منو سایت

Gotham Knights زودتر از موعد مقرر منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gotham Knights زودتر از موعد مقرر منتشر می شود

کمپانی Warner Games تریلر معرفی شخصیت های منفی یا منفی را نشان می دهد بازی Gotham Knights تاریخ انتشار این بازی اکشن نقش آفرینی رسما تغییر کرد. این بازی قرار بود در نوامبر امسال منتشر شود. اما انتشار به 21 اکتبر (29 مهر) منتقل شد. به نظر می رسد ماه شلوغ آبان نظر ناشر را تغییر داده و علاقه مندان می توانند زودتر به این اثر دسترسی داشته باشند.

Gamescom 2022 با یک رویداد افتتاحیه دو ساعته آغاز شد. در این مراسم تریلر جدید Gotham Knights به نمایش درآمد. این بار خبری از قدرت نمایی قهرمانان گاتهام نبود، اما با دشمنان اصلی آشنا شدیم. طبق توضیحات منتشر شده طوفانی از جنایات وحشتناک به سمت گاتهام در راه است و شوالیه هایی که شاگردان بتمن هستند باید در برابر قضاوت جغدها بایستند. دشمنانی مانند هارلی کوین، آقای. Freeze و Clayface هر کاری که لازم باشد برای فتح گاتهام انجام می دهند.

تاریخ انتشار Gotham Knights

تاریخ انتشار Gotham Knights

در ژوئن سال جاری، کمپانی وارنر رسما اعلام کرد که Gotham Knights برای نسل هشتم عرضه نخواهد شد. این بدان معناست که PS4 و Xbox One از پلتفرم های نهایی کنار گذاشته می شوند. فقط کنسول های بازی و رایانه های شخصی جدید قادر به اجرای بازی خواهند بود. دلیل این امر نیاز به حافظه SSD و رم بیشتر است. گرافیک بازی Gotham Knights فراتر از نسل هشتم است و این بازی رسما اولین اثر ابرقهرمانی نسل نهم محسوب می شود.

هفته گذشته، کارگردان Gotham Knights حدود چهارده دقیقه از گیم پلی بازی را به نمایش گذاشت و جزئیات جدیدی در مورد آن به اشتراک گذاشت. همانطور که می دانید در این بازی خبری از بتمن نیست و کارگردان می گوید که بتمن در همان دقایق اولیه می میرد و کنترل شهر به شوالیه های گاتهام سپرده می شود. دلیل غیبت بتمن نیز برخورد با دیگر ابرقهرمانان گاتهام است و می خواهند به آن شخصیت ها ارزش دهند. همین موضوع باعث شد تا حضور جوکر در Gotham Knights تکذیب شود; زیرا او دشمن اصلی و نقطه مقابل بتمن است.

Gotham Knights زودتر از موعد مقرر منتشر می شود

تریلر معرفی شروران بازی Gotham Knights [گیمزکام 2022]

بزرگترین شگفتی تریلر جدید بدون شک تغییر تاریخ انتشار Gotham Knights بود. واضح است که این تاریخ تنها چند روز تغییر کرده است. اما طرفداران بدون شک از این تغییر استقبال خواهند کرد. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، 29 مهر به عنوان تاریخ اکران اعلام شد. منتظر انتشار بازی برای سری Xbox، PC و PS5 باشید. نظر شما در مورد تریلر Gotham Villains چیست؟

منبع: GameSpot