منو سایت

GTA 6 دارای DLC داستانی و تک نفره خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA 6 دارای DLC داستانی و تک نفره خواهد بود

بازار شایعات بازی GTA 6 هنوز هم داغ است و بعد از اینکه متوجه شخصیت اصلی بازی شدیم، اطلاعاتی در مورد نحوه پشتیبانی پس از انتشار بازی منتشر شد. شرکت Rockstar به روند انتشار داستان و DLC آفلاین باز خواهد گشت و همان روند GTA IV را ادامه خواهد داد. این روند با انتشار GTA V معکوس شد و به جای مراحل تک نفره، بخش آنلاین ماموریت ها و رویدادهای داستانی را اضافه کرد که اگرچه رایگان بودند. اما آنها قبلاً چنین احساسی نداشتند.

به گزارش پارسی گیم، Tez2 شامل اینسایدرها و افراد نزدیک به GTA و Red Dead Redemption، مطلب جدیدی را در انجمن GTA منتشر کردند. او در حال واکنش به اطلاعیه های مختلف در مورد بازی GTA 6 بود که از گسترش نقشه بازی در طول زمان صحبت می کرد. این شخص می گوید که راک استار به فرمت قدیمی بازخواهد گشت و روندی را که قبل از موفقیت GTA Online به دست آورده بود دنبال خواهد کرد. به عبارت دیگر، بسته الحاقی داستان پس از انتشار بازی جدید بخشی از محتوا خواهد بود.

بازی DLC GTA 6

DLC تک نفره GTA 6

به گفته این مطلع، Rockstar همچنین DLC تک نفره را برای GTA V توسعه داده است. اما توسعه دهنده پس از تمرکز بر روی بخش آنلاین، این برنامه ها را کنار گذاشت. حمایت از بخش آنلاین، که روزانه صدها هزار نفر را دریافت می کند، برای Rockstar مهمتر بود. این روند با انتشار «شهرها و ماموریت‌های» جدید به‌عنوان DLC که قبل از انتشار بازی برنامه‌ریزی می‌شود، به GTA 6 بازخواهد گشت.

Tez2 معتقد است که شهر اصلی GTA 6 با انتشار هر بسته الحاقی گسترش خواهد یافت. هر آپدیت GTA Online اینگونه عمل می کند. او همچنین اضافه کرد که اگر ما خوش شانس باشیم، تمام بسته های الحاقی یک شهر کاملا جدید ایجاد می کنند و این روشی است که در بازی جدید استفاده می شود. شایعات قبلی حاکی از آن بود که شهر اصلی مانند نقشه Fortnite در حال گسترش است و هر بار بخش جدیدی به آن اضافه می شود.

GTA IV از این استراتژی استفاده کرد و چندین DLC تاریخی را به دنبال زندگی شخصیت های مختلف منتشر کرد. Rockstar نظر متفاوتی در مورد شماره پنجم داشت: “ما فکر نمی‌کردیم که امکان یا حتی ضروری باشد که بسط‌های تک نفره انجام دهیم.” این شرکت گفت که ممکن است شاهد بازگشت آنها در پروژه‌های آینده باشیم. GTA V چنین محتوایی را دریافت نکرد. اما آپدیت آنلاین The Contract حس و حال DLC با داستان را داشت.

Rockstar می گوید تولید GTA VI به خوبی پیش می رود و TikToo اخیراً کیفیت گیم پلی GTA 6 را ستایش کرده و گفته است که استانداردهای جدیدی را برای سرگرمی به طور کلی تعیین می کند. نطر شما چی هست؟

منبع: GameSpot