منو سایت

Gotham Knights حجم را برای کامپیوتر و پلی استیشن دانلود کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gotham Knights حجم را برای کامپیوتر و پلی استیشن دانلود کنید

بازی Gotham Knights در تاریخ 29 اکتبر برای کنسول های بازی و رایانه های شخصی جدید منتشر خواهد شد. حدود یک هفته تا انتشار بازی باقی مانده است و استودیو برادران وارنر. در مونترال روند انتشار آغاز شد. دیروز شاهد اعلام نیازهای سیستم Gotham Knights بودیم. این بازی به یک سیستم قدرتمند نیاز دارد و روی هیچ کامپیوتری قابل بازی نیست. حجم دانلود بازی Gotham Knights برای PC اعلام شده است و می توانید از امروز آماده دانلود بازی شوید.

اکثر بازی های مدرن به فضای خالی زیادی نیاز دارند و 100 گیگابایت به یک حجم رایج تبدیل شده است. کنسول پلی استیشن 5 از فناوری فشرده سازی شگفت انگیزی به نام Kraken پشتیبانی می کند که حجم بازی را به شدت کاهش می دهد. به عنوان مثال، حجم بازی Dying Light 2 برای پلی استیشن 5 تقریباً نصف نسخه PS4 بود. این نکته در مورد حجم بازی Gotham Knights نیز رعایت شد و دارندگان PS5 نباید حجم زیادی از آن را دانلود کنند.

اندازه بازی Gotham Knights برای پلی استیشن 5

با توجه به صفحه توییتر PlayStation Game Size که منبع معتبری در این زمینه است، حجم دانلود Gotham Knights برای PS5 حدود 41 گیگابایت است. البته این حجم مربوط به نسخه 1.002.000 است و ممکن است در روزهای آینده و حتی پس از انتشار آپدیت منتشر شود. پیش دانلود بازی از 19 اکتبر آغاز می شود و پس از آن بازی در 21 اکتبر قابل اجرا خواهد بود. به عبارت دیگر شما دو روز فرصت دارید تا بازی را دانلود کنید و سپس می توانید ماجراجویی Gotham خود را شروع کنید.

حجم دانلود بازی Gotham Knights

حجم بازی Gotham Knights برای کامپیوتر نیز طبق سیستم مورد نیاز 42 گیگابایت است. این رقم با توجه به به روز رسانی های بعدی تغییر خواهد کرد و هنوز رقم نهایی اعلام نشده است. در صورت اعلام رقم اصلی، مقاله به روز می شود. 42 گیگابایت را در نظر داشته باشید و به احتمال زیاد از طریق بسته بندی مجدد نرم افزار حجم آن کاهش می یابد. در نهایت کرک Gotham Knights with fitgirl repack با حجم کمتر از 3 گیگابایت از طریق پارسی گیم قابل دانلود است.

هیچ صحبتی در مورد اندازه بازی برای کنسول ایکس باکس وجود ندارد و فروشگاه مایکروسافت هیچ عددی را درج نکرده است. به نظر می رسد پیش دانلود بازی برای ایکس باکس نیز دو روز قبل از عرضه آغاز خواهد شد و از این نظر تفاوتی وجود ندارد. البته اگر از کنسول خود به فروشگاه مایکروسافت بروید، حجم 42.3 گیگابایتی را مشاهده خواهید کرد که احتمالاً تغییر خواهد کرد. به طور کلی می توان گفت که حجم بازی Gotham Knights حدود 40 گیگابایت است و نیازی به نگرانی در مورد آن نیست.

  1. حجم نسخه کامپیوتر: 42 گیگابایت
  2. حجم نسخه ایکس باکس: 42.3 گیگابایت
  3. حجم نسخه پلی استیشن: 41 گیگابایت

منبع: GameRant