منو سایت

Gotham Knights حالت تیمی را برای چهار بازیکن حفظ می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gotham Knights حالت تیمی را برای چهار بازیکن حفظ می کند

بازی Gotham Knights این یکی از مهم ترین بازی هایی است که امسال عرضه خواهد شد. Gotham Knights دنیایی را بدون بتمن به تصویر می کشد. اما عناصر مهمی مانند مبارزه گروهی به او زندگی دیگری بخشید. برادران وارنر به عنوان ناشر بازی، انتظار پشتیبانی کامل از حالت چهار نفره کوآپ را دارد و این بازی قرار است روندی کاملاً تیمی و روان چهارنفره را ارائه دهد.

طبق آخرین اخبار در مورد بازی، رژیم دو نفره همکاری برای Gotham Knights تایید شده است و خبری از رژیم چهار نفره نیست. در ابتدا، توسعه دهندگان در مورد امکان مدیریت همزمان دو شخصیت صحبت کردند. اما صفحه فروشگاه پلی استیشن بازی توضیح دیگری ارائه می دهد. بر اساس این صفحه، بازی Gotham Knights از چهار بازیکن به طور همزمان با اشتراک پلی استیشن پلاس پشتیبانی می کند. پس اگر می خواهید این بازی را با دوستان خود تجربه کنید و گاتهام را به عنوان گروهی از نیروهای شیطانی پاک کنید; شما قادر به انجام این کار خواهید بود.

این تغییر توسط یکی از کاربران Reddit کشف شده است و اگر به فروشگاه پلی استیشن مراجعه کنید، مشاهده خواهید کرد که این تغییر در توضیحات بازی اعمال شده است. اگر می خواهید بازی را با دوستان خود شروع کنید، بهتر است همین حالا شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید. تصمیم بگیرید. بدون شک در مورد انتخاب شخصیت نایت وینگ بحث و جدل های زیادی وجود خواهد داشت و تصمیم گیری در مورد آن کار ساده ای نخواهد بود.

Gotham Knights تیم Gotham Knights

حالت گروهی Gotham Knights

شوالیه های گاتهام قرار بود سال گذشته وارد صحنه شوند. اما تاریخ انتشار بازی در نهایت در 25 اکتبر سال جاری اعلام شد. انتشار مشترک بازی با آلدن رینگ یکی از دلایلی بود که سازندگان را از انتشار نسخه اصلی باز داشت. بسیاری معتقدند این تصمیم خوبی از سوی برادران وارنر بود. و اینکه بازی در زمان بهتری منتشر خواهد شد. توسعه دهندگان ممکن است یک حالت چهار نفره co-op را برای بقیه زمان به بازی اضافه کرده باشند و این ویژگی در ابتدا فقط برای دو بازیکن در دسترس بود.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. یا اینکه استودیو می خواست آن را در تاریخ دیگری ارائه کند. با این حال، این یک ویژگی بسیار مهم است که می تواند به طور قابل توجهی روی گیم پلی بازی تأثیر بگذارد. شایان ذکر است که با انتشار بازی قادر به کنترل شخصیت های نایت وینگ، بت گرل، رد هود و رابین خواهید بود و باید با دشمنانی مانند پنگوئن ها و دیگر اعضای دادگاه جغدها روبرو شوید. بتمن در این بازی مرده است و خبری از او نخواهد بود. در خبری دیگر، نسخه نسل هشتمی شوالیه گاتهام ممکن است عرضه نشود.

منبع: TheGamer