منو سایت

Ghostbusters VR برای Meta Quest 2 معرفی شد، اولین تریلر را تماشا کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Ghostbusters VR برای Meta Quest 2 معرفی شد، اولین تریلر را تماشا کنید

Ghostbusters VR برای Meta Quest 2 معرفی شد، اولین تریلر را تماشا کنید

یک بازی ویدیویی جدید Ghostbusters برای واقعیت مجازی معرفی شد. Ghostbusters VR (عنوان کاری) که امروز در راه اندازی Meta Quest Gaming رونمایی شد، پروژه جدیدی است که بر روی Meta Quest 2 کار می کند.

توسعه یافته توسط nDreams، تیم سازنده Far Cry VR: Dive Into Insanity. Sony Pictures این بازی را منتشر کرده است. اولین تریلر را در زیر تماشا کنید.

در این بازی، بازیکنان یک “معمای عمیق” را در “فصل جدید” از مجموعه Ghostbusters حل خواهند کرد. این بازی – که در سانفرانسیسکو اتفاق می افتد – از بازی انفرادی و مشارکتی با حداکثر سه نفر دیگر پشتیبانی می کند. همانطور که انتظار دارید، گیم پلی شامل محافظت از سانفرانسیسکو در برابر ارواح و شرکت در “طنز و ترس” مطابق با سنت فرنچایز است.

کریس جرنی، مدیر انتشارات متا، گفت: “این بازی بهترین آرزوهای شکار ارواح را به شکل واقعی Ghostbuster برآورده می کند، و ما هیجان زده هستیم که با Sony Pictures Virtual Reality کار کنیم تا این جهان را در Quest 2 زنده کنیم.”

جزئیات بیشتر Ghostbuster VR در ماه های آینده اعلام خواهد شد. علاوه بر بازی جدید Ghostbusters VR، Illfonic در حال توسعه یک بازی جدید 4v1 به نام Ghostbusters: Spirits Unleashed برای سال 2022 برای کنسول و رایانه است.

ویترین بازی Meta Quest همچنین شامل اعلامیه ای بود دوران حرفه ای NFL، اولین بازی دارای مجوز NFL برای VR. علاوه بر این، Moss: Book II تاریخ انتشار را در تابستان 2022 در متا کوئست 2 دریافت کرد.