منو سایت

Hardspace: نکاتی برای یک کشتی شکن برای مبتدیان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Hardspace: نکاتی برای یک کشتی شکن برای مبتدیان

Hardspace: نکاتی برای یک کشتی شکن برای مبتدیان

در Hardspace: Shipbreaker فضای آخرین مرز است و برای رام کردن آن به افراد شجاع زیادی نیاز است. آیا به آنها دستمزد منصفانه ای خواهیم داد تا گردنشان را در اعماق نامناسب فضا به خطر بیندازند؟ خدایا نه و بهتر است حتی به اتحاد فکر نکنند. آیا آنها نمی دانند که ما چقدر به آنها اهمیت می دهیم؟

خراش دادن سخت افزار قدیمی کار خطرناکی در Hardspace: Shipbreaker است. با وجود چیزی جز یک لیوان و پارچه کوچک که شما را از فضای خالی جدا می کند، باید با خیال راحت کار کنید تا زنده بمانید. البته، مرگ فقط به این معناست که شرکت Lynx یکی دیگر از کلون‌های شما را بارگیری می‌کند و شما را به سر کار باز می‌گرداند، اما آیا این فقط باعث ایجاد لرز در ستون فقرات شما نمی‌شود؟ همچنین با کیف پول شما مطابقت دارد. در اینجا چند نکته وجود دارد که شما را به سر کار و بازگشت به محل کار با کمترین تصادفات می رساند.

در حال پخش: Hardspace: Shipbreaker – تریلر با تاریخ انتشار رایانه

با بدهی پنهان نشوید

درست از دروازه در Hardspace: Shipbreaker، شما با بدهی عظیمی روبرو هستید. بیش از یک میلیارد هزینه فقط برای انجام این کار. این یک راه عالی برای ایجاد نگرانی در تمام بزرگسالانی است که بازی می کنند. آرام بمان. حتی اگر هدف شما این است که بدهی خود را پرداخت کنید و در واقع شروع به کسب درآمد از کار خود کنید، اهداف اضافی در فصل های بعدی باز می شود برای آنها خوش‌بینی بسیار آسان‌تر از بیرون کشیدن از کوهی از بدهی و یادآوری روزانه آن است.

ارزان نباشید

باز هم، Hardspace: Shipbreaker واقعاً جنبه مالی همه چیز را به رخ شما می کشد، اما همانطور که لازم نیست نگران بدهی های فلج کننده باشید، لازم نیست از خرج کردن پول خود بترسید. زندگی شما با ارزش تر از آن است. به معنای واقعی کلمه، مرگ شما هزینه بسیار بیشتری را به همراه خواهد داشت اگر ممکن است اکسیژن و اتصالات خود را قبل از اینکه به شدت تخلیه شوند دوباره شارژ کنید. این وسوسه انگیز است که سعی کنید هر پنی را خرج کنید، اما مرز باریکی بین صرفه جویی و احمق در فضا وجود دارد.

عجله نکن

هر چه سریعتر سعی کنید در Hardspace: Shipbreaker کار کنید، سریعتر خواهید مرد. یک کشتی را بدون کاهش فشار برش دهید، می تواند منجر به ضربه به دیوار شود. چیزی را خیلی سریع بغلتانید و باعث شکستن گیره شما می شود (یک نکته دیگر این است که به جای نگه داشتن آن دکمه قرقره را لمس کنید تا از بلند شدن جسم با سرعت بالا جلوگیری کنید. محدودیت های اکسیژن خود را فشار دهید و خواهید دید که آبی به نظر می رسد. بیش از حد بی پروا باشید و ممکن است به زودی وحشت ناشی از تلاش برای خارج شدن از CPU را احساس کنید، خطرات زیادی وجود دارد که باید مراقب آنها باشید و عجله کردن بدترین راه برای فهمیدن چیستی آنها است.

ایده خوبی است که یک جستجوی تحقیقاتی انجام دهید قبل از شروع برش در کشتی فشار را در بخش های آن کاهش دهید، تمام مخازن سوخت را پیدا کنید، لوله ها را بشویید و راکتور را بررسی کنید. وقتی بدانید که همه چیز امن است، کار آسان تر می شود. این راکتور را بیرون بکشید، مخازن سوخت را با خیال راحت دور بیندازید، و مطمئن شوید که پرتو برش اشتباه شما را بیش از آنچه انتظار داشتید به فضا نمی‌فرستد.

سفت بچسب

هر عملی عکس العمل یکسان و متضاد دارد، به این معنی که پرتاب شدن در گرانش صفر بسیار آسان است. کاهش فشار انفجاری و جدا شدن قطعات می تواند باعث خرد شدن یا ضربه زدن به جرم کوچک شما شود.

شما دارید دو دکمه که دستان شما را نشان می دهد. به‌طور پیش‌فرض، این‌ها X و Z هستند. با استفاده از دستکش‌های خود، می‌توانید خود را به اجسام بسیار بزرگ‌تر از خودتان ببندید تا در خلاء فضا پرتاب نشوید. همچنین می‌تواند مفید باشد وقتی می‌خواهید چیزی بسیار بزرگ‌تر را جابه‌جا کنید، به میز خود اضافه کنید. گاهی اوقات فشار دهنده ها برای پایدار نگه داشتن شما کافی نیستند.

به خاطر داشته باشید که شخصیت شما راست دست است، بنابراین اگر می خواهید به کار با ابزار خود ادامه دهید، باید با دست چپ خود را نگه دارید.

جوایز کلیدی را دست نخورده نگذارید

از نظر فنی، برداشتن کشتی از گران‌ترین قطعات آن و دور انداختن بقیه، تحریم واقعی وجود ندارد. فقط می توانید یک روز کاری جدید را شروع کنید و کشتی دیگری را برای جداسازی انتخاب کنید. با این حال، جوایز سطح بالاتر را از دست خواهید داد. مراحل اولیه ساخت کشتی بسیار آسان است، به شرطی که ضایعات را در سطل مناسب قرار دهید. با این حال، برای دریافت چند جایزه آخر، باید مراقب باشید که چه چیزی از بین می رود.

این امر به ویژه مهم است زیرا آخرین و ماقبل آخر جایزه ارزشمندترین هستند. این بیشترین مقدار XP است و معمولاً با یک کیت تعمیر جایزه ارائه می شود. یادته وقتی گفتم بدهی تو مهم نیست؟ پیشرفت‌ها در Hardspace: Shipbreaker تا حد زیادی بر اساس سطح شما است، بنابراین مکیدن هر ذره تجربه از هر کشتی مهم‌تر از ارزش است. به یاد داشته باشید که دفعه بعد که می خواهید گوشه ها را ببرید و همه چیز را در CPU قرار دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.