منو سایت

GTA Trilogy با استفاده از نسخه های موبایل ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA Trilogy با استفاده از نسخه های موبایل ساخته شده است

تصاویر تیغه اصلی بازی GTA Trilogy منتشر شد که واقعیت جدیدی را در مورد روند توسعه بازی آشکار می کند. این تصاویر توسط یکی از کارمندان استودیو Groove Street Games در وب سایت Artstation منتشر شده است و روند انتقال بازی به رایانه شخصی و نسل جدید در Unreal Engine را به تصویر می کشد. با توجه به تصاویر، توسعه دهنده با پورت موبایل شروع کرده و سعی کرده آن نسخه ها را ارتقا دهد.

نسخه سال گذشته سه گانه GTA آنطور که Rockstar Games انتظار داشت عمل نکرد. مشکلات و باگ های مختلف باعث شد نسخه PC برای مدتی از دسترس خارج شود و به روز رسانی های مختلفی برای رفع مشکلات منتشر شود. بهینه سازی برای نسل جدید و رایانه شخصی بسیار بد بود و در نهایت راک استار گیمز بابت آن عذرخواهی کرد. تاکنون دلایل انتشار چنین بازی مشکل آفرینی مشخص نشده است، اما تصویر جدید نشان می دهد که روند پورت بازی از نسخه موبایل عامل مشکلات زیادی است.

یکی از طرفداران بازی GTA توانست تصاویری از بازی را در موتور Unreal Engine پیدا کند. این تصاویر که مربوط به نسخه اولیه GTA Trilogy است، نحوه توسعه بازی را نشان می دهد. عکس دو خودرو را نشان می دهد که یکی در وضعیت عادی و دیگری کاملاً تخریب شده است. تصاویر در محیط Unreal Engine 4 قرار دارند و می بینید که بافت های مختلفی روی آن ها اعمال شده است. تصاویر دیگری نیز فاش شده است که نشان می دهد چراغ های اضطراری در آمبولانس ها و ماشین های پلیس نصب شده است.

بازی موبایل GTA Trilogy

چگونه GTA Trilogy بسازیم

رابط کاربری ساخت اولیه مربوط به نسخه موبایل بازی GTA San Andreas می باشد. پورت موبایل این بازی که مدت ها پیش برای اندروید و آی او اس منتشر شده بود، منبع اصلی توسعه دهندگان برای ساخت بازی بود. این تصاویر ثابت می کند که استودیوی Groove Street Games کار خود را از نسخه های موبایل شروع کرده و سپس سعی در ریمستر آنها و ارائه نسخه ای با گرافیک بهتر داشته است. چنین تصمیمی با واکنش طرفداران این بازی در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

بسیاری نوشتند که دلیل مشکلات متعدد بازی استفاده از نسخه موبایل GTA بوده است. به نظر می رسد که بازی های اصلی به دلیل قدیمی بودن و نیاز به توسعه زیاد رها شده اند. علیرغم تبلیغات زیاد، بالاخره راک استار گیمز نسخه بازسازی شده ای را منتشر کرد که نسبت به بازی های قبلی تغییر چندانی نکرده است. گرافیک بازی به دلیل تغییر موتور مورد انتقاد بازیکنان قرار گرفت و بسیاری از چهره CG و دیگر شخصیت ها ناراضی بودند.

نسخه موبایل GTA Trilogy هنوز در دست توسعه است و به این زودی منتشر نخواهد شد. باید دید آن بازی با مسائل مختلف بیرون می آید یا نه؟

منبع: TheGamer