منو سایت

GreedFall 2 بازی Dying World برای کنسول ها و کامپیوتر ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
GreedFall 2 بازی Dying World برای کنسول ها و کامپیوتر ارائه شد

Nacon با همکاری استودیو اسپایدرز به طور رسمی از شماره جدید سری GreedFall رونمایی کرد. بازی GreedFall 2 The Dying World با انتشار تیزر کوتاهی با چندین تصویر و توضیحات کوتاه برای نسل نهم کنسول و کامپیوتر (Steam) معرفی شد. بازی Gridfall 2 قرار است در سال 2024 منتشر شود و داستان را قبل از اولین بازی روایت کند.

آلن فولک، مدیرعامل Nacon در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: “ما هیجان زده هستیم که انتشار GreedFall 2 را به عموم مردم اعلام کنیم.” بسیاری از طرفداران در سراسر جهان درخواست این دنباله را داده اند و ما مفتخریم که این بازی جدید را برای طرفداران و طرفداران آن منتشر کنیم. امیدواریم علاقه مندان به بازی های نقش آفرینی، فانتزی و فانتزی اکشن از این بازی لذت ببرند.»

کارگردان و موسس استودیوی اسپایدرز افزود: در حین کار بر روی Steelrising، عشق ما به دنیای Gridfall هرگز از بین نرفت و ما برای دیدن دوباره آن هیجان زده ایم. در طول این فصل جدید، بازیکنان می توانند قاره باستانی و محیط وسیع تر را کشف کنند. آنها با شخصیت های جدید آشنا می شوند و ماجراهای جدیدی را تجربه می کنند. “امیدوارم ماجراجویی فراموش نشدنی داشته باشید.”

بازی GreedFall 2 The Dying World

داستان بازی GreedFall 2 The Dying World

طبق توضیحات منتشر شده، فرمول اولیه بازی اول رعایت شد. در همین حال، GreedFall 2 The Dying World بر روی داستان و تصمیمات بازیکن تمرکز کرده و گیم پلی جدیدی را در قالب یک نبرد تاکتیکی شامل می شود. داستان بازی Gridfall 2 سه سال قبل از اتفاقات بازی اصلی شروع می شود. در این بازی می توانید کنترل قهرمان Teer Fradee را به دست بگیرید و در مقابل نیروهای Gacane بایستید.

دنیای بازی پر از لایه های مختلف است و در عین حال یک ویروس خطرناک و فساد سیاسی جامعه ای بی ثبات را ایجاد کرده است. شما قادر خواهید بود از دیپلماسی یا جنگ استفاده کنید و باید به متحدان خود در نهایت کنترل قاره باستانی کمک کنید. شهرهای مختلفی در بازی وجود دارد و بازیکن قادر به کنترل آنها خواهد بود. شما می توانید شخصیت خود را بسازید و سپس به تیم ملحق شوید و مراحل را با دیگران تکمیل کنید.

گیم پلی یک بازی نقش آفرینی عمیق خواهد بود که در آن هر تصمیم بر نتیجه نهایی و ماجراجویی شما تأثیر می گذارد. در عین حال، دیپلماسی و گفتمان، سوء استفاده و جنگ از دیگر راه های پیشرفت در این جهان است. سازنده تصاویری از بازی GreedFall 2 منتشر کرده است که فضای زیبا و منحصر به فرد قاره کهن را نشان می دهد. منتظر باشید تا بازی در سال 2024 برای کنسول ها و رایانه ها عرضه شود.

منبع: Gematsu