منو سایت

Ghostrunner 2 در سه ماهه چهارم سال 2023 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ghostrunner 2 در سه ماهه چهارم سال 2023 منتشر خواهد شد

اخیرا استودیو One More Level جزئیات جدیدی در مورد دنباله Ghostrunner منتشر کرده است Ghostrunner 2 به عنوان یک بازی بزرگتر و جاه طلبانه تر از نسخه قبلی خود، برای انتشار در سه ماهه چهارم سال 2023 برنامه ریزی شده است.

بازی Ghostrunner این یک نمونه خوب از عنوانی است که با هیاهوی کم و هیاهوی زیاد، از زمان انتشار اولیه خود در سال 2020 با فروش بیش از 1.5 میلیون نسخه به موفقیت بزرگی دست یافت. همین امر باعث شد تا سازنده این بازی یعنی استودیو یک سطح دیگر و ناشر آن، Games 505، نسخه دوم خود را در سال گذشته معرفی کرد. استودیو مذکور دومین سالگرد انتشار بازی را جشن می گیرد گوسترونر به طور خلاصه جزئیات جدیدی در مورد عاقبت آن ارائه می دهد.

در جریان اخیر، کارکنان استودیو یک سطح دیگرادامه گوسترونر به عنوان یک بازی بزرگتر و جاه طلبانه توصیف شده است، و در واقع این دنباله با تمرکز بر بازی اصلی به جای اینکه یک عنوان انقلابی باشد، قصد دارد این سری را تکامل دهد. بنابراین، تجربه این نسخه همچنان ترکیبی از ویژگی های منحصر به فرد و چالش برانگیز پارکور و حرکات اکشن را به همراه خواهد داشت. همچنین تایید شد که دنباله داستان و شخصیت ها را گسترش خواهد داد. اگرچه بازیکنان هنوز رویکرد نسخه اول را قابل قبول می دانند.

Ghostrunner 2 بازی Ghost Runner

Ghostrunner 2 داستان گسترده تری خواهد داشت

با توجه به موضوعات مطرح شده می توان گفت که این دنباله با همان اصول اولیه نسبت به نسخه اصلی همچنان نقطه قوت خود را از نظر گیم پلی هیجان انگیز حفظ کرده است. از این رو می توان امیدوار بود که ویژگی های جدیدتری به آن اضافه شود. با توجه به اینکه گیم پلی منحصر به فرد آن رمز اصلی موفقیت این بازی است، سازندگان اعلام کرده اند که این یک کپی صرف از بازی قبلی نخواهد بود و دارای پیچش های خاص خود است که آن را از نسخه اصلی متمایز می کند.

تصاویر مختلفی از Ghostrunner 2 به اشتراک گذاشته شده است که اولین نگاهی به مکان ها و شخصیت های بازی می دهد که می توانید تماشا کنید. در همین حال، One More Level تایید کرده است که این عنوان در سه ماهه آخر سال 2023 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. بنابراین ما قطعاً آن را با انتشار تاریخ رسمی همراه با جزئیات بیشتر با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: Gamingbolt