منو سایت

God Of War Mod سیمپسون را به بازی اکشن محبوب سونی می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
God Of War Mod سیمپسون را به بازی اکشن محبوب سونی می آورد

God Of War Mod سیمپسون را به بازی اکشن محبوب سونی می آورد

بازی God of War سونی برای پلی استیشن برای رایانه شخصی در دسترس است، به این معنی که مردم در حال تغییر آن هستند. یک مرد مبتکر، خلاق و پرانرژی قبلاً یک مرد واقعاً خوب خلق کرده است و کریتوس و آترئوس را با هومر و بارت سیمپسون جایگزین کرده است.

این مد از Omega Fantasy (از طریق IGN) فراتر می رود، حتی شامل صداپیشگان بنجامین رودمن (هومر) و ژوئن بریر (بارت) می شود که خطوط جدیدی را که به طور خاص برای این مد نوشته شده اند را اجرا می کنند. براک بیکر نقش ند فلندرز را بازی می کند که جایگزین The Stranger می شود.

کل ماجرا یک منظره ترسناک و نگران کننده است و همچنین بسیار خنده دار است. هومر از چوب بیسبال برای کشتن یک دشمن بزرگ استفاده کرد و سپس در حالی که فریاد می زد “به گوشت خوک من دست نزنید” مغز او را شکست. نگاه کن:

این فقط جدیدترین ساخته چشمگیر Omega Fantasy است. برخی از تغییرات دیگر آنها در God of War PC شخصیت هایی مانند Captain Jack Sparrow، Doomslayer و CJ را از GTA به God of War اضافه کرده اند. صفحه یوتیوب Omega Fantasy را برای دیدن کارهای بیشتر آنها ببینید.

در اخبار دیگر برای God of War، دنباله مورد انتظار Ragnarok امسال برای PS4 و PS5 عرضه خواهد شد. سونی اخیرا لیست گسترده ای از ویژگی های دسترسی به بازی را اعلام کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.