منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Halo Infinite Season 2: Lone Wolves مزایای رایگان را برای اعضای Game Pass به ارمغان می آورد

Halo Infinite Season 2: Lone Wolves مزایای رایگان را برای اعضای Game Pass به ارمغان می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Halo Infinite Season 2: Lone Wolves مزایای رایگان را برای اعضای Game Pass به ارمغان می آورد

Halo Infinite Season 2: Lone Wolves مزایای رایگان را برای اعضای Game Pass به ارمغان می آورد

این یک هفته بزرگ برای Halo Infinite است، زیرا به‌روزرسانی بزرگ فصل 2: ​​گرگ‌های تنها از تیرانداز علمی تخیلی وارد می‌شود که مجموعه‌ای از محتوای رایگان جدید را معرفی می‌کند. در رابطه با شروع فصل دوم، مایکروسافت اعلام کرد که گرگ های تنها شاهد انتشار مزایای جدیدی برای اعضای Game Pass هستند.

امتیازات جدید برای فصل 2 شامل پوسته خودرو Pass Tense برای Gungoose، و همچنین تبادل چالش و یک توکن دوگانه برای XP است.

مایکروسافت به عنوان مزیت عضویت هر ماه به مشترکان Game Pass امتیازات جدیدی می دهد، اما به نظر می رسد این شرکت در این ماه دو برابر می کند تا شروع فصل 2: ​​گرگ های تنها را جشن بگیرد. این مزایا را می توان از طریق گالری Perks در کنسول و رایانه دریافت کرد.

فراتر از مزایای ویژه بازی ها، اعضای Game Pass به معاملات انحصاری دسترسی دارند. موارد دیگری که در حال حاضر در حال رخ دادن هستند عبارتند از یک آزمایش 30 روزه رایگان از Paramount + (از آن برای تماشای Halo استفاده کنید) و سه ماه دسترسی به کتابخانه کتاب کمیک Marvel Unlimited.

Halo Infinite Season 2: Lone Wolves نقشه ها و حالت های جدیدی از جمله Last Spartan Standing مانند سلطنتی را اضافه می کند. فصل جدید همچنین Clippy را به عنوان یک طلسم سلاح معرفی می کند و تغییراتی را در Battle Rifle ایجاد می کند که فقط برای Ranked اعمال می شود – و این باعث ناراحتی برخی از بازیکنان می شود.

برای اطلاعات بیشتر، یادداشت‌های اصلاحی کامل Halo Infinite Season 2: Lone Wolves را ببینید. همچنین می‌توانید روی تصاویر موجود در گالری بالا کلیک کنید تا ببینید فصل جدید 2: پاس گرگ‌های استخوانی شامل چه مواردی است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.