منو سایت

GTA 6 تا سال 2026 منتشر نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA 6 تا سال 2026 منتشر نخواهد شد

صورت های مالی جدید Take-Two نشان می دهد که هنوز راه زیادی در پیش است بازی GTA 6 برای دریافت آخرین شماره از سری GTA باید یک سال دیگر صبر کنیم. اطلاعات گزارش مالی نشان می دهد که Rockstar هنوز آماده انتشار بازی نیست و سازندگان GTA VI را به چند دسته مختلف تقسیم کرده اند که هر کدام در مقطعی عرضه خواهند شد.

در ماه های اخیر شایعات مختلفی منتشر شده است. در حالی که صورت مالی قبلی حاکی از انتشار GTA 6 در سال 2024 است. گزارش جدید رقم دیگری را نشان می دهد. لازم به ذکر است که نام بازی GTA 6 در متن ذکر نشده و تنها بازی های معرفی شده توسط Tikoto در گزارش آمده است; اما همانطور که Rockstar رسما ایجاد GTA VI را تایید کرد. بسیاری از طرفداران انتظار داشتند در این گزارش نام بازی به صورت رسمی اعلام شود.

بازی GTA 6

زمان انتشار GTA 6

لیست بازی های موجود در این گزارش حدود 24 عنوان جدید را نشان می دهد و تمامی این بازی ها تا پایان سال 2025 منتشر خواهند شد. قطعا تا سال 2025 منتشر خواهد شد با توجه به اینکه نام بازی GTA 6 در دسترس نیست; این امکان وجود دارد که بازی تا سال 2026 منتشر نشود. Tikuto گفت که لیست تکمیل خواهد شد و در نتیجه می توان نام GTA 6 را اضافه کرد. با این حال انتشار بازی جدید به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد.

بازی های اصلی

حدود 24 بازی در این دسته بندی وجود دارد که تا پایان سال مالی 2024 منتشر خواهند شد. همچنین 10 بازی مستقل در دست ساخت هستند که نام آنها اعلام نشده است. همچنین 20 بازی در دسته موبایل قرار دارند که تنها نام نسخه موبایل ریمستر سه گانه GTA اعلام شده است. جالب است بدانید که Tikuto 8 ریمستر نیز در نظر گرفته است و ممکن است بازسازی GTA IV در دست ساخت باشد. اسامی برخی از بازی های اصلی و سطح اول به شرح زیر است:

  • زمان انتشار GTA 6سنگ (2K)
  • خورشیدهای خورشید مارول (2K)
  • برنامه KERBAL SPACE 2
  • NBA 2K23، PGA TOUR 2K23 و WWE 2K23

گزارش های مختلفی از ویژگی های نسخه جدید GTA منتشر شده است. به نظر می رسد که GTA VI چندین شهر خواهد داشت و همچنین نقشه آن بسیار بزرگ است. پارسی گیم در یک مقاله کامل به تمامی گزارش های موجود پرداخته و اطلاعات کامل را توضیح داده است. فقط مقاله را بخوانید زیرا اطلاعات کاملی در مورد بازی به شما می دهد.

هیچ منبع موثقی برای تاریخ انتشار GTA 6 وجود ندارد و ممکن است این صورت مالی تغییر کند و نام بازی نیز درج شود. نظر شما در مورد تاریخ انتشار نسخه جدید چیست؟

منبع: DualShockers