منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Gran Turismo 7 Player با انجام بازی به تنهایی با پاداش های کاهش یافته مبارزه می کند

Gran Turismo 7 Player با انجام بازی به تنهایی با پاداش های کاهش یافته مبارزه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gran Turismo 7 Player با انجام بازی به تنهایی با پاداش های کاهش یافته مبارزه می کند

Gran Turismo 7 Player با انجام بازی به تنهایی با پاداش های کاهش یافته مبارزه می کند

در پاسخ به کاهش پرداخت‌های بسیار نامطلوب از برخی از مسابقات Gran Turismo 7، بازیکنان راهی برای کسب اعتبارهای هندزفری بدون خرد کردن در طول بازی ایجاد کرده‌اند که شامل بازی نکردن واقعی می‌شود.

برای خرید خودروهای گران‌قیمت در فروشگاه به اعتبار نیاز است، و با سخت‌تر کردن کسب اعتبار رایگان تنها از طریق بازی، Polyphony Digital به جای آن اعتبار بازی‌های با پول واقعی را تشویق می‌کند – حرکتی که بازیکنان GT7 از آن ناراضی هستند.

در حال پخش: Gran Turismo 7 در دست بررسی است

توسط VGC مشاهده شد، کاربر PSN Profile Septomor یک اسکریپت AFK برای وام های مزرعه را منتشر کرد. در حال حاضر، فقط با ویندوز و PS4 Remote Play قابل استفاده است، و این اسکریپت اساساً همان مسابقه را با همان ماشین بارها و بارها بدون دخالت کاربر اجرا می کند.

GT7 نیز برای مدت طولانی تحت آتش بود. Polyphony Digital در توضیح اینکه چرا بازی برای مدت طولانی آفلاین بوده است، توضیح داد که یک باگ بزرگ پیدا کرده است “که در آن بازی در برخی موارد در نسخه های محصول برای PS4 و PS5 به درستی شروع نمی شود.”

با ترکیب کاهش پرداخت های اعتباری از مسابقات خاص و نگهداری طولانی تر از حد انتظار، امتیاز متاکریتیک GT7 کاهش یافت. بازیکنان نارضایتی خود را از تغییرات اخیر در بازی با بمب گذاری در بازی ابراز می کنند. امتیاز کاربری GT7 در حال حاضر 1.8 است.

در بررسی Gran Turismo 7، الکس گوی امتیاز 8/10 را به دست آورد. او می‌گوید: «او تا جایی که می‌توانید روی کنسول سوار شوید، نزدیک به رانندگی با یک ماشین واقعی بازی می‌کند و مانند تراشیدن چند ثانیه از سفر به محل کار یا بازی در جاده مورد علاقه‌تان در دنیای واقعی، بازی شما را با چالش‌هایی جذب می‌کند. فیزیک و تصاویری شاداب.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.