منو سایت

Halo: The Master Chief Collection Floodfight Tips

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo: The Master Chief Collection Floodfight Tips

Halo: The Master Chief Collection اخیراً Floodfight را اضافه کرده است، یک حالت عکسبرداری جدید برای Halo 3: ODST که مانند Firefight سنتی بازی می کند، اما با اشاره ای به Call of Duty Zombies. در نگاه اول، حالت ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد، اما این راهنما هر آنچه را که باید در مورد بازی Floodfight در Halo: The Master Chief Collection بدانید را به شما آموزش می دهد. در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که به شما کمک می کند در طول Floodfight زنده بمانید.

نحوه بازی Floodfight

دو روش مختلف برای بازی در این حالت وجود دارد. می توانید با دوستان در لابی سفارشی بازی کنید. یا می توانید در Matchmaking به دیگران بپیوندید. برای انجام یک مسابقه خصوصی با دوستان، باید Firefight را در منوی اصلی انتخاب کنید، سپس Halo 3: ODST Custom Firefight را انتخاب کنید. سپس به دومین بخش نزدیک به نقشه بروید و Floodfight را انتخاب کنید.

اگر می خواهید در Matchmaking با دیگران بازی کنید. باید از منوی اصلی Firefight را انتخاب کنید، روی Matchmaking کلیک کنید، Halo 3: ODST را انتخاب کنید و Spore Attack را در دسته بندی های بازی انتخاب کنید.

نکات اساسی برای زنده ماندن پس از سیل

باید در نظر داشته باشید که اگر سیل است، آن را شلیک نکنید. در این حالت، شما چندین متحد هوش مصنوعی خواهید داشت با شما و بسته به نقشه، می تواند USMC Marines یا Elites باشد. همچنین ذکر این نکته ضروری است که در نقشه های خاص هیچ کمک هوش مصنوعی نخواهید داشت. شما نباید بیش از حد نگران محافظت از آنها باشید، زیرا فقط یک مسئله زمان است که آنها توسط سیل فتح شوند. آنها را به عنوان یک سپر گوشتی در نظر بگیرید. آنها برای کمک به شما در صرفه جویی در زمان وجود دارند.

هنگام بازی Floodfight، نگران محافظت از هوش مصنوعی نباشید
هنگام بازی Floodfight، نگران محافظت از هوش مصنوعی نباشید

سپس شما مجبور خواهید شد همه کیت های کمک های اولیه را پیدا کنید. از آنجایی که تنها راه برای شارژ مجدد نوار سلامتی خود در ODST استفاده از آن است، دانستن اینکه همه آنها در کجا قرار دارند برای بقا در پایان بازی ضروری است. مانند هر حالت مداری، هر چه بیشتر بازی کنید، سخت تر می شود. با در نظر گرفتن این موضوع، هر بار که از یکی استفاده می کنید مراقب باشید زیرا نمی خواهید به سرعت از آنها عبور کنید.

خواهد به بیاموزید که کجا همه سلاح ها ظاهر می شوند. خوشبختانه لازم نیست خیلی دور جستجو کنید، زیرا بیشتر سلاح ها در کنار شما ظاهر می شوند. آنها معمولا نزدیک بسته های بهداشتی هستند یا در مرکز اصلی نقشه جمع شده اند.

به یک اسلحه نچسبید، یا ممکن است به قیمت جان شما یا بدتر از آن، بازی تمام شود. سیل دوست دارد به تعداد بیاید. پس طبیعی است که مهمات شما به سرعت تمام شود. مهم نیست که این سلاح مورد علاقه شما باشد. اگر گلوله های شما تمام شد، انتظار نداشته باشید که Flood مقداری مهمات روی سلاح شما بیاندازد. یک اسلحه دیگر بردارید و به مبارزه ادامه دهید. برای خلاص شدن از شر آخرین نکته. شلیک های خود را حساب کنید، زیرا در مرحله سریع از طریق مهمات عبور خواهید کرد. نترس غوغا با سیل اگر شرایط ایجاب کند فقط وقتی نزدیک جمعیت زیادی هستید این کار را نکنید. سعی کنید به سمت سر نشانه گیری کنید، زیرا این کار بیشترین آسیب را به همراه خواهد داشت.

همیشه مراقب وسایل نقلیه باشید. اگر با وسایل نقلیه رانده شده مانند Warthogs یا Ghosts کارت بازی می کنید، آنها را سریع وارد کنید. وسایل نقلیه روشی عالی برای عبور ایمن از نقشه هستند، زیرا شما همچنین می توانید از سیل عبور کنید یا با خیال راحت از فاصله دور به آنها شلیک کنید. گاهی اوقات، اگر خوش شانس باشید، هوش مصنوعی وارد Warthog یا Ghost می شود و به شما کمک می کند تا Flood را بکشید. ذکر این نکته نیز ضروری است Фبار می تواند وسایل نقلیه را هدایت کند. آنها در Wraiths، Warthogs و Ghosts ظاهر می شوند. اگر به سرعت به آنها رسیدگی نشود، می توانند به سرعت تبدیل به یک مشکل شوند.

در ابتدای هر دور، Фlood همیشه در لبه های نقشه ظاهر می شود. بنابراین هرگز نباید نگران باشید که اگر جایی در میانه باشید آنها در مقابل شما ظاهر می شوند. اگر در وسیله نقلیه نیستید، تمام تلاش خود را بکنید تا از گوشه های نقشه دوری کنید، زیرا با شروع دور، بلافاصله غرق خواهید شد.

هنگامی که نگهبانان ظاهر شدند، آنها را به سمت سیل فریب دهید. وقتی می بینید که سنتینل ها تخم ریزی می کنند، معمولاً در بسته های کوچک تخم ریزی می کنند، بنابراین به آنها حمله نکنید، زیرا همه آنها به شما فشار می آورند و در عرض چند ثانیه با پرتوهای خود شما را خواهند کشت. در عوض، سیل را برای آنها بیاورید، آنها را مجبور کنید با آن بجنگند و کسی را که از جنگ جان سالم به در برده است بکشید.

The Flood می تواند کنترل هر مرده ای را در بازی به دست بگیرد. حتی اگر بخواهند می توانند جسد شما یا جسد دوستتان را کنترل کنند. بنابراین اگر موقعیت خود را در اطراف یک دوست مرده نگه دارید، مراقب سیل باشید که می تواند اجساد را کنترل کند، زیرا اگر مراقب نباشید، آنها کنترل جسد را به دست می گیرند و شروع به حمله به شما می کنند.

در مورد آخرین توصیه، برای مدت طولانی در یک مکان نمانید. ممکن است در ابتدا ایده خوبی به نظر برسد که موقعیت خود را در جای خود حفظ کنید، اما می تواند به سرعت نتیجه معکوس داشته باشد. همانطور که گفته شد، Flood به صورت انبوهی حرکت می کند، بنابراین احتمال کشتن همه آنها قبل از رسیدن به شما بسیار کم است. سعی کنید مسیری را پیدا کنید که بتوانید به راحتی در آن حرکت کنید تا آنها را به یک منطقه کشتار خوب بکشانید. و سعی کنید هنگام حرکت در گوشه گیر نکنید. برای نکات بیشتر Halo، راهنمای تجهیزات نامحدود Halo و پرایمر فصل دوم Halo Infinite ما را ببینید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.