منو سایت

Ghostwire: توکیو بازی نتایج و بررسی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ghostwire: توکیو بازی نتایج و بررسی

اگر می خواهید تعطیلات نوروزی را در ژاپن بگذرانید؛ همراهی بهتر است Ghostwire: توکیو از شهر توکیو که درگیر نیروهای بیگانه است دیدن کنید. شهر توکیو درگیر یک نبرد اسرارآمیز است و حل این معما به عهده شماست. منتقدان و کارشناسان صنعت بازی در حین بررسی این اثر جدید نظرات خود را به اشتراک گذاشتند. برای مشاهده نتایج کلی با پارسی گیم همراه باشید نقد و بررسی بازی Ghostwire: Tokyo سری به سایت های خارجی بزنیم.

اکثر نظرات درباره آخرین بازی استودیو Tango Gameworks مثبت بود و همگی از فضای خاص و روند شنی بازی که با نبردهای هیجان انگیز تکمیل می شد تمجید کردند. منتقدان همچنین به مشکلاتی اشاره کردند که نمی توان آنها را نادیده گرفت. بیشتر این مشکلات مربوط به داستان بازی است و ویژگی آن چندان برای منتقدان جالب نیست و این افراد فرصت زیادی برای رشد و تغییر و یافتن خود ندارند و همین امر باعث شده تا لحظات دراماتیک بازی تحت تاثیر قرار گیرد. به تاثیر عاطفی ضعیف

Ghostwire: توکیو بازی نتایج و بررسی

این تریلر زمانی منتشر شد که بازی Ghostwire: Tokyo منتشر شد

نقد و بررسی بازی Ghostwire: Tokyo

Ghostwire Tokyo زیبایی منحصر به فردی دارد و با شهر توکیو با نورهای نئونی و موجودات فضایی سروکار دارد. این بازی، اگرچه یک اثر جهان آزاد نیست. طراحی به گونه ای است که حس جستجو و سفر در دنیای وسیع را به شما منتقل می کند. همین امر باعث شد تا علاوه بر مراحل اصلی، مراحل فرعی نیز به طور کامل راز داستان فاش شود. در مجموع از نظر مبارزه و اتمسفر با یک بازی منحصر به فرد روبرو هستیم که در حد داستان عادی است و منتقدان معتقدند که داستان می توانست عمیق تر شود. در ادامه بخشی از نقد و بررسی بازی Ghostwire: Tokyo را از سایت های خارجی می خوانیم.

GameSpot – نتیجه 8/10

Ghostwire Tokyo به عنوان یک بازی جهان آزاد نوآوری نمی کند و از ابتدا چرخ را اختراع نمی کند. اما فضای خاص و توجه ویژه به جزئیات و سختی آن، آن را به یکی از بهترین ها در نوع خود تبدیل کرد. داستان گاهی لنگ است و همه مراحل فرعی سرگرم کننده نیستند. اما نمی توانید این جنبه ها را نادیده بگیرید و از بازی لذت ببرید. شینجی میکامی یک کارگردان برجسته است. اما بازگشت به گذشته و ارزیابی ایده های جدید کاملا موثر بود.

نقد و بررسی بازی Ghostwire: Tokyo

VG247 – نتیجه 4/5

Ghostwire: Tokyo بدون شک پیرمرد بزرگ مدیر جدید استودیوی Tango GamesWorks است و به خوبی کار می کند. در حالی که شخصیت اصلی و طراحی دنیای آزاد بازی گاهی تردید می کند; نبردهای جذاب و مراحل جانبی عجیب و غریب، هارمونی ایجاد کرد و المان هایی از بازی را به ارمغان آورد که نه تنها از نظر ظاهری زیبا به نظر می رسند، بلکه روحیه ای عالی نیز دارند.

Game Informer – نتیجه 8/10

نقد و بررسی بازی Ghost Tokyoمن به خوبی می دانم که افرادی مانند من تحت تأثیر بازی قرار نمی گیرند. اما من می توانم انتقادات بازی را درک کنم. اگر Ghostwire: Tokyo با شما ارتباط برقرار کند. بدون شک شما آن را دوست خواهید داشت. این بازی عجیب و خاص است و دیدن چنین بازی هایی با این بودجه و استفاده از پول نقد برای ساخت یک اثر هنری عالی بسیار عالی است. به همین دلیل است که من عاشق Ghostwire هستم.

IGN – نتیجه 7/10

اگر گیم پلی لحظه به لحظه بود و مبارزات یک بعدی و طراحی مراحل آنقدر خسته کننده نبود؛ این بازی می تواند کاملاً من را مجذوب خود کند. همانطور که مشخص است؛ عناصر مخفی کاری و اکشن بازی کمک چندانی به ایجاد فضای غیرعادی آن نمی کند و البته زیبایی آن را از بین نمی برد.

نقد و بررسی بازی Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: نتایج بازی در توکیو

پس از خواندن خلاصه ای از بازی Ghostwire: Tokyo، وقت آن است که به میانگین نتایج بازی نگاهی بیندازیم. بر اساس بررسی های ثبت شده، میانگین امتیاز Tokyo Ghostwire در Metacritic 75 ثبت شده است که ممکن است با اضافه شدن بررسی های اضافی تغییر کند. این نتیجه در OpenCritic هم به همین صورت است و به طور کلی با بازی خوبی روبرو هستیم که اگر داستان بهتر و اکشن مهیج تری ارائه می کرد می توانست به نتیجه کامل برسد.

Screen Rant – 90
دکسرتو – 85
GamingBolt – 80
DualShockers – 80
حمله فنبوی – 80
خدا یک دیوانه است – 80
TheGamer – 80
ارزش بازی را دارد – 75
بازی Rant – 70
GamesRadar + – 70
NME – 60
مربع غرفه – 60
VGC – 60

نتایج Ghostwire: توکیو

منبع: GameSpot