منو سایت

God of War یک بازی رایگان پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
God of War یک بازی رایگان پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن خواهد بود

طبق جدیدترین اخبار بازی، یک وب سایت اسپانیایی از بازی هایی رونمایی کرده است که در ماه ژوئن به صورت رایگان در اختیار کاربران PS Plus قرار خواهند گرفت. در میان آثاری که ماه آینده به عنوان بازی رایگان برای سرویس پلی استیشن پلاس معرفی خواهند شد، God of War معروف ترین آنهاست.

وب سایت بازی های ویدیویی اسپانیایی زبان Areajugones لیستی از بازی هایی را منتشر کرده است که مشترکین پلی استیشن پلاس می توانند ماه آینده به صورت رایگان آن ها را تجربه کنند. بر این اساس، اگر در ماه ژوئن اشتراک PS Plus فعال داشته باشید، سه بازی God of War، Naruto to Boruto: Shinobi Striker و Nickelodeon All-Star Brawl را دریافت خواهید کرد.

Billbil-kun، یکی از اعضای وب‌سایت Deallabs، معمولاً بازی‌های ماهانه رایگان را قبل از عرضه رسمی برای پلی‌استیشن پلاس رونمایی می‌کند. اما او اعلام کرد که تا 31 می (10 ژوئن) بازی های رایگان را برای پلی استیشن پلاس معرفی نخواهد کرد. در نتیجه، همه چیز در این ماه تغییر کرد و بازی های رایگان PS Plus در ژوئن 2022 توسط وب سایت Areajugones معرفی شدند. billbil-kun به کاربران پلتفرم پلی استیشن توصیه کرد در روزهای آینده «بازی‌های مناسب برای کودکان و نوجوانان» یا «آثار فوق‌العاده محبوب» را خریداری نکنند. توصیه های Billbil-kun با توصیه های Areajugones مطابقت دارد.

خدای جنگ رایگان است

اگر گزارش Areajugones درست باشد، افزودن God of War به بازی های رایگان پلی استیشن پلاس خبر خوبی برای دارندگان کنسول پلی استیشن 4 خواهد بود، زیرا دارندگان کنسول پلی استیشن 5 در حال حاضر به God of War و موارد دیگر دسترسی دارند. کنسول های PS4 در قالب PS مجموعه پلاس.

سونی هنوز در مورد گزارش Areajugones اظهار نظری نکرده و به طور رسمی PlayStation Plus رایگان در ماه ژوئن را معرفی نکرده است.

سرویس رایگان برای PlayStation Plus PS Plusاگر از قبل اشتراک PS Plus دارید، تا 7 ژوئن (17 ژوئن) فرصت دارید بازی های رایگان ماه می را دریافت و امتحان کنید. اگر هنوز برای بازی FIFA 22، Curse of the Dead Gods and Tribes of Midgard اقدام نکرده اید، فرصت را از دست ندهید.

مجموعه بازی های PS Plus

سونی به زودی سرویس جدید پلی استیشن پلاس را در اختیار کاربران پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قرار می دهد، این سرویس در سه سطح با مزایا و قیمت های متفاوت ارائه می شود. سطح اول این سرویس با پسوند Essentials شناخته می شود که تفاوت چندانی با سرویس فعلی PS Plus ندارد. با خرید اشتراک این سطح به مواردی مانند بازی های رایگان ماهانه، تخفیف های ویژه و امکان تجربه آنلاین کارهای مختلف دسترسی خواهید داشت.

سطح دوم سرویس جدید PS Plus که با نام Extra شناخته می شود، مجموعه ای از بازی های PS4 و PS5 را در اختیار مشترکین خود قرار می دهد. کاربران می توانند این بازی ها را دانلود کرده و به صورت آفلاین امتحان کنند. Premium کامل ترین سطح سرویس پلی استیشن پلاس جدید است که علاوه بر مزیت های دو سطح قبلی، طیف وسیعی از بازی ها را برای چهار کنسول پلی استیشن 1، پلی استیشن 2، پلی استیشن 3 و پی اس پی ارائه می دهد.

سرویس جدید پلی استیشن پلاس اکنون در کشورهای آسیایی به جز ژاپن در دسترس است. اما برای استفاده از این سرویس در آمریکا و اروپا باید به ترتیب تا 13 ژوئن (23 ژوئن) و 22 ژوئن (1 تیر) صبر کنید.

نظر شما در مورد بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس در ماه ژوئن چیست؟ آیا خدای جنگ را تجربه خواهید کرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle