منو سایت

Gotham Knights برای PS4 و Xbox One منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Gotham Knights برای PS4 و Xbox One منتشر شده است

WB Games پس از شایعه حذف پلتفرم های PS4 و Xbox One بازی Gotham Knightsرسما این شایعات را تایید کرد. برادران وارنر در بیانیه ای اعلام شد که بازی Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر برای سری های ایکس باکس، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و استودیو سازنده به دلیل کیفیت بهتر کنسول های نسل هشتمی را کنار گذاشته است.

به گزارش پارسی گیم، WB Games رسما اعلام کرده است که «به دلیل ارائه بهترین تجربه ممکن از بازی، امکان انتشار Gotham Knights برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان وجود ندارد. در کنار این خبر، سازنده نسخه های مختلف بازی و محتوای آنها را فاش کرد و متوجه شدیم که نسخه استاندارد آن 70 دلار به فروش می رسد و قیمت آن شصت دلار تعیین شده است.

Gotham Knights PS4

نسخه های مختلف شوالیه های گاتهام

نسخه استاندارد که فقط شامل بازی اصلی است با قیمت 70 دلار در دسترس خواهد بود. نسخه لوکس با قیمت 90 دلار به فروش می رسد و شامل بازی Visionary Pack اصلی است. این بسته عناصر تزئینی و لباس های مختلف را برای شخصیت ها باز می کند. در نهایت، کالکتورز به قیمت 300 دلار به فروش می رسد که شامل اقلام لوکس به همراه یک کتاب تصویری 16 صفحه ای، نقشه شهر گاتهام و یک مجسمه و پیکسل خاص است.

سازنده ویژگی های جدید Gotham Knights را به همراه گیم پلی ویدیویی معرفی کرده است. طبق توضیحات منتشر شده، بازی جدید هیچ ربطی به سری Batman Arkham ندارد و دنیای آن مربوط به این بازی ها نیست. برادران وارنر امکان وجود پلتفرم های مختلف را تایید کنید و به بازیکنان پلتفرم های مختلف اجازه می دهد با هم بازی کنند. افرادی که شوالیه های گاتهام را از قبل سفارش می دهند. آنها پوسته مخصوصی دریافت خواهند کرد که البته از طریق بازی قابل خریداری است.

ویدئوی چهارده دقیقه ای بازی Gotham Knights به روایت کارگردان بازی جف النور پخش شد که شخصیت های مختلف را نشان می دهد و همچنین تاریخچه بازی را آشکار می کند. همانطور که می دانید، داستان پس از مرگ بتمن رخ می دهد و چهار ابرقهرمان به دنبال مبارزه در دادگاه جغد هستند. هفته گذشته شایعه رژیم تعاون برای چهار نفر به گوش رسید. اما این خبر رسما توسط وارنر تکذیب شده است و در قسمت استوری ها خبری از رژیم چهار نفره نخواهد بود.

حذف ناگهانی کنسول های نسل هشتمی از پلتفرم های هدفمند بازی Gotham Knights باعث تعجب گیمرها شد. منتظر باشید تا بازی Gotham Knights در 25 اکتبر (3 آبان) برای PC، Xbox Series و PS5 منتشر شود.

منبع: VGC