منو سایت

Homeworld 3 تا سال 2023 به تعویق افتاد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Homeworld 3 تا سال 2023 به تعویق افتاد

Homeworld 3 به تعویق افتاد. این بازی که قبلا برای انتشار در سه ماهه چهارم سال 2022 برنامه ریزی شده بود، اکنون به نیمه اول سال 2023 منتقل شده است، حساب رسمی بازی در توییتر. روز جمعه اعلام کرد. Homeworld 3 RTS و اولین رکورد در سری اصلی پس از Homeworld 2 در سال 2003 است.

در این بیانیه آمده است: «ارائه Homeworld 3 با بالاترین کیفیت اولویت اصلی Gearbox Publishing و Blackbird Interactive است زیرا ما جایگاه ویژه ای را که این مجموعه در قلب گیمرها دارد، تشخیص می دهیم. “این اشتیاق بازیکنان کار را تغذیه می کند و زمان اضافی به ما این امکان را می دهد که تعهد خود را به کیفیت به روشی سالم و پایدار برای همه درگیران انجام دهیم.”

در این بیانیه آمده است که Homeworld 3 قرار است «بازی‌های Homeworld همیشه رویای آن را داشته باشند». طرفداران می توانند منتظر “عمیق ترین نگاه تا کنون” بازی در Gamescom در ماه آگوست باشند.

میهن 3
میهن 3

گالری

“Homeworld 3 تحقق چشم انداز آنچه در مجموعه Homeworld در نظر گرفتیم ایجاد کنیم، با فناوری مدرنی است که به ما اجازه می دهد تا از وحشیانه ترین رویاهای خود برای یک نبرد فضایی پویا در مقیاس بزرگ، پر از داستان های علمی تخیلی احساسی پیشی بگیریم.” راب کانینگهام، مدیرعامل Blackbird Interactive در سال 2021 گفت.

Homeworld 3 به لیست بلندبالایی از عناوین 2022 می پیوندد که به تعویق افتاده اند. برای اطلاعات بیشتر به بررسی GameSpot از تمامی بازی های معوق در سال 2022 مراجعه کنید. عنوان معروفی که به تعویق نیفتاده ظاهرا God of War: Ragnarok است که طبق گزارش ها قرار است در ماه نوامبر عرضه شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.