن اعتماد کنیم.

Hot Drop ستون هفتگی GameSpot’s Apex Legends است که در آن جردن رام نگاهی دقیق‌تر به نبرد سلطنتی Respawn می‌اندازد تا بینش بیشتری در مورد تکامل بازی ارائه دهد و همچنین عمیق‌تر به روایت اپیزودیک و شخصیت‌های آن بپردازد. این هفته او در مورد بزرگترین نشت اطلاعات Apex Legends صحبت می کند.


این افشاگری‌ها از روز اول بخشی از Apex Legends بوده است، و مردم وجود بازی را درست چند روز قبل از اعلام رسمی Respawn فاش کردند. از آن زمان، توسعه‌دهندگان داده‌ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به افسانه‌ها و لوازم آرایشی، کد بازی را بررسی کرده‌اند، سازندگان محتوا و مطبوعات اغلب تحریم‌های مربوط به رویدادها یا حالت‌های جدید را زیر پا گذاشته‌اند و اسکرین‌شات‌های مبهم ارائه‌های استودیویی راه خود را به Reddit باز کرده‌اند.

اگر معلوم شود که دقیق است، این می تواند بزرگترین نشت تا به امروز در این هفته باشد. چارلی اینتل متوجه شده است که کاربر Reddit 5849373-throwway یک اتصال ابری مگا را راه اندازی کرده است که شامل 15 ویدیو با محتوای ادعایی افشا شده Apex Legends است. این ویدیوها نقشه‌های جدید بتل رویال و آرنا، سلاح‌ها، میراث، لوازم آرایشی و فصل‌های کوئست را نشان می‌دهد که احتمالاً همه آنها برای فصل‌های آینده Apex Legends برنامه‌ریزی شده‌اند. این نشت همچنین نشان می دهد که چه اتفاقی می تواند رخ دهد نه شخصیت های بازی در نظر گرفته شده برای بازی

همه 15 ویدیو به سرعت دانلود شدند، اما نه قبل از اینکه اینترنت آنها را انتخاب کند. از آن زمان، آنها دوباره در مکان‌های مختلف آپلود شدند و 10 مورد به لطف کاربر Legitimate_Chapter82 به Reddit بازگشتند.

بعد از اینکه شخصاً نشت را بررسی کردم، هیجان زیادی را با طرفداران Apex Legends در مورد آینده نبرد سلطنتی به اشتراک می‌گذارم – شخصیت‌های بسیار خوش صدایی در این نشت وجود دارد، مفاهیم بتل رویال و Arenas جدید. کارت ها شگفت انگیز به نظر می رسند و من طرح های آثار ارثی را دوست دارم. با این حال، من از مردم می خواهم که سر و صدای خود را کنترل کنند، به خصوص در مورد شخصیت های جدید. همانطور که در سه سال گذشته Apex Legends دیده‌ایم، نشت‌ها و فایل‌های داده همیشه محصول نهایی را منعکس نمی‌کنند.

طرفداران دیرینه به یاد خواهند آورد که چگونه نشت های اولیه برای Revenant نشان می دهد که او می تواند توانایی های خود را با جابجایی بین حالت عادی و سایه دار تغییر دهد. برخی از این توانایی ها عبارتند از خنجر سمی که مکان هدف را در 60 ثانیه آشکار می کند، انتقال از راه دور و ایجاد دری که به آن اجازه عبور از دیوارها را می دهد. و سپس Valkyrie بود که قابلیت های بازیابی داده های آن شامل توانایی غیرفعال بود که ظاهراً به آن سرعت چتر نجات بیشتری می داد.

و حتی زمانی که فاش‌ها شامل داده‌ها یا ایده‌های مناسب باشد، به روشی غیرمنتظره در بازی پیاده‌سازی می‌شوند. برای مثال، در حالی که برخی از شخصیت‌های منقضی شده هرگز نور روز را ندیده‌اند – و احتمالاً هرگز نخواهند دید – جنبه‌هایی از آنها در بازی ظاهر شده است. Respawn در مورد اینکه چگونه Hussar بالدار لهستانی Husaria تبدیل به رهبر نظامی مبارز آزادیخواه دیوانه شد صحبت می کند. و اگرچه هرگز به طور رسمی تأیید نشده است، طرفداران مدت ها گمان می کنند که افسانه داده کاوی Downfall، شبیه به لکس لوتر آتش افروز، مبنایی برای Horizon بوده است و گرانش را دستکاری می کند، در حالی که قابلیت های مبتنی بر صدا Pariah در نهایت به نانوماشین های استفاده شده تبدیل شده است. از Seer.

بنابراین برای بازگشت به دیدگاه اصلی خود: من نمی گویم که این آخرین نشت اشتباه است. در واقع به نظر من 100% قانونی است. Legacy of Crypto، Nemesis Energy Assault Rifle، نقشه Drop Off و سرهای Quest آنقدر تازه به نظر می رسند که به بازی فردا اضافه شوند (و در واقع میراث Crypto و Drop Off) هستند با حضور در Apex Legends در رویداد Warriors Collection که اخیراً اعلام شده بود، صحت آن به طور رسمی تایید شد. با این حال، بسیاری از چیزهایی که درز می کند هنوز در شکل ناصافی هستند، به نظر می رسد برنامه ریزی شده است که بعد از فصل 14 منتشر شود. بنابراین احتمالاً این نشت برای برنامه های Respawn دقیق است، زیرا آنها در حال حاضر یا قبل از آن وجود داشته اند، اما من پیش بینی می کنم بیشتر موارد منقضی شده تغییر کند. تا زمانی که در نهایت آن را در بازی ببینیم، تا حدی ظرفیت داشته باشد.

Respawn در حال ایجاد شخصیت‌ها، نقشه‌ها، لوازم آرایشی و داستان‌های جدید از قبل است، و چندین توسعه‌دهنده از تیم Apex Legends مدام در مورد چگونگی تنظیم برنامه‌هایشان صحبت می‌کنند. چیزهایی که کامل به نظر می رسند ممکن است آماده باشند، اما نمی توانیم باور کنیم که چیز دیگری به همان شکل باقی بماند.

در مورد شخصیت‌ها، من فکر می‌کنم بخشی از انقضا که برای شروع کاملاً دقیق باقی می‌ماند، نیوکاسل و ونتیج هستند، دو تا از 9 اسطوره بازی منقضی شده. من متقاعد نیستم که هفت مورد دیگر را ببینیم – Conduit، Scryer، Uplink، Catalyst، Phantom، Jester و Caliber – همانطور که هستند بمانند. البته ممکن است من اشتباه کرده باشم! من نمی گویم منبعی برای خط لوله کاری Respawn دارم. (اما من مطمئناً مشکلی ندارم. با من تماس بگیرید، Respawn – برخلاف موارد منقضی شده، من در واقع می توانم آن را مخفی نگه دارم.)

از 9 مورد، نیوکاسل و ونتیج تنها دو مدل شخصیت واقعی هستند – هفت نفر دیگر از مانکن های تیراندازی به عنوان جایگزین استفاده می کنند. به نظر می رسد نیوکاسل و ونتیج در حال حاضر در حال کار و نهایی شدن هستند، که این اطمینان را ایجاد می کند که زودتر اضافه خواهند شد. حدس می زنم نیوکاسل در فصل 13 و Vantage در فصل 14 ظاهر شوند، با توجه به اینکه مدل شخصیت نیوکاسل شامل جزئیات بیشتری است و توانایی های او کمی کامل تر به نظر می رسد.

نیوکاسل قبلاً در تاریخ Apex Legends وجود دارد. در ابتدا در یک تیزر برای فصل 4: Assimilation ذکر شد، مشخص شد که سازمان‌دهندگان Apex Games از نیوکاسل – خط خونی بعدی برنامه‌ریزی شده پس از مرگ فورج – استفاده کردند تا به جای آن Revenant را اضافه کنند و یک شرور جدید برای بینندگان فراهم کنند تا در برابر آنها ریشه کن کنند. بنابراین بر اساس قوانین موجود در دنیای Apex Legends، فرض بر این است که نیوکاسل در نهایت به Apex Games اضافه خواهد شد.

در فاش شده، نیوکاسل یک مدافع با مدل شخصیتی عالی است – بنابراین مانند جبل الطارق و کاستیک، او از مزایای Fortified برخوردار است. توانایی‌های آن باعث می‌شود که مانند ترکیبی از جبل الطارق و Lifeline به نظر برسد، که قادر به ایجاد پوشش و کشیدن متحدان سرنگون شده به مکانی امن است که می‌توان آنها را راحت‌تر احیا کرد.

اعتبار تصویر: کاربر Reddit YUSEIRKO
اعتبار تصویر: کاربر Reddit YUSEIRKO

Vantage هنوز در تاریخ Apex Legends وجود ندارد (حداقل تا آنجا که من می دانم)، اگرچه مجموعه ای از توانایی های آن قبلا دیده شده است. در فوریه 2022، کاربر Reddit DemonBuer برای یک شخصیت جدید Apex Legends به نام Hawk منقضی شد. این افشاگری با مالکان داده، YouTubers و سازندگان محتوا در انجمن Apex Legends، از جمله Biast12 و توردان اسمش. بر اساس این فاش، هاوک برای بعد از فصل 13 برنامه ریزی شده است، یک قهرمان اطلاعاتی است و توانایی هایی با هدف تیراندازی دارد.

به طور مشابه، طبق یک افشای جدیدتر، Vantage یک قهرمان اطلاعاتی با توانایی هایی است که از استفاده از کمانداران و تفنگ های تک تیرانداز پشتیبانی می کند. قرار است در هنگام نشانه‌گیری اطلاعات اضافی در مورد یک هدف جمع‌آوری کند، می‌تواند از طریق همراه پرنده‌مانند خود به ارتفاعی منتقل شود، و از یک تفنگ سفارشی استفاده می‌کند که به آن اجازه می‌دهد اهداف را از راه دور اسکن کند – همه اینها بسیار شبیه به گذشته است. توانایی هاوک بنابراین همانطور که نام فایل در بازی Loba در ابتدا Rosie بود، شاید نام Vantage در فایل های بازی اکنون با نام Hawk شناخته شود.

اعتبار تصویر: کاربر Reddit YUSEIRKO
اعتبار تصویر: کاربر Reddit YUSEIRKO

اگر راست می گویم، همه اینها ما را به فصل 15 می رساند، که – اگر Respawn به مدل پایبند باشد – شاهد اضافه شدن شخصیت جدید و نقشه نبرد سلطنتی خواهیم بود. نقشه منقضی شده نبرد سلطنتی Divided Moon ممکن است این میدان نبرد جدید باشد، اما برای پیش بینی با دقت بسیار دور است.

به عنوان نکته پایانی، قبل از شروع فصل 12، Respawn از اینکه Apex Legends ممکن است در نهایت شاهد اضافه شدن های بیشتری به کلاس های شخصیت های دست کم گرفته شده خود باشد، آزرده می شود و Apex Legends به یک شخصیت مکمل جدید نیاز دارد زیرا شخصیت جدیدی از Loba در فصل اضافه نکرده است. 5: نعمت های سرنوشت. بنابراین، شاید شاهد اضافه شدن Conduit یا Credence نیز به Apex Legends در سال جاری باشیم، با توجه به اینکه هر دو به عنوان افسانه های پشتیبانی نشت فهرست شده اند. با این حال، هر دو شخصیت مدل شخصیت‌های درون بازی ندارند، بنابراین می‌توانند به همین راحتی سال‌ها پس از انتشار باشند یا اصلا اضافه نشوند.

با این حال، در پایان، همه چیز بسیار هیجان انگیز است. من عاشق Apex Legends هستم، و در حالی که Respawn همیشه می‌گوید سال‌ها برای این بازی برنامه‌ریزی کرده است، دیدن شواهد احتمالی مبنی بر این که واقعاً چنین است، خوب است. به یاد می‌آورم زمانی که اولین لو رفتن بزرگ از Apex Legends منتشر شد – چند روز پس از شروع بازی بود و 10 شخصیت جدید از جمله Octan، Watson، Crypto با ظاهر دزدان دریایی، Rosie و Husaria، روباتی به نام Nomad که به نظر می‌رسد، آشکار شد. مانند یک طراحی بسیار اولیه برای Revenant، و یک شخص سفیدپوست به نام Rampart (مورد خود را در زیر می‌گذارم – این اولین افشاگری نشان می‌دهد که چگونه شخصیت‌ها می‌توانند در طول زمان هم از نظر ظاهر و هم از نظر توانایی‌ها به شدت تغییر کنند).

آیا این نشت را از گذشته به خاطر دارید؟
آیا این نشت را از گذشته به خاطر دارید؟

پس از اولین افشای بزرگ، ما 11 فصل شگفت‌انگیز داشتیم (و در اواسط فصل دوازدهم هستیم)، و Respawn هنوز هم توانسته بود ما را در طول مسیر بارها غافلگیر کند، حتی اگر برنامه‌های او خیلی زود به پایان رسیده بود. از این نظر، امیدوارم داستان تکرار شود و این درز حقیقت داشته باشد – به این معنی است که من قرار است تا سه سال دیگر (حداقل) درگیر Apex Legends باشم.