منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Halo Infinite’s Battle Rifle اکنون در رتبه بندی بهتر از بازی های اجتماعی است و بازیکنان طرفدار نیستند.

Halo Infinite’s Battle Rifle اکنون در رتبه بندی بهتر از بازی های اجتماعی است و بازیکنان طرفدار نیستند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo Infinite's Battle Rifle اکنون در رتبه بندی بهتر از بازی های اجتماعی است و بازیکنان طرفدار نیستند.

Halo Infinite's Battle Rifle اکنون در رتبه بندی بهتر از بازی های اجتماعی است و بازیکنان طرفدار نیستند.

تنها طرفدار غوغا برای Battle Rifle در Halo Infinite فصل 2 در میان طرفدارانی که ایده مقادیر مختلف آسیب سلاح بسته به لیست پخش را گیج کننده می دانند، خوب پیش نمی رود.

فصل جدید چند نفره Halo Infinite به تازگی آغاز شده است و همراه با نقشه ها و حالت های جدید چندین تغییر تعادل برای ترکیب هدف تیرانداز 343 ارائه کرده است که این تغییرات شامل نرف های Mangler، Big Ravager buffs، کاهش آسیب جهانی ناشی از غوغا و Battle Rifle melee buff است. برای رتبه بندی

در حال پخش: Halo Infinite، فصل 2 – تریلر Lone Wolves

Battle Rifle melee buff در لیست پخش رتبه‌بندی شده اساساً اثربخشی سلاح را حفظ می‌کند، همانطور که در فصل 1 انجام داد، پس از کاهش جهانی 10 درصدی در آسیب غوغا که به عنوان بخشی از فصل 2 معرفی شد. یادداشت‌های اصلاحی بیان می‌کنند که آسیب غوغا Battle Rifle در رتبه بندی دست نخورده نگه داشته شده است تا “دو رگبار Battle Rifle پس از کاهش غوغا جهانی حفظ شود.” همه بازیکنان در جدول رده بندی با یک تفنگ ساچمه ای شروع می کنند.

به طور کلی، به نظر می رسد طرفداران در مورد تغییر Battle Rifle هیجان زده نیستند. وجود سلاحی که عملکرد متفاوتی در رتبه بندی نسبت به سایر لیست های پخش دارد، مدعی است که بازیکنان در رتبه بندی Halo Infinite بازی را برای بازیکنانی که اغلب بین لیست های پخش مختلف می پرند، گیج کننده تر و تنبیه کننده تر می کند.

اگرچه قبلاً تفاوت‌های دیگری بین لیست پخش رتبه‌بندی‌شده و اجتماعی Halo Infinite وجود دارد، مانند گم شدن رادار در رتبه‌بندی، کاهش مهمات برای سلاح‌های خاص، و اجازه شلیک دوستانه، اما این اولین باری است که آسیب ناشی از یک سلاح خاص بین لیست‌های پخش متفاوت است.

به نظر می‌رسد که این حرکت به جامعه رقابتی‌تر بازی رسیدگی کرده است، که اگر Battle Rifle دستخوش تغییرات قابل توجهی می‌شد، ناراحت می‌شد، اما در این روند باعث ناراحتی مخاطبان معمولی بازی شد. بسیاری از طرفداران تعجب می‌کنند که چرا 343 به Battle Rifle و لیست‌های پخش اجتماعی کمکی از آسیب وارد نکرده است.

مانند فصل 1، Halo Infinite، فصل 2: ​​Lone Wolves شش ماه، سه ماه بیشتر از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود، ادامه خواهد داشت. علاوه بر حالت‌ها و نقشه‌های جدید، فصل 2 پاس‌ها و رویدادهای جنگی جدیدی مانند رویداد تداخل فعلی را معرفی می‌کند. طبق نقشه راه محتوایی که اخیراً منتشر شده است، ویژگی‌های مورد انتظار و با تأخیر طولانی مانند Cooperative Campaign و Forge بعداً در فصل 2 ارائه می‌شوند و نسخه بتا Forge از ماه سپتامبر شروع می‌شود. کمپین آنلاین تعاونی قرار است در ماه آگوست وارد شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.