منو سایت

GTA VI حداقل دو سال دیگر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA VI حداقل دو سال دیگر است

گزارش اخیر بلومبرگ به بررسی جنبه های مختلف تولید GTA 6 پرداخته است. فضای استودیوها بهتر شده و نظم مناسبی ایجاد شده و تنش کاری نیز کاهش یافته است. فرهنگ استودیو نیز تغییر کرده است و برای اولین بار یک زن قهرمان یک بازی GTA می شود. طبق آخرین اخبار بازی تاریخ انتشار GTA VI برای سال 2024 برنامه ریزی شده است و ما حداقل دو سال با آن زمان فاصله داریم.

جیسون شرایر ادعا می کند که “GTA VI حداقل دو سال دیگر است.” این بازی قرار است در شهری تخیلی مبتنی بر میامی آمریکا اتفاق بیفتد و به عبارتی شاهد بازگشت به Vice City اما در دنیای مدرن باشیم. یکی از شخصیت های بازی یک دختر آمریکایی لاتین است که باید مانند بانی و کلاید رابطه ای ایجاد کند. این بازی Project Americas نام دارد و برای اولین بار شاهد یک نقشه قابل تعویض و توسعه خواهیم بود.

نقشه بازی GTA 6 با انتشار هر آپدیت آپدیت شده و قسمت های جدیدی به آن اضافه می شود. ایده اصلی تمرکز بر نسخه مدرن میامی و مناطق اطراف آن است. این مکان قبلا در GTA Vice City استفاده شده بود. اما به دهه هشتاد برنمی گردیم. شهر اصلی GTA 6 بسیار بزرگ خواهد بود و می توانید وارد ساختمان های مختلفی شوید. Rockstar به طور مداوم این نقشه را به روز می کند و حتی ماموریت های جدیدی نیز به آن اضافه می شود. قسمت آنلاین قرار است بهتر از GTA Online فعلی باشد.

تاریخ انتشار GTA VI

تاریخ انتشار GTA VI

بر اساس گزارش ها، GTA 6 از سال 2014 در حال توسعه است و تعدادی از طراحان شاغل در استودیو Edinburgh به دلیل طولانی بودن روند توسعه، این شرکت را ترک کرده و احساس می کردند که پیشرفت بازی بسیار کند است. همین افراد می گویند تاریخ انتشار GTA VI حدود سال 2024 یا بعد از آن خواهد بود و ما حداقل دو سال تا انتشار فاصله داریم. یعنی احتمال عرضه بازی در سال 2025 وجود دارد و اگر در این بین مشکل خاصی پیش نیاید.

دلیل کندی توسعه شماره جدید محافظت از بازی سازان و جلوگیری از فشار کاری بیش از حد است. به همین دلیل است که انتشار بازی تنها در سال های آینده امکان پذیر است. در همان زمان، Rockstar انتشار به‌روزرسانی‌های Red Dead Online را به تاخیر انداخت و پروژه‌هایی مانند ریمستر GTA IV را متوقف کرد. تمام تمرکز روی بازی جدید است و به گفته سازنده، GTA 6 فراتر از انتظارات خواهد بود. گزارشی که در مورد موتور گرافیکی GTA VI منتشر شد; این نشان از کیفیت بازی جدید داشت و متوجه شدیم که این اثر در نوع خود انقلابی خواهد بود.

منبع: PCGAMESN