منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Ghostbusters VR به PSVR 2 می آید، یک بازی جدید مبتنی بر مکان نیز معرفی شده است.

Ghostbusters VR به PSVR 2 می آید، یک بازی جدید مبتنی بر مکان نیز معرفی شده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ghostbusters VR به PSVR 2 می آید، یک بازی جدید مبتنی بر مکان نیز معرفی شده است.

Sony Pictures Virtual Reality اعلام کرده است که Ghostbusters VR در PSVR 2، پلتفرم واقعیت مجازی در حال توسعه توسط سونی عرضه خواهد شد و همچنین از Ghostbusters VR Academy نیز رونمایی کرد.

یک بازی جدید واقعیت مجازی مبتنی بر مکان که توسط Hologate ساخته شده است، Ghostbusters VR Academy به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در آموزش Ghostbuster شرکت کنند و نسخه پرنده Ecto-1 را در مسابقه‌ای با سرعت بالا هدایت کنند تا ببینند چه کسی سریع‌ترین است.

در حال پخش: Ghostbusters VR – Official Teaser Trailer ماموریت متا 2

پس از اتمام بخش آموزشی، تیم‌های چهار نفره می‌توانند یک بسته پروتون را متصل کرده و مأموریت‌هایی را آغاز کنند، جایی که وظیفه دارند چندین فانتوم را که در حرکتی تسلی‌ناپذیر در حال حرکت هستند، بگیرند. Ghostbusters VR Academy تا پایان سال 2022 می تواند در 400 مکان Hologate در سراسر جهان بازی کند.

با چه کسی تماس می گیرید
با چه کسی تماس می گیرید

گالری

Ghostbusters VR – که در ماه آوریل در Meta Quest Gaming Showcase معرفی شد – با هدف ایجاد یک تجربه Ghostbusters معتبر است و می تواند به تنهایی یا به صورت تیمی با حداکثر سه دوست بازی شود. او کمپین خود را دارد و همچنین به تجهیزات زیادی بر اساس ابزارهای استفاده شده در فرنچایز Ghostbusters دسترسی دارد.

شکارچیان ارواح در حال حاضر در حال تجربه یک رنسانس هستند، زیرا آخرین فیلم این مجموعه، شکارچیان ارواح: زندگی پس از مرگ، سال گذشته عملکرد خوبی در گیشه داشت. نتفلیکس در حال توسعه یک سری انیمیشن جدید Ghostbusters است و توسعه دهنده Friday the 13th Illfonic در حال کار بر روی یک بازی چند نفره نامتقارن به نام Ghostbusters: Spirits Unleashed است.

اگر این محتوا برای شما کافی نیست، حتی یک ماکت 1: 1 از بسته پروتون Ghostbusters در سال آینده منتشر می شود که به اندازه کافی معتبر به نظر می رسد تا بتوان از آن به عنوان مدرک در یک دعوی قضایی استفاده کرد که قطعاً توسط ارواح محکوم به وقفه نمی شود. صندلی برقی توسط قاضی با چکش.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.