منو سایت

GTA 5: ببینید که چگونه گرافیک از PS3 به PS5 بهبود یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GTA 5: ببینید که چگونه گرافیک از PS3 به PS5 بهبود یافته است

GTA 5: ببینید که چگونه گرافیک از PS3 به PS5 بهبود یافته است

نزدیک به یک دهه پس از عرضه برای اولین بار بر روی ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 – و چند سال بعد دوباره روی ایکس باکس وان و PS4 – GTA V با گرافیک به روز شده برای آخرین نسل کنسول ها بازگشته است. این بازی که به تازگی بر روی Xbox Series X | S و PS5 راه اندازی شده است، اکنون می تواند از فناوری های جدیدتر برای ارائه لوس سانتوس و ساکنان آن با کیفیت بصری بالاتر از همیشه استفاده کند.

اگر می‌پرسید تفاوت بین نسخه اصلی 2013 بازی و آخرین نسخه چقدر است، می‌توانید ویدیوهای مقایسه‌ای ما را در زیر از نسخه‌های PS3 و PS5 مشاهده کنید. کنسول های جدیدتر GTA V اکنون دارای حالت های گرافیکی متعدد، پشتیبانی از نرخ فریم تا 60 فریم در ثانیه و گزینه های بهبود کیفیت بافت هستند.

در حال پخش: GTA V | مقایسه گرافیک PS3 با PS5 4K

همچنین ردیابی پرتو، گزینه‌های HDR و زمان شارژ سریع‌تر وجود دارد، در حالی که نسخه PS5 دارای ویژگی‌هایی مانند بازخورد لمسی با استفاده از کنترلر DualSense است. حالت Fidelity بالاترین کیفیت بصری است و می تواند تا وضوح 4K را پشتیبانی کند، در حالی که حالت عملکرد ترکیبی معمول از گیم پلی 60 فریم در ثانیه و گرافیک 4K پیشرفته است. از جمله این گزینه ها، حالت عملکرد RT است که هدف آن میان رده است، که وضوح 4K افزایش یافته با ردیابی پرتو 60 فریم در ثانیه را ارائه می دهد.

در حال حاضر می‌توانید GTA V را با تخفیف خوب در فروشگاه‌های دیجیتال PS5 و Xbox Series X | S دریافت کنید، در حالی که GTA Online یک نسخه مستقل جدید دارد که برای سه ماه آینده برای PS5 رایگان است. برای جزئیات بیشتر، جدول ما را در مورد قیمت گذاری GTA V در اینجا ببینید و برای صرفه جویی در پیشرفت، نحوه انتقال داده های خود را به راهنمای انتقال GTA V GameSpot یاد خواهید گرفت.

GTA V از سال 2013 تاکنون بیش از 160 میلیون نسخه فروخته است و توسعه دهنده Rockstar Games اخیراً اعلام کرده است که GTA 6 در حال ساخت است و توسعه پروژه در حال انجام است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.