منو سایت

Gotham Knights فقط برای PC، PS5 و Xbox Series X | S در دسترس خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gotham Knights فقط برای PC، PS5 و Xbox Series X | S در دسترس خواهد بود

Gotham Knights فقط برای PC، PS5 و Xbox Series X | S در دسترس خواهد بود

توسعه دهنده Gotham Knights Warner Bros. مونترال تصاویر جدیدی از گیم پلی بازی ابرقهرمانی آینده خود و همچنین جزئیاتی را که روی پلتفرم هایی قرار خواهد گرفت را فاش کرده است.

مانند جوخه انتحاری آینده Rocksteady، Gotham Knights فقط برای PC، PS5 و Xbox Series X | S در دسترس خواهد بود. هیچ نسخه PS4 یا Xbox One از بازی مانند Warner Bros وجود نخواهد داشت. مونترال در یک بیانیه مطبوعاتی توضیح داد که تلاش می کند تا با استفاده از سخت افزار قدرتمندتر موجود، بهترین تجربه بازی ممکن را ارائه دهد.

در حال پخش: Gotham Knights – نسخه ی نمایشی رسمی بازی Nightwing و Red Hood

صفحه فروشگاه بازی پلی‌استیشن دیروز به‌روزرسانی شد و به پشتیبانی آنلاین تا حداکثر ۴ بازیکن شبکه اشاره کرد، اما برادران وارنر. بازی‌ها به PCGamesN تأیید کردند که شوالیه‌های Gotham یک تعاونی دو نفره برای کمپین خود دارند. باید دید که آیا بازی دارای حالت دیگری است که حداکثر چهار بازیکن را پشتیبانی می کند یا خیر.

اگر آن را از دست دادید، آخرین تریلر بازی Gotham Knights به صورت زنده منتشر شده است و Red Hood و Nightwing را در حال نمایش نشان می دهد. نایت وینگ می تواند با حمله آکروباتیک منحصر به فرد خود با جرم و جنایت مبارزه کند و می تواند با یک گلایدر در شهر حرکت کند، در حالی که رد هود به سلاح های خود می چسبد و توانایی قدرتمندی برای پریدن دارد.

در شهر گاتهام، جایی که بتمن قطعا مرده است و دادگاه جغدها از سایه ها بیرون آمده است، بازیکنان باید نظم و قانون را به عنوان یکی از چهار شخصیت بازی، از جمله Batgirl و Tim Robin’s Incarnation of Drake بازگردانند. .

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.