منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Hatching Tie-In با الهام از Tamagotchi با یک پیچ و تاب وحشتناک ساخته شده است

Hatching Tie-In با الهام از Tamagotchi با یک پیچ و تاب وحشتناک ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Hatching Tie-In با الهام از Tamagotchi با یک پیچ و تاب وحشتناک ساخته شده است

Hatching Tie-In با الهام از Tamagotchi با یک پیچ و تاب وحشتناک ساخته شده است

Hatching که با همکاری IFC Midnight (توزیع کننده فیلم های ترسناک مانند The Babadook و The Autopsy of Jane Doe) ساخته شده است، یک بازی به سبک تاماگوچی است، اما با پیچ و تاب های ترسناک. این فیلم بر اساس فیلم Hatching است که در تاریخ 29 آوریل در سینماها اکران شد و از 17 می به صورت آنلاین پخش می شود و توسط Airdorf ساخته شده است.

اگر می‌خواهید در آیفون خود بازی کنید، می‌توانید Hatching را از طریق itchi.o یا از طریق فروشگاه اپل دریافت کنید.

در حال پخش: 13 بازی که ترس را تعریف می کنند

بازی بسیار ساده و سریع است. شما یک تخم مرغ را برمی دارید، آن را به خانه می برید و روی گزینه هایی که روی صفحه ظاهر می شوند کلیک می کنید. هیچ اسپویلری برای آنچه در حال وقوع است وجود ندارد، اما فقط بدانید که به اندازه رشد تاماگوچی واقعی مفید نیست.

ایردورف همچنین در حال توسعه Faith: The Unholy Trinity است، یک بازی ترسناک پیکسلی که از “ترس شیطانی” دهه 1980 الهام گرفته شده است. هنوز تاریخ انتشار مشخص نشده است، اما اگر می‌خواهید پیش‌نمایش آن را داشته باشید، نسخه نمایشی آن در حال حاضر در دسترس است.

در دیگر اخبار بازی های ترسناک، شایعات درباره سایلنت هیل دوباره ظاهر می شوند. از طریقی که گمانه زنی ها در مورد دخالت تیم Bloober در بازسازی سایلنت هیل تا کونامی، احتمالاً احیای این فرنچایز به طور عمده، در فضای مجازی منتشر شده است، واضح است که بازیکنان سایلنت هیل واقعاً خواهان بازگشت سریال ترسناک مورد علاقه خود هستند.