منو سایت

God of War Ragnarok مکانیزم جدیدی شبیه پرتاب تبر خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
God of War Ragnarok مکانیزم جدیدی شبیه پرتاب تبر خواهد داشت

یکی از سازندگان بازی جدید God of War نوشته است که این اثر مکانیزم جدیدی شبیه پرتاب تبر خواهد داشت و فعلا اطلاعاتی از آن منتشر نکرده است. موفقیت God of War در سال 2018 باعث شد بسیاری از افراد با تاریخچه بازی Kratos آشنا شوند و عرضه God of War برای PC در نهایت انتظار برای ادامه آن را سخت کرد. بر اساس گزارش ها، خدای جنگ راگناروک امسال منتشر خواهد شد و مکانیسم های جدیدی وجود خواهد داشت.

به گزارش پارسی گیم، آنتونی خیمنز، یکی از طراحان صدا که روی پلی استیشن کار می کند، در حال روتوش ویدئویی است که مکانیسم پرتاب و برگرداندن تبر کریتوس را ارزیابی می کند. توییت اصلی در واقع واکنش بازیکن به این مکانیسم را نشان می داد و سازنده بازی نوشت که در حال آماده شدن برای دیدن واکنش بازیکنان به اتفاقاتی است که در God of War Ragnarok رخ می دهد; او بسیار هیجان زده است.

او در ادامه نوشت که روند تولید بسیار خوب پیش رفت. متن توییت و واکنش ویدیو نشان از معرفی مکانیزم جدیدی دارد که در بازی قبلی شاهد آن بودیم. ویدیوهای منتشر شده Regnarok God of War نشان می دهد که تغییرات گرافیکی زیادی وجود ندارد. اما اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید گیم پلی بازی نداریم و در حال حاضر تنها حدس و گمان ها و شایعات مطرح می شود.

مکانیزم جدید God of War Ragnarok

مکانیزم جدید God of War Ragnarok

مکانیسم جدید God of War Ragnarok چیست؟ در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست. این احتمال وجود دارد که مکانیسم بازگشت تبر در مورد چکش ثور نیز اعمال شود، زیرا ثور یکی از دشمنان اصلی بازی است. امکان استفاده از این مکانیزم برای سلاح وی افزایش یافته است. از سوی دیگر، توسعه‌دهندگان سعی می‌کنند بازیکنان را غافلگیر کنند و ممکن است تا زمانی که منتشر نشود، مکانیسم آن را فاش نکنند. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد.

God of War Ragnarok مکانیزم جدیدی شبیه پرتاب تبر خواهد داشت

تریلر فاش کننده بازی God Of War Ragnarok + کیفیت 4K منتشر شد

توسعه دهندگان استودیو سانتا مونیکا در ساخت سلاح های موثر و بسیار دقیق بسیار خلاق هستند و باید ببینیم در God of War Ragnarok از چه سلاح های جدیدی استفاده می شود. گزارش هایی از قسمت جدیدی از گیم پلی با تمرکز بر گیم پلی و ویژگی های جدید God of War منتشر شده است و هیچ یک از شایعات توسط پلی استیشن تایید نشده است. به گفته استودیو Gad of War Regnarok پایان ماجراجویی کرت در نروژی باستان خواهد بود و شاهد یک سه گانه نخواهیم بود.

منبع: DualShockers