منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Halo MCC در حال حاضر بازیکنان بیشتری نسبت به Halo Infinite در Steam دارد

Halo MCC در حال حاضر بازیکنان بیشتری نسبت به Halo Infinite در Steam دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo MCC در حال حاضر بازیکنان بیشتری نسبت به Halo Infinite در Steam دارد

Halo MCC در حال حاضر بازیکنان بیشتری نسبت به Halo Infinite در Steam دارد

Halo: The Master Chief Collection در حال حاضر تعداد بازیکنان بیشتری در Steam نسبت به Halo Infinite دارد، اما ممکن است دلایل زیادی برای این وجود داشته باشد و به احتمال زیاد Halo Infinite خیلی زود دوباره تاج را به دست خواهد آورد.

با توجه به اعداد SteamDB و صفحه داده های عمومی خود Steam، Halo: MCC دارای بیشترین تعداد بازیکنان همزمان در 24 ساعت گذشته و تعداد بازیکنان بیشتر امروز نسبت به Halo Infinite بود.

در حال پخش: سلام بی نهایت تریلر فصل 2 – گرگ های تنها

Halo: MCC در 24 ساعت گذشته حدود 9000 بازیکن همزمان و حدود 5800 بازیکن در حال حاضر داشته است. این در مقایسه با حدود 8000 بازیکن همزمان برای Halo Infinite در روز گذشته و حدود 4000 بازیکن در حال حاضر است.

Halo Infinite اوج بازی 272500 بازیکن را داشت که بسیار بالاتر از رکورد تاریخ MCC که 161000 نفر در یک زمان بود.

افزایش اخیر محبوبیت MCC در Steam ممکن است به دلیل انتشار یک به روز رسانی جدید و عظیم باشد که Flood Firefight و یک بازی متقاطع را به کمپین Halo 3 اضافه کرده است. معمولاً محبوبیت بازی با انتشار محتوا و به روز رسانی های جدید افزایش می یابد.

انتظار می‌رود که پایگاه بازیکنان Halo Infinite در زمان انتشار آپدیت بزرگ فصل 2: ​​گرگ‌های تنها در 3 می، به همین شکل رشد کند. در میان چیزهای دیگر، نقشه‌ها و حالت‌های جدید را اضافه می‌کند، که قابل توجه است زیرا بازیکنان مدتی است که برای محتوای جدید درخواست می‌کنند. خود 343 اعتراف کرد که می‌داند پایگاه پخش Halo Infinite در مورد به‌روزرسانی‌های جدید «فقط بی‌صبر» است.

Halo: MCC در Steam بهتر از Halo Infinite عمل می کند، لزوماً یک سناریوی مرگ و میر برای Halo Infinite نیست. Halo به طور سنتی یک فرنچایز برای اولین کنسول است و هیچ داده ای برای بازیکنان Xbox در دسترس نیست. ما با مایکروسافت تماس گرفتیم تا جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد Halo Infinite بر روی کنسول به دست آوریم.

در هر صورت، نه Halo: MCC و نه Halo Infinite اعداد بزرگی در Steam ایجاد نمی کنند. لیست 100 بازی برتر این شرکت شامل MCC یا Halo Infinite نمی شود.

در مقایسه با سایر بازی‌های Xbox، Forza Horizon 4 (17000 بازیکن امروز) و Forza Horizon 5 (11000 بازیکن امروز) در Steam در حال حاضر بهتر از Halo: MCC و Halo Infinite عمل می‌کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.