منو سایت

Hollow Knight Silksong برای Xbox GamePas منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Hollow Knight Silksong برای Xbox GamePas منتشر شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، Hollow Knight Silksong پس از انتشار در بازی Xbox در دسترس قرار خواهد گرفت. یک روز تا شروع کنفرانس مشترک Xbox-Bethesda باقی مانده است. خبرهای مهمی از این مراسم فاش می شود. شایعه شده است که دنباله Hollow Knight در کنفرانس است و علاوه بر آن تریلر جدیدی را خواهید دید. همچنین اخبار مهمی را برای کاربران بازی خواهیم شنید.

انتشار بازی Hollow Knight Silksong برای بازی Xbox توسط یکی از کاربران توییتر فاش شد که منبع نسبتا جدیدی است و بنابراین نمی‌توان روی آن حساب زیادی کرد. البته این منبع در هفته گذشته خبر موثقی را فاش کرد. او ابتدا لیست عناوین برنامه State of Play را اعلام کرد و سپس تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده The Last of Us را اعلام کرد. با این حساب باید نسخه جدید سری Hollow Knight را یکی از بازی هایی دانست که در روز اول به بازی اضافه می شود.

اگر شما Hollow Knight Silksong را نمی دانید. باید بگویم که این دنباله یکی از بهترین بازی های مترودوانیا است که تا کنون ساخته شده است. طرفداران مدت ها منتظر خبر بودند و این اتفاق در کنفرانس مایکروسافت رخ خواهد داد. بازی برای حضور در جشنواره بازی تابستانی بود. اما این اتفاق نیفتاد و به نظر می‌رسید که منظور همه کنفرانس‌ها با این نام باشد، از جمله رویداد مایکروسافت.

بازی Hollow Knight Silksong Game After

آهنگ ابریشم Hollow Knight را برای بازی پخش کنید

بازی جدید Halo Knight مدت ها پیش معرفی شد. بازیکنان نقش هورنت را بر عهده می گیرند و ماجراجویی بی نظیری را در دنیایی جدید تجربه می کنند. شکست دادن دشمنان جدید و همچنین حل پازل های جدید از جمله ویژگی های این کار است. لازم به ذکر است که این بازی دنباله رسمی Hollow Knight است که بسیار گسترده تر است و روند آن با نیروهای جدید، دشمنان و رازهای جدید بسیار جذاب تر خواهد بود.

Hollow Knight Silksong به سیستم قدرتمندی نیاز ندارد و همه می توانند از این افکت جدید لذت ببرند. ضمن اینکه انتشار این بازی برای بازی پس از سرویس ارائه شده است. تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست. تعدادی از رسانه ها می نویسند که این بازی به سرنوشت آلدن رینگ دچار شد. آلدن رینگ نیز برای مدت طولانی پنهان بود و ما نمی دانستیم چه زمانی منتشر شد. کنفرانس مشترک Xbox-Bethesda بدون شک توضیحاتی را ارائه خواهد داد.

کنفرانس مایکروسافت فردا یکشنبه ساعت 21:30 به وقت ایران برگزار می شود. این تریلر حدود یک ساعت و نیم پخش می شود و با توجه به لیست بازی های منقضی شده، بیش از 30 تریلر نمایش داده می شود.

منبع: GamesRadar