منو سایت

GTA Online: آیا بسته راه‌اندازی Criminal Enterprise ارزشش را دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA Online: آیا بسته راه‌اندازی Criminal Enterprise ارزشش را دارد؟

GTA Online همچنان در سال 2022 بسیار محبوب است و هر روز بازیکنان جدیدی را جذب می کند. چه به این دلیل که جذابیت لس سانتوس هنوز به اندازه سال 2013 قدرتمند است، یا به دلیل به روز رسانی های جدید از نسل فعلی، تازه واردان اخیراً به دنیای آنلاین هجوم آورده اند. یکی از بزرگترین سوالاتی که اکثر بازیکنان در اولین راه اندازی یک کاراکتر جدید دارند، جدا از موارد واضح، این است که آیا Starter Pack Criminal Enterprise ارزش آن را دارد یا خیر. این بسته اولیه دارای دارایی ها و سایر موارد به ارزش 10 میلیون دلار است، اما این تنها در صورتی است که بازیکنان همه چیز را جداگانه خریداری کنند. برخی از اقلامی که در بسته دریافت می کنید هرگز استفاده نمی شوند و نمی توانید آنها را معامله کنید.

بنابراین، جای تعجب است که آیا بسته اولیه واقعاً ارزش آن را دارد که حرفه خود را در GTA Online شروع کنید. در حالی که Rockstar Games ادعا می‌کند که Criminal Enterprise Starter Pack سریع‌ترین راه برای شروع حرفه‌ای در زمینه جرم و جنایت در دنیای آنلاین است، اما به خوبی می‌تواند یک علوفه بازاریابی ساده باشد. برای اینکه بدانید چه چیزی در بسته آغازین Criminal Enterprise وجود دارد و ببینید آیا ارزش پول شما در زندگی واقعی را دارد، ادامه مطلب را بخوانید.

در حال پخش: هر آنچه در Grand Theft Auto 6 می خواهیم

محتویات بسته آغازین Criminal Enterprise

ما با فهرست کردن تمام املاکی که هنگام خرید بسته اولیه برای یک شرکت جنایی در دسترس هستند، شروع می کنیم. همه اینها با هر بار خرید بسته در بازی باز می شود. اگر آن را در GTA Online خریداری کنید، به محض راه اندازی یک شخصیت جدید در دسترس خواهد بود. دستورالعمل نحوه درخواست محتویات بسته با هر بار راه اندازی GTA Online پس از نصب بسته بر روی صفحه نمایش داده می شود.

خواص

 • دفتر اجرایی ماز بانک غربی
 • سنگر تیراندازی در جنگل پالتو
 • کارخانه پول تقلبی در صحرای سنورا
 • باشگاه دوچرخه سواری بزرگ Chaparral
 • آپارتمان در خیابان سن ویتاس 1561
 • 1337 راه استثنایی ها
Coquette Classic در GTA Online
Coquette Classic در GTA Online

10 ماشین وسایل نقلیه گاراژ

 • تلماسه عشق
 • وزغ میباتسو
 • انوس ویندزور
 • از Omnis اطاعت کنید
 • کوکت کلاسیک
 • گردشگری آر
 • گرداب پگاسی
 • هانتلی اس
 • هلی کوپتر زامبی وسترن

اسلحه، لباس و خالکوبی Banshee

 • نارنجک انداز جمع و جور
 • تفنگ تفنگ
 • تفنگ جمع و جور
 • مسابقات شیرین کاری و واردات / صادرات تیم ها، خالکوبی برای دوچرخه سواران

پول

در مجموع، نزدیک به دوجین ملک و موارد دیگر همراه با راه اندازی یک شرکت مجرمانه وجود دارد. هدف از این مقالات این است که به بازیکنان کاملاً جدید راهی برای از دست دادن درد و رنجی که همراه با راه‌اندازی GTA Online است ارائه دهند. دادن وسایل نقلیه، اسلحه، املاک و پول مستقیم به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به جای صرف زمان صرفه‌جویی در هزینه برای خرید اقلام مشابه موجود در بسته، با جنبه‌های لذت‌بخش‌تر بازی آنلاین شروع کنند.

همه اینها خوب و خوب به نظر می رسد، اما آیا واقعا ارزش اقلامی را دارد که دریافت می کنید؟

آیا بسته آغازین Criminal Enterprise ارزش آن را دارد؟

Obey Omnus یکی از وسایل نقلیه موجود در بسته استارت سازمانی جنایی است.
Obey Omnus یکی از وسایل نقلیه موجود در بسته استارت سازمانی جنایی است.

ارزش این بسته در نهایت به هر بازیکن کاهش می یابد. در حالی که این یک پاسخ آسان است، این به ویژه برای این بسته صادق است. در حال حاضر، بسته آغازین Criminal Enterprise را می توان به طور جداگانه از Xbox Live و Steam با قیمت 10 دلار خریداری کرد. نسخه های GTA V و Online نیز وجود دارد که می توانید با قیمت حدود 15 دلار خریداری کنید که شامل بسته شروع می شود. با این قیمت، سخت است بگوییم که بسته استارتر ارزش یک بازیکن جدید را ندارد. با 10 دلار، 1 میلیون دلار GTA، وسایل نقلیه زیادی، ده ها ملک و سلاح و لباس های اولیه دریافت می کنید. با این حال، اگر بخواهیم کمی عمیق تر شویم، خواهیم دید که تمام محتوای بسته مفید نخواهد بود.

ابتدای کار قسمت های مفید محتوا هستند. این کار با دفتر اجرایی ماز بانک غربی آغاز می شود. داشتن این به خودی خود می تواند ارزش پول استارتر را داشته باشد، زیرا به شما امکان می دهد مستقیماً از دروازه به دفتر مدیر عامل دسترسی پیدا کنید. این دفتر می تواند ساعت ها در GTA Online صرفه جویی کند. به شما این فرصت داده می شود تا وظایف بارهای خاص را در اولین ساعت بازی انجام دهید و همچنین مکانی برای سفارشی سازی و ایجاد کارهای خود. دفتر اجرایی غرب معمولاً حدود 1 میلیون دلار هزینه دارد، اما اگر بازیکنان به درستی آن را مدیریت کنند، می تواند در عرض چند ساعت نتیجه دهد.

این ملک همچنین شامل Great Chapparal Bike Club می باشد که مکانی محکم برای تازه واردان برای نگهداری دوچرخه های خود است. همچنین یک کارخانه پول تقلبی وجود دارد که برای سودآوری باید کمی ارتقا یابد، اما راهی را به بازیکنان ارائه می دهد تا بدون نیاز به خرید یا راه اندازی آن، پول بیشتری کسب کنند. این تمام چیزی است که یک بازیکن جدید ممکن است در GTA Online بخواهد. لیست املاک با آپارتمان ارزان قیمت که یکی دو روز دیگر رشد می کند و گاراژ 10 خودروی راه استثنایی ها به پایان می رسد. هر دوی این ویژگی ها برای یک بازیکن جدید مفید هستند، اما در صورت تمایل می توان آنها را به راحتی جایگزین کرد.

تنها ملکی که اصلا قابل استفاده نیست پناهگاه پالتو است. این دورافتاده ترین پناهگاه از لس سانتوس است، به این معنی که وقتی در حال Bunkerunning هستید، سفرهای طولانی به شهر خواهید داشت، جایی که شغل شما پول زیادی است. می توانید برای شروع از پناهگاه پالتو استفاده کنید، اما خرید پناهگاه دیگری نزدیکتر به شهر بهترین گزینه در دراز مدت خواهد بود.

با حرکت به سمت وسایل نقلیه موجود در بسته استارت، ما با گران ترین آنها شروع می کنیم. Maibatsu Frogger و BF Dune FAV با قیمت 1.3 میلیون دلار است. Frogger یک هلیکوپتر وحشتناک برای مبتدیان نیست، اما می توانید گزینه های بهتری را در هر کجای بازار در لوس سانتوس پیدا کنید. Buzzard همانی است که باید علاقه مند به ارتقاء آن باشید، زیرا فقط 400 هزار دلار بیشتر هزینه دارد و عملکرد بهتری دارد. در مورد BF Dune FAV که 1.3 میلیون دلار نیز قیمت دارد، ممکن است هرگز آن را از گاراژ خارج نکنید. این یک وسیله نقلیه کثیف است که با سلاح های کوچک، بدون دفاع و سرعت / شتاب آهسته عرضه می شود.

همانطور که لیست را پایین می آوریم، چند وسیله نقلیه دیگر وجود دارد که می توانید در ابتدای GTA Online از آنها استفاده کنید. Obey Omnis، Grotti Turismo R و Coquette Classic خودروهای متوسطی هستند که می توانند تا زمانی که برای ارتقاء آماده شوید، به عنوان گزینه های شروع عالی عمل کنند. با این حال، وسایل نقلیه ای وجود دارند که مجبور نیستید از آنها استفاده کنید مگر اینکه واقعاً بخواهید. Enus Windsor و Huntley S دو مدل هستند که ارزش کمی دارند، در حالی که Pegassi Vortex بیش از هر چیز دیگری از نظر بصری خیره کننده است.

در نهایت، شما همچنین یک تفنگ تیراندازی، نارنجک انداز و تفنگ جمع و جور در بسته اولیه برای یک شرکت جنایی دریافت خواهید کرد. اینها سلاح های ارزان اما کاربردی هستند که تا زمانی که بخواهید سلاح های قدرتمندتری بخرید در سطح متوسط ​​کار می کنند.

در حالی که مطمئناً در بسته راه‌اندازی Criminal Enterprise مزخرفاتی وجود دارد، با قیمت فعلی ۱۰ دلاری آن، می‌توان گفت که ارزش آن را دارد. با داشتن دفتر اجرایی، گاراژی برای 10 ماشین و سایر مشاغل کوچکتر برای مدیریت، مزیت بزرگی نسبت به سایر بازیکنان جدید کسب خواهید کرد. علاوه بر این، داشتن یک ناوگان وسایل نقلیه، یک میلیون دلار GTA $ و چندین سلاح، بلافاصله شما را در میانه راه در GTA Online تبدیل به یک جنایتکار می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.