منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Halo Infinite Update یک اسلحه تانک و پرش های مهارتی را هفته آینده برمی گرداند

Halo Infinite Update یک اسلحه تانک و پرش های مهارتی را هفته آینده برمی گرداند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo Infinite Update یک اسلحه تانک و پرش های مهارتی را هفته آینده برمی گرداند

Halo Infinite Update یک اسلحه تانک و پرش های مهارتی را هفته آینده برمی گرداند

به‌زودی یک به‌روزرسانی برای رفع برخی از بزرگترین مشکلات طرفداران با Halo Infinite فصل 2 ارائه می‌شود. مدیر ارشد انجمن Halo جان یونیشک در توییتر تایید کرد که توسعه دهنده 343 Industries در حال برنامه ریزی به روز رسانی برای هفته آینده است.

دومین فصل چند نفره Halo Infinite از یک پاس جدید، دو نقشه جدید و رویدادهای جدید رونمایی کرد. در حالی که طرفداران برای محتوای جدید تلاش می کردند، این به روز رسانی یک خطای بزرگ خاموش کردن اسلحه را نیز معرفی کرد و مواردی مانند “پرش مهارت” را از کارت های چند نفره مختلف و تخم مرغ عید پاک تفنگ تانک را از کمپین حذف کرد که باعث وحشت طرفداران شد. به‌روزرسانی آینده این نگرانی‌ها را برطرف می‌کند و خود 343 اذعان می‌کند که شروع فصل 2 «ناهموار» بوده است.

پرش های مهارتی اغلب شامل پریدن از قسمت هایی از نقشه، مانند تیر چراغ یا یک طاقچه کوچک، به روشی بسیار دقیق برای عبور سریعتر و غیرقابل پیش بینی تر از نقشه ها است. تپانچه تانک مخفی کمپین به طور گسترده توسط بسیاری از سرعت‌دوندگان یا طرفدارانی که فقط می‌خواهند از انفجار همه چیز با یک تفنگ تانک دستی لذت ببرند، استفاده شده است.

با تکیه بر “بازخورد بسیار قوی”، 343 Industries برخی، اما نه همه، جهش های مهارتی را که حذف شده اند، باز می گرداند و تلاش می کند تا این جهش ها را به صورت بصری واضح تر ارائه دهد. خطای خاموش کردن سلاح باید برطرف شود تا دیگر سلاح ها به طور تصادفی شلیک نکنند و سلاح تانک نیز برگردد. با این حال، سایر استراتژی‌های دویدن با سرعت حذف شده در به‌روزرسانی فصل 2، مانند توانایی پرواز پلیکان، معکوس نخواهند شد. 343 به این واقعیت اشاره می‌کند که بسیاری از استراتژی‌های حذف شده «بسیار پیچیده‌تر هستند، زیرا با کاری که ما در آماده‌سازی برای همکاری انجام دادیم در هم تنیده شده‌اند»، و به همین دلیل به بازی بازنخواهند گشت.

Halo Infinite اخیرا حالت جدید Last Spartan Standing خود را شبیه به Battle Royale به لیست پخش دائمی خود تبدیل کرده است. یک رویداد رایگان جدید، Fracture: Entrenched، در 24 مه راه اندازی می شود و شبیه به رویدادهای فصل 1 Fracture: Tenrai خواهد بود. Forge برای سپتامبر برنامه ریزی شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.